חברים כנסו

אני לא מבינה מה הולך פה?!

ולמה בכלל הורידו את אביחי מהאדימות..?? אם הוא היה מבקש בגלל כל העניין עם תפוז אז פסדר.. אבל סתם ככה? הדר ממש לא מתאים לך.. וגם אם את חושבת שכולם צריכים להיות שווים ולא צריכים להיות כאן אדומים [שת'אמת זה לא תירוץ כ"כ משכנע, כי עד עכשיו הסתדרנו יפה מאוד ולאף אחד לא היו טענות] אז את לא חושבת שלכולם מגיע להחליט במה שנעשה בפורום? את לא יכולה לבוא ופתאום לעשות שינויים לפי מצבי הרוח שלך ולפי מה שבא לך.. ורק בגלל שאת מנהלת.. את יודעת עד כמה אנחנו מעריכים ת'עבודה שלך והכל אבל זה לא נותן לך ת'זכות.. זה ממש לא בסדר.. וזה לא שאני באה להתקיף אותך או משו.. פשוט את טעית בנקודה הזאת..!! ועוד במיוחד שאת מכירה את אביחי ויודעת שהנושא הזה רגיש..

hadas m

New member
בדיוק..../images/Emo204.gif

אין מה לעשות אבל שרית.. מה שהיה היה.. ונגמר. תאמיני לי שאני לא חושבת שיש אפילו מישהו אחד כאן שמסכים עם ההחלטה שלה. כמו שאמרת.. כולם שווים.. אז לא לא אנחנו מחליטים?. סתירה.. אופייני לה..:) מה ציפית?!

hila846

New member
מסכימה פה בערך עם כולם..../images/Emo80.gif

אביחי אנחנו אוהבים ומעריכים אותך מאוד ומי שלא..יש לו כנראה כמה בעיות...

**אמממ אוקעע**

אני מסכימה עם מה שהדס אמרה!!! לדעתי מההתחלה תפוז היו צריכים לתת לאביחי לנהל.. אבל מה שאני באמת לא מבינה, זה למה האדימות שלו הוסרה
אביחי אוהבים אותך יהיה אחלה פורום

טל ועדי1

New member
כולם../images/Emo70.gif|!../images/Emo201.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo20.gif../images/Emo201.gif

ממש עצוב לשמוע על כל מה שקורה בפורום
אבל מה שמעודד זה הפורום החדש של אגם יהיה לא כאן! ואביחי ינהל אותו
הדס וואי איזו מגילה כתבתת
כל הכבודד
ואת כ"כ צודקת! אנחנו גם החלטנו לעזוב עד שהפורום החדש יפתח! אז תשמרו על קשר
344113898 ICQ ותזכרו תמיד שלא משנה איפה הפורום שלנו יהיה [כאן או במקום אחר
] תמיד נהייה הפורום הכי שולט שקיים
-----> (אורלי הוספנו אותך חח..)

oorlyy1

New member
מה שקרה זה....

שהדר הרסה את ההרגשה הטובה בפורום.... היא לא מסרה מסרים מאביחי או מהדס... היא הורידה לאביחי את האדום הזה בשם.. וכולנו רוצים שאביחי יהיה המנהל בכלל
אגם בעצמה רוצה!!

hadas m

New member
ממני מסרים?../images/Emo204.gif

המסרים הם אך ורק מאביחי אם לא ברור לכולם
חלילה אני, אני רק מעבירה לכם מדי פעם מאביחי, לא מעצמי.. אני לא בקשר עם אגם.. שלא תהיה כאן טעות..:) וכן.. לונורא אורלי וכולם.. תכף פורום חדש.. זאת השורה העליונה.

NICI GIRL

New member
יהיה לנו פורום???

פורום פורום? יפה כזה עם לוגו ענק למעלה וכל זה??? יאא איזה מגניבבב מחכה כבר:)

אייללוש

New member
דוסושלי אני אתקשר אלייך../images/Emo10.gif../images/Emo15.gif

[כי במקום להשתחרר אנחנו בחדר מחשבים
]

אווויישש=\

:| אני כמה ימים לא הייתי כאן, והכול השתנה כ"כ!! אמאא איזה מוסרר פתאום!! לגבי אביחי, עכשיו קראתי מה שקרה, ואני פשוט מסכימה עם כ==ל מילה שלך.. למרות שאני לא מכירה אותו כ"כ, אני בטוחה שהוא היה ונשאר מאוד חשוב ומשמעותי בפורום. זה לא הגיוני שלא יהיה לו ת'אדום.. וזה בכלל לא קשור לזה שכולם שווים פה, כמו שכתבת כמעט רק בזכותו הפורום קיים.. אני מסכימה עם רעות שלא צריך לעזוב ת'פורום עכשיו, לפחות עד שיפתח אחד חדש.. מחכה לפורום החדש...! **וואיייי דווקא הכל קורה כשרציתי להתחיל לכתוב פה יותר..** ד"א, הדס ניסחת ת'עצמך ממש טוב .. זהוו מקווה שיהיה טוב בקרוב!

למעלה