חברים, אפשר גם אחרת

אילה.

New member
חברים, אפשר גם אחרת

קראתי את הדיון כאן למטה, ולמען אלה שאיבדו תקווה, ולמען המהרהרים עדיין, ולמען אלה שבהליכים - אני חייבת לשתף בסיפור שלי. אני הייתי נשואה 7 שנים. לאורך השנים האלה החיבור ביני ובין בעלי הלך ודעך עד שבאמת לא נותר ממנו הרבה. התיסכולים, הכעסים, תחושת התקיעות - כל אלה חגגו ואני רציתי החוצה. לא יכולתי יותר. הוא לא רצה לשמוע על זה. אז לאט לאט, בעדינות בעדינות, לאורך שנתיים, עשינו עבודה קסומה של פירוק החבילה עם הכי מעט פגיעה שאפשר, כדי שהילד לא ייפגע, כדי שאנחנו לא ניפגע. קשה לתאר את זה, אבל זה תהליך מה זה חשוב. אל תשכחו שפעם אהבתם והייתם כל כך חשובים זה לזה. אנחנו אפילו לקחנו הלוואה כדי שכל אחד מאיתנו יישאר עם בית מלא - מקרר, תנור וכו`. הלכנו לייעוץ, ניסינו לגשר, ניסינו להידבר. זו הייתה קריעת ים סוף, אבל התוצאה מצדיקה את זה. היום אנחנו חברים טובים, מגדלים את הילד שלנו בצורה מאוד משותפת - יש לנו ימים קבועים אבל כשהוא נוסע לחו``ל מהעבודה, ברור שהילד אצלי, וגם אני מצאתי בעצמי את העוז לנסוע לחודש להודו! כי ידעתי שהילד בידיים בטוחות אצל אביו. אני היום חיה עם מישהו אחר ונהנית מזוגיות חדשה, שונה לגמרי, שבנויה על לקחי העבר. הילד שלי מסתדר עם בן זוגי ואוהב אותו, אבל לעולם לא מבלבל בינו לבין אביו, וזה על דעת כולנו. זהו. בקיצור, אני אומרת שאפשר גם אחרת, וכדאי להשקיע בפרידה כמו במערכת היחסים (לפחות בתחילתה...). מאחלת לכולכם פרידות כמה שיותר קלות... אילה

גם להיתגרש -צריך שניים,,

נכון שאפשר אחרת, ונכון שזה הכי טוב ובריא לכולם במיוחד לילדים. אך כמו שלהיתחתן צריך הסכמה משותפת של שניים אז גם להיתגרש צריך הסכמה משותפת של שניים, וכשזה נעשה רק מיתוך רצון של אחד הצדדים, (במיקרהזה זאת אני). וכשזה נעשה מבלי שהצד השני יבין למה ומה קרה לחיי הנשואים שלנו (כי לדעתי הוא נעצר באמצע הדרך ושכח לחזור) (כי לדעתי הוא הוא איבד את אישתו מבלי לשים לב כי לקח אותה מיתוך מובן מאליו) אז כמובן שלא יבין גם את הצורך להיתגרש יפה אים לא בישבילנו אז למען הילדים. שלכם טופז**

lir1

New member
בן זוג שני

איילה האם בן זוגך החדש גם גרוש ?

אילה.

New member
טורטי...

ממש לא. הוא צעיר מדי... צעיר ממני בשמונה שנים... תהליך מעניין בפני עצמו, אבל עובד, וקשה להתווכח עם המציאות... שבוע מצוין, אילה

יויו.

New member
אמן!

הלוואי על כולנו! איש תחת גפנו ותחת תאנתו לחיי האידיליה,טוב לשמוע גם חוויות נעימות של פירוק החבילה הזוגית. אהבתי יויו

למעלה