חברות התחבורה הציבורית מתמזגות? דרמה באלקטרה אפיקים

מנכל אחד

Active member
זה בערך מה שרציתי לענות ל-DAVIDADATO, שאין עם מי לדבר בדן באר שבע.
כרגע כתבתי תלונה נוספת במשרד התחבורה, שוב לא בוצעה נסיעה של קו 16 היום לפני הצהרים.
לא חושבת שיש טעם לפנות לעירייה, אם כי דרך הווטסאפ הטיפול בתלונות יעיל.
תודה לכל המגיבים!
דווקא אני פניתי, וקיבלתי תשובה שישנה כוונה להפעיל מפרקיות בקו 9, ושהאוטובוסים עבור הקו צפויים להגיע במהלך חודשי הקיץ.
בנוסף, לאור מחסור בנהגים בדן באר שבע/דן בדרום, על מנת לשמור על אמינות הלו"ז מתוכנן צמצום של קווים פנימיים בבאר שבע (נראה לי שכבר בוצע צמצום אחד).
יתכן שהעירייה יכול להמנוע את הצורך בצמצום התדירות באמצעות הסדרת נתצים בשדרות טוביהו ושדרות רגר.

raya

Well-known member
דווקא אני פניתי, וקיבלתי תשובה שישנה כוונה להפעיל מפרקיות בקו 9, ושהאוטובוסים עבור הקו צפויים להגיע במהלך חודשי הקיץ.
בנוסף, לאור מחסור בנהגים בדן באר שבע/דן בדרום, על מנת לשמור על אמינות הלו"ז מתוכנן צמצום של קווים פנימיים בבאר שבע (נראה לי שכבר בוצע צמצום אחד).
יתכן שהעירייה יכול להמנוע את הצורך בצמצום התדירות באמצעות הסדרת נתצים בשדרות טוביהו ושדרות רגר.
תודה רבה! תשובה מעודדת...
כמו שאומרים - מהפה שלך לאלוהים.
מקווה שאכן המצב ישתפר, אם כי אני לא תולה יותר מדי תקוות (גם כדי לא להתאכזב בהמשך).
רעיה

היום ראיתי מפרקית סולאריס חדשה על קו 9 פנימי 1815

raya

Well-known member
היום ראיתי מפרקית סולאריס חדשה על קו 9 פנימי 1815
כן, כבר כתבתי כאן (בשרשור אחר כמדומני) שיש מפרקיות בקו 9, נסעתי כבר פעמיים.
ראיתי מפרקית גם בקו 3.
הגיעו זמנים טובים....
הוספתי גם תמונה (לא כל כך טובה ) של האקורדיון.
עריכה
התגובה שלי נמצאת בשרשור הכוונה ומודיעין בעמוד השני.

נערך לאחרונה ב:
כן, כבר כתבתי כאן (בשרשור אחר כמדומני) שיש מפרקיות בקו 9, נסעתי כבר פעמיים.
ראיתי מפרקית גם בקו 3.
הגיעו זמנים טובים....
הוספתי גם תמונה (לא כל כך טובה ) של האקורדיון.
עריכה
התגובה שלי נמצאת בשרשור הכוונה ומודיעין בעמוד השני.
וואו, מעניין כמה מפרקיות הזמינו לדן באר שבע ואם יפעלו בקוווים 9,3 בשותף כמו בקו 12. תודה על העדכון

846

Active member
בשנת 2003 ירדו מפרקיות של דן לחברת מטרודן (347,343,255,243 מדן) עבדו על מספר קווים גם על קו 9 על 12 וגם 32 מה שאז נראה פתרון מצויין לעומסים ונזנח . חושב שאוטובוס דו מפרקי יהיה פתרון טוב לקו 9.

846

Active member
אין בארץ אוטובוס דו- מיפרקי ובטח אחד כזה לא יתאים לרחובות ב"ש

למעלה