חברה

eitaaan

New member
חברה

אנוכי חדש פה...מדיה חדשה לי לגמרי. אני שף,תחום ההתמחות שלי הוא בשר. אשמח לשאלות בנושא,וכן לחידושים של מנות. בהצלחה לכולם איתן

cial 1

New member
אז גם אני אבוא מאיש לדונסט? הטעים../images/Emo24.gif../images/Emo3.gif

מאיוש יקירתי מקווה שאת נהנת מהכול? אני גם מוזמנת להגיע טוב לשמור משו לאורחים? ממש ברגעים אלה התחדשתי במקלדת ועכבר מחשב ללא זה לא פועל ויחד גם אני? מקווה להיות פה מאוחר יותר ערב טוב לך מאיוש וללכול הברים ומזה כיף להתחיל עם שמך היקר פה חסרת לי הרבה בכלל לנו. אוהבת חני

מאיוש י

New member
תודה חני היקרה../images/Emo140.gif

זו כבר פעם 7 שאני כותבת הודעה . תפוז ממש השתגע כל הזמן יש תקלות.

cial 1

New member
../images/Emo24.gifכן מאיוש מתוקה הבנתי

העיקר שאת פה קצת גם זה משו למען תפוז כמובן למען הפורום? וקצת צחוקים עלי הבנתי על על התקלות של תפוז עוד מיוכי'לה באמת נאמר לי כך והצחוקים למה אני כותבת דהיינו מקלידה עם חוסר כיתביטוביוטטטטטטטטטטטטט כתב ברוב א-אני מודעת רק אחרי קשה פה? לכנס לתקן שלחת זהו הכול נעשה טוב או לא? שבוע שעבר באמת העכבר גסס לו וגם המקלדת המקום שלה ב-יוסבי" לא מתאים יותר רק היום גילתי זאת ממש אחרי שרכתי חדשה ומה לא עשו לי בפורום של בחירות פגעה בי שם מזה ללא תקנה וביקשתי סליחה עוד מראש כל ההקלדה המכוערת שלי רק 3 טעיות היו זה מדובר על חצי מגילה שכתבתי? אכן כך נשבעת לך מאיוש שלמדתי הרבה נו באמת אולי פעם אשלח במקום תמונה של עוגה צילום תעודה שלי על תואר ראשון הלך לו כך סתם לביזוז-מה עזר לי התואר באמת יש לי אבל רק על מזרחנות אבל הרבה בחיים יש מלה -פעם נאמר על יצחק שמיר כך הוא היה רק ראש הכנסת הכוונה יו"ר- אז נאמר כך אם יפתחו לו את הבן יגלו שם אוצר ומלואו- ולא היה זה מאוחר והוא הפך להיות לה"מ שלנו טוב זה קצת על הצחוק והידע שלי? באמת אני אכין לי מעבד -תמלילים יש היום בגוגל ישיר לדפדפן? פשוט אין לי סבלנות? שוב באהבה לך ממתינה למייל החדש כדי לשלוח לך משו יותר מאולר אתן משו פה ממני מה שהכנתי ומה שהבתי מבית יום הולדת של גיס של הבן בכיף חני ערב טוב לך הרבה מתוק בבית חני

cial 1

New member
שוב תיקון מה כתוב בן נו בן בטן של שמיר החמוד

הכוונה בבטן שמור שם ממסד שלם לא יכולה לכתוב יותר אסור אדם דגול כן אדם חביב כן הרבה בריאות לאיש זה מאוד אהבתי ועדיין אותו וכך הם אנשינו הדגולים לעד אז עליו נאמר שמור הרבה בבן זו לא אמירה זה ציטות חשוב ואמין ערב טוב לך לכולם פה חני

cial 1

New member
למתוקתי מאיוש אכנס יותר מאוחר לדואר אלקטרני

שלי ומה את לא צוחקת תאמיני לי אני מקבלת דואר יותר מהלרי קלינטון נשבעת לך גם היא שולחת המרוץ שלה הופסק אבל התרומות עדיין רוצה תצחקי אני תרמתי פעם 25 דולר ומאז לא עוזבים אותי? אני אשלח לך במייל אחד מהדואר שלה רק כדי שתבני איך זה הולך המרוץ תם יש נשיא ועדיין מבקשים תרומות אז שלא יעבו עלינו? כך הולך בכול העולם ופה נלחמים על בעיות וחטטנות מי כשר ומי חטא? החאט ועונשו? טוב מתקוה אני אבדוק תודה על התגובה והחמימות- ורוצה ורציתי גם להצחיק אותך בטח מקווה שתמיד חיוך על הפנים חני מודה לך מאוחר יותר אתן מהדברים שציינתי וגם בשר פילה הפילה היקר לחברה פה חדשה מתכונון קל? לילה הכי מתוקי לך ולכול הבית חני

cial 1

New member
eitaaan ברוך הבא מבורך לכולם בהצלחה לך../images/Emo71.gif

יוכי68

New member
איתן, נשמח אם תשאר איתנו, מידי יום יש שאלות

בעניין הבשר וכדאי שיהיה מומחה בסביבה.........בהצלחה וברוך הבא.

למעלה