חברים על לימודים

חברים על לימודים ../images/Emo151.gif

מה החברים/ות שלכם שלא לומדים איתכם חושבים על הנושא שאתם לומדים (אל תשכחו לציין שוב מה לומדים כדי שנדע על מה מדובר)
ואיך אתם נוהגים לשלב בין הלימודים לעבודה גם את החברים שלכם

אממ..

אני לומדת חינוך וספרות וחברות שלי לא מעבירות ביקורת על הלימודים שלי. אם טוב לי אז טוב להן
קצת קשה לשלב בעיקר שכל הימים שאני מסיימת מוקדם (16:00) מוקדשים לעבודה. אם יוצא אז אני נפגשת פעם בשבוע באמצע השבוע ובעיקר בסופי שבוע. יש לי חברה שהתיחלה ללמוד השנה משפטים והיא נורא לחוצה < טוב, ככה זה היה גם בפסיכומטרי שלה
> ולא ראיתי אותה מתחילת הלימודים
. את החבר היא רואה בסופ"שים ואין לה זמן באמצע השבוע אז אני משתדלת לא להעיר לה על זה . אני רוצה שהיא תצליח ומקווה שהיא תתמתן קצת עם הלחץ שלה..

ChilD SouL

New member
אהמ...

בעיקר אומרים "בשביל מה את צריכה את זה
את רוצה באמת להכנס לעולם כה מסריח
מה תעשי עם זה אח"כ
" - כל מיני כאלה. [אני לומדת מדעי המדינה ותקשורת] היות ואני לא עובדת [אלא אם כן פרח נחשב...], אז יוצא לי לראות את החברים כמעט כל סופ"ש. למרות שבעקבות הלימודים המעגל החברתי התרחב ויש חברים חדשים וטובים וגם הם רוצים שאני אקדיש להם זמן, מעבר לשעות שאנו מבלים באונ'.
קשה... קשה.

מורני !

New member
חברים

רוב החברים שלי אינם סטודנטים ולכן לא מעורים באקדמיה, כך שאין להם הרבה מה להגיד על הלימודים שלי (מלבד שאני יותר מידי קורעת את עצמי וכו'). אני לומדת חינוך בלתי פורמלי. אני משתדלת לצאת עם החברים בימי שישי בערב, רק כשאין לי עומס מטורף של שיעורי בית ודברים לעבודה לעשות, באמצע השבוע כאשר החברים שלי נפגשים אני לא מגיעה, וזה קצת (מאוד
) מבאס.. אבל אין מה לעשות..

lollapalooza

New member
"אההה... קולנוע"

"מדעי הדשא, הא? אתם רק רואים סרטים כל היום. מה תעשי עם זה אח"כ? יש בזה עבודה בכלל? כולכם סטלנים שם, בטח רצים סמים חבל על הזמן". וכמובן "שמעתי שיש מלא כוסיות".

../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

לא מפסיקה לשמוע את כל המשפטים האלה... ויש את האנשים שלקחו את תסריטות (1 או 2, לא ממש משנה) כקורס העשרה ועכשיו יודעים לומר לי ש"ממה את לחוצה? לקחתי איזה קורס אצליכם בחוג. אתם חיים טוב, כל היום רואים סרטים! הלואי עלי"
לכי תסבירי להם שהקורס הזה ממש לא מייצג את התואר

amazone

New member
א.. ב.. ציגל.. מ....

כל החיים שלי היו סביבי סוטים ומופרעים כך שזה לא הפתיע אפאחד כשהלכתי ללמוד קרימ' וישר אמרו לי שהם כבר מדמיינים אותי כמו בסרטים - חדר חשוך, שולחן עץ כבד, מנורה מתנדנדת בתקרה ואני חוקרת מישהו אזוק

the last anigma

New member
הם חושבים שזה נורא מאגניב שיהיה

לי תואר בגיל 21 אבל ממש לא מבינים במה זה כרוך, ולא פעם עושים לי פרצופים על כך שאני לא יוצאת איתם או מבקשת לחזור מוקדם בגלל שאני צריכה ללמוד. (לומדת כימיה אגב) אני משתדלת להשאיר כמה שפחות לשבת כדי שאוכל לצאת עם חברים מדי פעם כשאני לא עייפה מדי, עבודה לא נכנסת שם במשוואה.

חייב להזכיר חבר טוב

ששמע מה החלטתי ללמוד וביקשתי את חוות דעתו: "זה נשמע כמו משהו שמתאים לך. זה מקצוע יבש, טכני ומשעמם ואתה, עם כל הכבוד, אדם יבש, טכני ומשע..." כאן הוא הפסיק מפאת יד אקראית שחסמה לו את קנה הנשימה. שנאמר, עם חברים כאלה...

מיצי007

New member
אמממ

החברים שלי מתעניינים מאוד במה שאני לומדת, כי זה לא כזה מוכר לכולם כמו תקשורת למשל... אני לומדת מידענות אגב
ובין עבודה ללימודים אני משתדלת להכניס אותם, כרגע זה לא מתאפשר לי כל כך-אבל אני משתדלת, החברים שלי זה החיים שלי- בלעדיהם מה הייתי עושה אני לא יודעת

b l a c k eyes

New member
נמ נמ...

חברים שלי בעיקר שואלים "מה זה?" ו"מה עושים עם זה" ו"מה צריך את זה" וכל מיני דברים לא מעודדים שכאלה... (מדע המדינה ומזה"ת אם תהיתם) ואני בהחלט מצליחה לשלב חיי חברה עם לימודים ועבודה, זה לא שהפסקתי לצאת עם חברים מאז שהתחלתי ללמוד. תמיד יש את הערב/לילה כדי לבלות. וחוץ מזה רבים מחבריי הטובים הם אלה שאני עובדת איתם כך שממש כיף לי לבוא לעבודה ואני לא מרגישה שחסר לי משהו.

למעלה