זקוקה לעזרה עם חניך.

אנסה שוב

מחד, אני שמחה בשבילך שיכולת להדוף את אותן התגובות שאינן עוזרות לך ואינן מקדמות אותך בעזרה שבקשת. מאידך, לא התייחסת למה שהצעתי לך לעשות. האם התקשרת והתייעצת? אם לא, או שלא קבלת תשובה מספקת אני רוצה להציע לך לכתוב לי במסר אישי את שמו של הילד ואת כתובתו המלאה. אני אנסה לטפל בעניין, תוך שמירה על האנונימיות שלך, יחד עם גורמי רווחה.לחלופין, את יכולה להתקשר לקו שמספרו רשום בתחילת הפורום ולמסור פרטים אלה. כמו שכתבתי לך, וכמו שאת עצמך חושבת, אם יש חשד שהילד הצעיר הזה חשוף למשהו שמסכן אותו, חשוב לבדוק ולטפל, אם ימצא שיש בכך צורך.

../images/Emo45.gif את תשארי באילום שם וככה תדעי שלא התרשלת

ועשית כול מה שיכול השביל הילד. .

../images/Emo106.gifגביע|../images/Emo106.gifראשית כל הכבוד שפקחת עיניים.

את ביצעת את התפקיד שלך כמדריכה בצורה מושלמת. וכן ירבו מדריכות מחנכות כמוך. לדעתי את חייבת לדווח על המקרה. ואת לא חייבת לתת פרטים על עצמך. ולפי דעתי כדאי שתשארי העילום שם - ככה שאם במיקרה ויהוי עוד ילדים במצוקה שההורים לא יפחדו לשלוח אותם לחוגים או קייטנות. תדוחי וככה גם המצפון שלך ישאר נקי - ותדעי שעשית כול מה שיכולת לעזור לילד הזה. אחרת את תמצאי את עצמך כל החיים בסימן שאלה אם יכולת לעשות משהו ולא עשית. אני ישמח שתעדכני מה עשית לגבי אותו מקרה. והצלחה וכול הכבוד לערנות והמודעות שלך.

למעלה