חביירים וחביירות!

חביירים וחביירות!

אהלן וסהלן וברוכים הבאים לפורום הדנדש והרשמי שלי. אחרי שהפורום שלי באתר הותקף בידי חייזרים עוינים ,נמלטה החללית ברגע האחרון לחוף מבטחים הזה. בואו נעשה הסכם: אני אעבור כאן פעם בשבוע ואשתדל (בלי נדר!) להשיב לכם לשאלות ולבקשות. מיכל - נערת הצדפה- היא הבוסית פה .שתפו איתה פעולה ואל אל תמרו את פיה בבקשה. נשיקות חמי

A t z a

New member
ברוך הבא חמי../images/Emo80.gif

לפורום החדש והמגניב שלך
תהנה פה! ואכן ,נערת הצדפה (
) היא הבוסית

ס פ י ר ל

New member
../images/Emo9.gif

איזה מגניב
פורום שבו האדם שהכי קשור אליו בעולם באמת שם עליו

After silence

New member
נשיקות בחזרה, ו...

חמי היקר לי מפז! 3 דברים לי אלייך: 1. הביצוע החדש ל"בואי נפרד" פשוט א-ד-י-ר. אני ואורי ("lady in blues") היינו אתמול בהופעה, ישבנו על הספות האדומות בסוף והתחלנו לקפץ עליהן כמו 2 משיגינריות. אם אפשר היה להשיג אותו איכשהו זה היה יכול להיות נפלא (טראק "בונוס" באלבום הבא, אולי?) 2. לשיר "פגישה לאין קץ" יש גם ביצוע של חוה אלברשטיין, כמו שאתה ודאי יודע. חשבתי שיכול להיות מטורף לעשות מין מיזוג כזה בין 2 הביצועים, משפט של חוה ומשפט שלך. זה יכול לצאת מעניין, דווקא בגלל שאילו ביצועים כ"כ שונים. תאר לך: "כי סערת עליי" (בביצוע של חוה) "כי סערת עליי (בביצוע שלך)... סתם נקודה למחשבה... 3. תודה רבה על התמונה.
כשראיתי אותך רציתי להגיד שאני מאוד מעריכה את המוזיקה שאתה עושה, ושיהיה לך יומולדת שמח, ושהייתה אחלה הופעה. אבל קצת התרגשתי כמו ילדה קטנה וקפאתי... After.

a d i 8

New member
בדיליי מסויים

אבל לא נורא
אחאחח חמי תתחדש על הפורום החדש והמקסים הזה! ולא ניראה לי שמישו פה ייעיז שלא לפעול לפי פקודותיה של מיכל

למעלה