חברים כנסו

היללי 2

New member
>>>>../images/Emo23.gif

אני בזמן האחרון בקושי כבר פה למי ששם לב... כי יש לי לחץ של מבחנים ו5 בגריות השנה...או 6.. אז באמת כמו שהדס אמרה הפורום ממש הישתנה... חלק נוטשים...חלק בקושי וחלק תמיד..שזה מעטים מאוד.. אני לא היתי בקטע שהורידו את אביחי מהאדמה... גמני חושבת שהוא זה שעשה לנו את ההכי טוב והעידכונים הכי חמים מאגמי.. ובאמת הוא ממש תרם לפורום.. וחבל שהכל פתאום יתהפך... כיאלו עכשיו כולם עוזבים?? אני בטוח יהיה בפורום הבא והחדש בע"ה
הוא יהיה של תפוז אבל? בכל מקרה.. אני מקווה שנחזור כולם להיות כמו שהינו ביחד כולם ונהנים.. והדסי אני מסכימה איתך בכל מילה... חבל שתפוז הם ככה...
יהיה רק טוב
הילה

אמממ, אוקיי../images/Emo14.gif

אני חושבת שבכללי הדס את צודקת כאילו מכל מה שקרה... הדר, תקשיבי, אין לי שום דבר נגדך, באמת, אני פשוט חושבת שלהוציא את אביחי מההאדמה זה לא צעד נכון. אביחי היה פה מקום הפורום הזה ודאג לפורום ותרם לו המון, כך שזה בעצם מגיע לו ואפילו יותר מזה.... הוא אומנם לא ממש כותב פה בזמן האחרון אבל זו ממש לא סיבה וגם מה שאמרת בקשר לזה שאת רוצה שכולם יהיו שווים, זה אומנם נכון בטיפה אבל בכל זאת זה דבר שמגיע לו וראוי לו מאוד, אני אומנם לא הייתי פה מהקמת הפורום והצטרפתי לא ממש מזמן אבל מהזמן שהייתי פה ראיתי כמה הוא משקיע וכל זה (השרשור עם אגם) ולכן אני חושבת שמגיע לו וחשוב שהוא יראה שהוא מוערך בעינינו... חוץ מזה הבנתי שפותחים פורום חדש לא פה, אז האמת שאני בעד כי עם כל זה שנקשרתי פה לכולם אני חושבת שיותר טוב שיהיה לנו פורום רשמי ומושקע יותר. חוץ מזה אני מקווה שנמשיך כולנו לשמור על קשר עד שזה יצא לפועל (ההקמה של הפורום החדש) ולדעתי לא כדאי לעזוב פה כי אומנם הדר לא עשתה נכון מה שהיא עשתה, אבל כולנו בני אדם וכולנו טועים נכון? אז נשאר פה עד שהפורום החדש יוקם וננסה פשוט לא לריב? זה בעצם מה שאני חושבת, ונראלי שיש עוד כאלו שמסכימים איתי אז בואו ננסה להמשיך כרגיל עוד קצת זמן, כי עד עכשיו הכל היה בסדר וזה התפוצץ בעצם ממה שקרה עם אביחי זהו, אני מקווה שלא חפרתי לכם יותר מדי

למעלה