חברה שמעתי שמחר בידיעות יש כתבה על כל המניפול

חברה שמעתי שמחר בידיעות יש כתבה על כל המניפול

המניפולציות של ההפקה מחר הם נחשפים והגיע הזמן חכיתי הרבה זמן לעיתונים שיפרסמו על אלעד קופרמן השקרן ואיך בדיוק הביא את חולת הנפש המשעממת שיפרה. תיקראו מחר הכל מה שכתבנו והרגשנו מחר בידיעות אחרונות. שיפרה מזמן היתה צריכה לעוף ולא עפה עבדו על שי קרן וכל מי שעמד איתה בהדחה. לא לסמס להם יותר הם רמאים.

את יודעת מה כתוב שם?

או שאת מעריכה? כי אי אפשר לנחש מה יהיה כתוב שם. אולי לא יזכירו במילה את שפרה. אין לדעת. אשמח אם ידברו על הצנזורה בנוגע לשארית אדם ויהודים סוג ב'. אבל אני לא בונה על זה.

shy6

New member
העיתון כבר יצא

המנויים קיבלו היום. שמישהו יעלה לכאן

לא, היא אמרה לליאון שהיא הבהירהלו שהם לא זוג

חוץ מזה ונסה סיפרה לשחר ויוני שיש לה יזיזים (ידידים רק לסקס) בבית, ושהיא לא מחפשת קשר רציני רק סקס.

נדמה לי שזה לא בשבעה ימים

רק שבעה ימים מחולק ביום חמישי. אם הבנתי נכון הכתבה מפורסמת בשבעה לילות.

לדעתי זו תיהיה כתבה בסגנון הכתבה של

עידן קפון "דמעות רנין" אם קראת. רק שהרבה יותר מורחבת

eli7r

New member
תזכיר מה הכתבה זה מוכר לי....

ולדעתי זו תהיה כתבה בסגנון הכתבה שהיתה על השרדות.

דורון

New member
זה מה שכתוב בכתבה? זה מצוין!

אני מבין שבקושי מדברים שם על יוסי ונכנסים חזק ברנין, שי, שפרע ועוד כמה שנואים.

Yaki J

New member
דווקא מדברים על זה שהוא פייבוריט להפקה

אבל לפחות מפריכים את השמועות שהוא מקבל אלפי שקלים כדי להשתתף בתוכנית ואומרים שהוא מקבל משכורת בדשיוק כמו כל משתתף אחר.

Yaki J

New member
נזכרתי בעוד משהו מהכתבה - על מיקי

שהיא אמרה בכרטיס האישי שלה "אני אעשה הכל בשביל כסף, כדי שלת שלי יהיו חיים טובים יותר" ומוך זה השאירו בעריכה רק "אני אעשה הכל בשביל כסף".

actress

New member
לא משנה מה תהיה הכתבה אני אמשיך לצפות

לפעמים העיתונאים מחפשים ומחפשים... אבל לי לא משנה, מה שלא יהיה, אני אמשיך להיות בין הצופים האדוקים, ושמועה או לא שמועה, לא תשנה את דעותיי.

אובן1

New member
מהומה רבה על לא הרבה מאוד..

בידיעות אחרונות רוצים למשוך קוראים, רז שכניק ידוע כעיתונאי נחלולי שבונה קריירה על חשבונם של טרנדים עכשווים של עולם הבידור, אני לא מאמין שתהיה שם איזו אינפורמציה מרעישה מעבר למה שכבר ידוע, מוכר ומשוער, הפרשה הכי מרעישה שתוזכר שם כדוגמא להתערבות ההפקה תהיה כנראה פרשת ש"צ והתעלמות ההפקה מהתחמונים של שי. אני לא מאמין לשמועות שכתוב שם על כך שההפקה השאירה את שיפרה למרות ששי קיבל יותר קולות ממנה. זה שטויות..

ny22

New member
מנהל
אני האמת, לא הופתעתי כשקראתי על זה...

כלומר, לא חשבתי שתהיה כתבה כזאת. אבל כשקראתי שהולכת להיות אמרתי לעצמי שזה מאוד הגיוני. שלמרות שנראה לנו שאנחנו יודעים הכל, פה ושם מעגלים פינות. רק תזכרו שגם לא כל מה שכתוב בעיתון אמת. גם לעיתון יש שיקולים ואינטרסים (אפילו לעיתון גדול כמו "ידיעות אחרונות"). לכן, יכול להיות (ואני לא אומר את זה ב-100%) שגם בכתבה הזאת מעגלים פינות פה ושם. לילה טוב

למעלה