חברים יקרים!

king kazabubu

New member
חברים יקרים!

אתם מוזמנים להעלות רעיונות של אירועים לשים בלוח הארועים וכן מאמרים להוסיף. אתם נראים כאילו אתם ישנים פה בפורום וכמעט לא כותבים. אז אני אתחיל שרשור. באיזה פרק הרגשתם שאתם מאוהבים בסדרה הזו לחלוטין. עד מעל הראש ושאין שום סדרה שמתקרבת לרמה של הסדרה הזו? איזה פרק או קבוצת פרקים עשתה לכם את זה? לא לשכוח לשים ספוילרים!!!
הפרק שגרם לי הכי התרגשות והכי אהבתי גם. ושבעצם עשה לי את זה הוא פרק 222 בגרסא האמריקאית. קוראים לו FINAL ATONEMENT זה הפרק שוג´יטה מחליט להרוג את עצמו כדי לחסל את בו השמן. כשהקריין מדבר בסוף הפרק זו הייתה הנקודה שאמרתי לעצמי "איזה סדרה גדולה!" כמובן שאני אוהב את הסדרה הרבה לפני. ואני מכור אליה הרבה לפני. אבל את הפרק הזה ראיתי יותר מחמש פעמים. מה גם שיש לי קליפ שמסכם את כל הפרק הזה וזה ממש יפה... מת על וג´יטה איזה דמות מדהימה.

MiCroZiP

New member
אוקי אז הנה שלי

ס
פ
ו
י
ל
ר
אז הפרק הוא פרק 176 בגירסא האנגלית ופרק 191 בגירסא היפנית למי שלא יודע... בפרק גוהאן משמיד את סל לאחר איזה 10 פרקים של הטורניר שסל אירגן.... מי שלא ראה את הפרק אז הוא פשוט לא יודע מה זה דרגון בול זי..... ופרק 222 באמת היה משהו מיוחד....

king kazabubu

New member
כדי לעודד אותכם לענות

אני אוסיף גיף מאוד חמוד... הנה ההודעה שנקטעה קצת...
הפרק שגרם לי הכי התרגשות והכי אהבתי גם. ושבעצם עשה לי את זה הוא פרק 222 בגרסא האמריקאית. קוראים לו FINAL ATONEMENT זה הפרק שוג´יטה מחליט להרוג את עצמו כדי לחסל את בו השמן. כשהקריין מדבר בסוף הפרק זו הייתה הנקודה שאמרתי לעצמי "איזה סדרה גדולה!" כמובן שאני אוהב את הסדרה הרבה לפני. ואני מכור אליה הרבה לפני. אבל את הפרק הזה ראיתי יותר מחמש פעמים. מה גם שיש לי קליפ שמסכם את כל הפרק הזה וזה ממש יפה... מת על וג´יטה איזה דמות מדהימה.

MiCroZiP

New member
וואי אני אוהב את הגיף הזה....

לקחו אותה מפרסומות מפרקים ביפנית של דרגון בול זי...

Great Vegeta

New member
גם אני מאוד מאוד אוהב את פרק 222...

ואתה יכול לנחש למה, נכון ? :) פרק ענק מבחינת ווג´יטה ואני מת על הפרק ! :) לא יודע אם זה הפרק שאני הכי אוהב אבל אני בהחלט מאוד אוהב אותו ! D:

king kazabubu

New member
אם דיברת אליי...

אז כנראה את בלי משקפיים כי יש ספוילר בדיוק באותה שורה של הגיף.

TotoGuy

New member
זה העניין

תמיד עדיף לתקוע את הסמל ספויילר בתוך נושא ההודעה עצמו. כי יש אנשים (כמוני) שאם זה תקוע שורה אחת או שתיים מעל הספויילר עצמו, בתוך ההודעה כבר, אז זה לא ממש עוזר, כי אנחנו כבר מספיקים לראות את מה שכתוב, בין אם אנחנו רוצים או לא.. אז לא שלי כבר אפשר להרוס משהו, אבל רק ממש ממש עדיף אם תשימו את סמל הספויילר ישר בנושא עצמו.

Gohan

New member
שלי...

זה פרק 184 (ביפנית), שבו גוהאן נהפך להיות סופר סיאן2 בפעם הראשונה. כ"כ מרגש!!

REDDITZ

New member
אני לט יודע איזה פרק בדיוק אבל

אני יודע באיזה קטע ממש ממש הרגשתי שאני אוהב דרגון בול זי
אותו קטע היה במרשל ארטס טורנימנט כשוג´יטה באגרוף אחד פשוט פוצץ את המכונת אגרופים אני פשוט עברתי ממצב של שכיבה לישיבה יעלה לי חיוך כזה ענק על הפנים ולא יכולתי להוריד אותו במשך כמה דקות טובות עוד קטע מאוד טוב שאהבתי זה כשסל עף למעלה ועושה קמהאמהא גדול על כל כדור הארץ ... ואז גוהן בלי לזוז בכלל מתחיל לצעוק קאאאאאאאאאמהההההההההאאאאאאאאאאמהההההההההאאאאא ויורה על הקמהאמהא של סל את הירייה שלו ווי פתאום קופצים לי זכרונות בכלל כשגוהאן סופר סייאן 2 מצליח להתגונן בקלות מכל המכות של סל כמו למשל לתפוס את ה דיסקים של סל

roychu

New member
אוקיי

אני יודע שכבר אמרתי את זה פה, ושאמשיך להגיד אבל עד שאני את 222 שאתם מדברים עליו (מוריד...) שלי זה...
בלי שום ספק, הקטע האגדי שבו ויג´יטה מגלה שהנער מהעתיד, הוא בנו. ויש עוד קטע שנחקק לי חזק בזכרון, שאחרי הפרק הזה רציתי להיות טראנקס
כשהוא חוצה את פריזר, קטע חזק!

gogumagog

New member
פשוט אין!!!!!!!!

הקטע שגוהן מתעצבן והופך לסופר סייאן 3, אחד הטובים (אם לא הכי טוב) בסידרה!

TotoGuy

New member
טוב..

לא ממש היה רגע שגרם לי לחשוב שזאת הסדרה הכי טובה שיש, כי כבר יש מספיק סדרות שאני אוהב יותר. אבל אני יכול לומר מה הכניס אותי לעסק. שלא כמו רוב האנשים שהורידו את זה, אני לא ראיתי אפילו קליפ אחד של זה לפני. רק תמונות כשהייתי קטן. והדבר הראשון שגרם לי להמשיך לצפות בסדרה היה הקרב שלהם נגד ראדיטס. לא משנה עד כמה הוא עלוב וקצר יחסית לאחרים, כבר ידעתי שאני הולך להנות מהסדרה הזאת. אז זה הקטע שבזכותו המשכתי. הרגע השיא מבחינתי בסדרה, ולא משנה עד כמה אנשים אומרים שהעונה הזאת משעממת, הוא עדיין הקרב נגד וג´יטה. פשוט כל פרק היה כל כך מלהיב. קפצתי מהכיסא כשיג´ירובה חתך לו את הזנב למשל, בהיתי במסך כשהיה לגוקו ולוג´יטה את "מאבק היריות" המרשים. אין, זה עדיין הקרב שאני הכי אזכור לטובה בסדרה.

king kazabubu

New member
נקודה יפה...

אני גם מאוד אהבתי את הפרקים הראשונים. אמנם ראיתי אותם באנגלית מה שאתה חושב לפחות טוב אבל אני מאוד אוהב אותם. הקרב של וג´יטה וגוקו הוא אחד הקרבות הכי יפים שיש בסדרה. אבל לדעתי הקרב של גוהן וסל יותר יפה והקרב של וג´יטה במאג´ין בו הוא הקרב הכי מרתק... כי אתה רואה שמתרחש שינוי בוג´יטה והוא מתחיל להודות בכך בעצמו. לכן הקרב גם מאוד יפה.

roychu

New member
../images/Emo12.gif

ראיתי אות... איזה פרק.... "trunks, burma, i´m doing this for you! and even for you kakaroto.."

gogumagog

New member
אתה מתכוון לקרב שהם היו צעירים?

ומה הקטע של החתימה שלך טוטו? וההודעה שלך צורכת ספויילר נדמה לי???

למעלה