זנות - פרוייקט נועה

Dead Weight

New member

חחח אין אין, אני אוהבת את הפורום הזה אתם הורגים אותי :)

פנומן 72

New member
והעיגול הלבן הזה הוא מתוך אשליה

שבצילום החשוך הזה מישהו יוכל לזהות אותך לפי הקעקוע שעל התנוך ?

פנומן 72

New member
קשקוש מוחלט

והייתי מוחק את ההודעה שלך ואת השרשור כולו - ולו בגלל שאינך מגיב להודעות מה שאומר שסתם באת ללבות אש וללכת.

Andy Friese

New member
בלי להתייחס לתעמולה הפמיניסטית שמלווה את החוק

אני בעד החוק. מי שמשתף פעולה עם עבדות וסחר בבני-אדם מקומו בכלא. אני לא מאמין שהחוק ישנה דבר, אבל לפחות מבחינה מוסרית הוא צריך להיות בספר החוקים של מדינת ישראל. הדרך היחידה למגר את תופעת הסחר והעבדות היא לגליזציה של הזנות וזה משהו שארגוני הנשים, שהן הכל חוץ מבעד נשים, יסכימו לו.

xcalibur

New member
מה בנוגע לזונות שאינן קורבנות של סחר בנשים?

חסרות כל מיני "מארחות דיסקרטיות" למיניהן? מה בנוגע לנערות ליווי שעושות בחודש מה שלא יעשו גם בשנה בעבודה סטודנציאלית כזו או אחרת? האם גם מי שילך אליהן נגזר עליו להיות מושלך לכלא?

Andy Friese

New member
אם מישהי בוחרת מתוך בחירה חופשית

לעבוד בזנות, אין לאיש זכות לאסור זאת. אבל בוא נהיה כנים- מצבים כמו שאתה מתאר הם ככל הנראה בשוליים.

פנומן 72

New member
רואים שפמיניסטית עקומה כתבה את זה

רק אצלן מתקיים האוקסימורון : להסכים להאנס. אונס היא פעולה בכפיה ללא הסכמה. ברגע שיש הסכמה - אין אונס.

xcalibur

New member
זה לא מה שהחוק שאתה תומך בו אומר

הוא אומר שילמת עבור מין? כנס לכלא. אין הנחות.

למרות שיש כאלה

מיעוט של זונות שעושות את זה בסבבה שלהן בלי כפיה וכו' - כנראה שרוב השוק הזה מורכב מפשע, סחר בנשים, ניצול, כפיה ושאר טובין. העובדות הן כאלה - לא מצליחים לעצור את זה. לא נראה לך שאולי כדאי לנסות דרך נוספת (גם במחיר של פגיעה בחלק הלגיטימי של הענף הזה)?

xcalibur

New member
אתה אמרת בעצמך

לא מצליחים לעצור את זה. אז מה נעשה? נחוקק עוד חוקים טיפשיים שרק יורידו את הזנות יותר ויותר למחתרת? שיפגעו באזרח הפשוט וזה שאתרע מזלו ורצה בסך הכל להתפרק קצת? זה מזכיר לי את התוכנית המטומטמת הזאת להקים מאות מצלמות מהירות משוכללות ברחבי הארץ על מנת עלק להלחם בתאונות דרכים. במקום לעקור את העשב השוטה מהשרש, "מיישרים" אותו עם מכסחת דשא. הבעיה היא לא הלקוח/האזרח הפשוט, אלא הסרסורים והבדואים שמבריחים נשים דרך הגבול. אתה רוצה להלחם? בבקשה, תתחיל משם. אבל אם אתה שואל אותי הפתרון הריאלי הוא דווקא מיסוד הזנות כמו במדינות מתוקנות. בארהב יש רק שתי תעשיות שמרוויחות יותר מהוליווד והן משחקי המחשב ופורנו. הכל שם מפוקח. אז למה פה אי אפשר? כי אנחנו במרחק טיל בליסטי מאיראן?

פנומן 72

New member
אפרופו איראן

אחרי כל הזין שהאזרחים פה אוכלים בשנים האחרונות, אני שומע יותר ויותר אנשים שאומרים שטיל איראני שינחת פה זה דווקא לא אסון כ"כ גדול, ואני מסכים איתם. אני מקווה שהטיל הראשון יינחת בכנסת בזמן שכל חבריו נמצאים שם.

פנומן 72

New member
ברור

כדי שהח"כים השמאלנים יוכלו לצהול שרעיון השמדת המדינה אכן הצליח.

למעלה