חבר´ה תכנסו!

telenovela

New member
חבר´ה תכנסו!

מישהו יכול לשים לי את המילים לשיר פתיחה של קצ´ורה?

EOTA

New member
הנה

Natalia Oreiro - "Cuesta Arriba Cuesta Abajo" Cuesta caminar por la vereda, pinturita callejera, cuesta la desilusión. Tanto salto de cabeza, trampolín a rienda suelta, la tristeza se quedó. Por el río que era plata, por lo tanto que hace falta, cuesta desesperación. Cuesta la esperanza y nadie presta, cuesta ver a ciencia cierta, entre tanto calefón. Mira lo que pocas pulgas, se reparte y se divulga, la mentira se quedó. Cuesta arriba, cuesta abajo, cuesta creer que no se puede cabiar y cuesta ver una laguna en el mar Owow, wow, wow, se viene el agua, hay que ver a ver que pasa, ay se viene el agua. Owow wow wow, y a ver que pasa, hay que ver a ver que pasa, ay se viene el agua. Cuesta como cuesta cuesta arriba, caminar por la avenida, cuesta eterna voluntad, que la luna reaparezca, que entre tanta recompensa, entre tanto ventarrón. Cuesta arriba, cuesta abajo, cuesta creer que no se puede cabiar y cuesta ver una laguna en el mar Owow, wow, wow, se viene el agua, hay que ver a ver que pasa, ay se viene el agua. Owow wow wow, y a ver que pasa, hay que ver a ver que pasa, ay se viene el agua.

הנה- קשה למעלה, קשה למטה

קשה ללכת על המדרכה ציורי רחוב, קשה האכזבה. הראש מנתר בטרמפולינה הרסן משתחרר העצב נשאר. בשביל נהר שהיה כסף בשביל כל מה שכל כך חסר קשה היאוש. קשה הציפיה ואף אחד לא לוחץ קשה לראות את המדע המדוייק בין כה הרבה בלוף. תראה איך פרעושים מועטים מתחלקים ומופצים השקר נותר. קשה למעלה, קשה למטה קשה להאמין שאי אפשר להשתנות וקשה אגם קטן בים לראות. אווו, וואו, וואו, באים המים, צריך לראות, לראות מה קורה אי באים המים. אווו, וואו, וואו, ולראות מה קורה צריך לראות מה קורה אי באים המים. קשה, איך קשה, קשה למעלה קשה ללכת בשביל קשה רצון מוחלט, שהירח שוב יופיע, שבין כל החרטה שבין הסערה. קשה למעלה, קשה למטה, קשה להאמין שאי אפשר להשתנות וקשה אגם קטן בים לראות. אווו, וואו, וואו.... טוב... זה הפירוש. את המשמעות למען האמת לא הצלחתי להבין. אולי אתם תצליחו יותר...

perrinat

New member
גם אני ../images/Emo103.gif

התקשתי להבין את ההקשרים בין משפט אחד לשני........ בכלליות זה ההבדלים בין להיות למעלה = כשהכל טוב לבין להיות למטה = כשהכל באסה ורע והיא אומרת שבשני המצבים קשה........ ומה הקשר ל- הנה באים המים, הנה באים המים
אין לי מושג.........

למעלה