זקוקה לעזרה!!!

M a y a 20

New member
זקוקה לעזרה!!!

אני סבלתי מדלקות בדרקי שתן זמן רב, ושום דבר לא עזר. חוץ מזה הרגשתי כאבים בבתן התחתונה, כאבים בעת קיום יחסי מין. התעקשתי לעשות בדיקות (תרבית וגינלי) כל הזיהומים האפשריים. נתגלה: HSV culture ------------------------------ Result מזוהם מתבקשת דגימה חוזרת Specimen vagina Vaginal culture ------------------------------ Epithelial cells ++ Fungus Candida positive WBCs ++ Trichomonas לא נמצאו Culture negative Chlamydia culture ------------------------------ Result C.Trachomatis negative M.Clasical.מזוהם U.Urealyticum.מזוהם Specimen דרכי מין מה עליי לעשות עכשיו? האם גם בן זוגי חייב לעשות בדיקות? האם המחלות האלה רציניות? האם נפוצות? האם יהיו לי בעיות עם הלידה אחר-כך? ענו, בבקשה, אני מאוד מודאגת!

לא מובן

מכל בליל הבדיקות עולה כי בוגינה שלך נמצאו פטריות וטריכומונס היכולים לגרום לגירוי בנרתיק ולכאב במגע מיני. פטריות אינן מועברות במגע מיני לכן אין צורך לבדוק בן זוג. לגבי טריכומונס המצב שונה ויש לבדוק את בן או בני הזוג ולטפל גם בהם. הזיהומים הללו נפוצים מאד . אין קשר ללידות בעתיד.

M a y a 20

New member
תודה רבה, אבל לא הבנתי

הרי בתוצאות כתוב שטריכומונס לא נמצאו? ועוד שאלה. גם הרופאה שלי אמרה לי עוד מזמן שלא צריך לטפל בפטריות אצל בן זוגי. אבל המחלה חוזרת על עצמה כל הזמן- ודווקא כשאנחנו לא משתמשים בקונדום! שוב אני מרגישה כאבים בוגינה בעת קיום יחסי מין- כאב לא נסבל! ודלקות בדרכי שתן. כאשר אנחנו כן משתמשים- הפטריות נעלמות! אני מרגישה קשר בין קיום יחסי מין לבין הסימפטומים. אולי אפשר לקנות במרקחת גם לו משהו?

למעלה