זקוקה לעזרה -

heni3

New member
זקוקה לעזרה -

אני מעוניינת לקנות מכונית kia חדשה (מהחברה) מישהו יכול להגיד לי אם כדאי, אני הבנתי שאין למכונית הזו שוק. האם זה נכון ?

© DrorZi

New member
לדעתי לא כדאי.

אין ל KIA רכב אחד שראוי להגדרה אוטו, זה היצרן הקוראני הכי שנוא עלי (וכולם לא חביבים עלי, רק שיונדאי מתאמצים הכי הרבה...) איזה דגם את מעוניינת לקנות ? מי היו הבעלים שלו קודם לכן ? כמה פחות מהמחירון את קונה אותו ? למה דווקא אותו את רוצה ?
דרור זי, מחכה לתשובות

zvit

New member
הנה תשובה

דרור, אם לא שמת לב אז הגברת מעוניינת בקניית מכונית חדשה מהחברה. הסיבה היא כנראה תוכניות האשראי הנדיבות שהחברת מציעה, משום שלמעט הריו, מאז חידוש הדגמים נעלם המותג מן השוק. לגופו של עניין: למכוניות הפרטיות של קיה אין שוק (לא נכון לגבי המיניוונים והגיפים) ולכן: אם את מתעניינת בריו, כדאי לך לחשוב על אקסנט או דמיו. אם את מתעניינת במנטור הייתי בוחר ב-306 או מגאן. אם את מתעניינת בשומה אז הייתי בוחר בקסרה או מגאן. ואם בכל זאת קיה אז משומשת מחברת ליסינג, זה עולה כמעט חצי ונותן שרות (כמעט) כמו חדש, ומבצעי המימון בחברות האלה נדיבים ביותר.

Montoya

New member
זה זול!

הרכב פשוט זול! הרמה... עדיף לא לדבר על זה.... כל מה שמשחק כאן הוא המחיר... תראי זה לא סוסיטא אבל האיכות זה לא מה שעושה את המכוניות של קיה מפורסמות...

למעלה