חברים
שואלים

Guy K

New member
דובים? בארץ?

וואו מהשמיים נפלתם עליי
בדיוק אני מדבר עם איזה חבר שלי לפני כמה זמן, ואני מספר לו שבארה"ב בכל עיר יש מליון ארגונים, מועדונים ובארים לדובים. כמעט כמו מועדונים לגייז "סתם". ואז הוא ככה מעיר שחבל שבארץ אין שום דבר וכשחשבתי על זה באמת לא זכור לי שום מקום לדובים בארץ.. אז אני יודע שיש את קבוצת הדובים שצעדה באחד המצעדים האחרונים אבל מה עוד? בסקרנות רבה גיא

amet

New member
מה בדיוק זה

איזה מין פורום זה מה חסר אתרי הכרויות או אתרים שבהם אפשר לכתוב את הפנטזיות הלא מענינות בכל אופן חבל על הזמן מגעיל מה שכתוב פה אפשר להבין מאין אנשים לוקחים את הסטיגמות על הומואים אחרי שהם רואים גועל נפש כזה ועוד אנחנו מתפאלים ממה שאומרים עלינו איכס איכס איכס

the real one

New member
תגידו לי. .

אני מצטער שאני בור בנושא אבל מה זה בדיוק דב גאה ומי נכלל בקטגורה

manys

New member
הכוונה להתפתח ולהקים קהילת דובים!!!

נכון להיום, קהילת הדובים מאוד לא פעילה אצלינו בארץ. מטרת הפורום כמו שאר הפורומים היא לעודד ולקדם את נושא ה BEARS בישראל. יחד איתך, ועם כולם נעשה את זה בגול אשמח לרעיונות נוספים!!!

dubuni

New member
אה מותק....

מה כואב לך? לא רוצה להיות כאן? אל תהיי!!! אבל אל תבואי לפה ותשמיצי אנשים סתם. הפורום הזה נפתח במאמץ גדול של איש יקר ואהוב!!! לכי תסתגרי לך בארון שלך ואל תציקי פה!!!

manys

New member
אין על מה להצטער, פשוט תתפשט!

אני שמח שאנשים כמוך נכנסים לפורום, ואתה לא הראשון, שתוהים לעצמם: "ניחא פורום גאים, אבל לגאים דובים לא שמענו דבר כזה?!" תוכל להיכנס להודעת מנהל ולראות את מטרות הפורום ומה היא הקהילה שלנו. וכמו שכבר ראית אנחנו ממש לא נושכים אז וולקאם טו דה קלאב.

manys

New member
../images/Emo85.gifדוב../images/Emo85.gifדוב../images/Emo85.gifדוב../images/Emo85.gif

דוב הוא גבר (?!) שנראה ומרגיש כך: שמן,מלא,,שמנמן,מלא במקומות הנכונים, מוצק, שרירי, שעיר, חלק, עם זקן, זקן צרפתי, זיפים, שפם... ואם אתה רוצה דוגמאות חיות של העיניין אתה מוזמן להיכנס לגלריות כאן בפורטל. (שחכתי משהו?!)

manys

New member
../images/Emo42.gifהוא חייב להיות... ../images/Emo42.gif

נו, גבר שהוא דוב יודע שהוא כזה (בדר"כ כלל) שמן מלא שמנמן מלא במקומות הנכונים מוצק שרירי שעיר חלק עם זקן זקן צרפתי זיפים שפם ולסיכומית, גבר רזה לא יכול להיות דב.

eyal1z

New member
זה בדיוק זה !!!

איש יקר ומתוסכל אתה לא חייב להיכנס לפרום הזה או לכל פרום גאה אחר זה פרום שמייצג קהילה חביבה (שאני גאה להיות חלק מימנה )שמסגירה את השם שלה ללא בושה ,בשם הפרום (דובים וגאים).ולכן אני מציע לך באופן אישי שאת התיסכול שלך תוציא על הפיסכולוג שמטפל בך .ולפי דעתי אתה צריך להחליף את הפיסכולוג הנוככי שלך ,וזאת מכיוון שבנת 2002 אתה עדיין מיתבטא כמו שאתה מיתבטא ,ולחפס לך פסיכולוג נאור יותר שיטפל בך כמו שצריך לסיכום אני במקום מנהל הפרום לא הייתי מוחק את ההודעה שלך למרות שבשלב ראשון שקראתי אותה קיללתי אותך ועוד רבים שכמותך ההומופובים ונותן במה לאנשים שחושבים כמוך ולו בכדי שתאריך את האנשים שאתה כותב עליהם את דיברי ההבל שלך אני מזמין את עדת הדובים וחובבי הדובים להגיב לעלם החן שלנו ולשטוח בפניו את דעתנו גם לטוב וגם לרע

amet

New member
ואווו

מסתבר לפעמיים שלומדים רק בדרך הקשה אה טוב אז אולי לא הייתי צריך לכתוב את מה שכתבתי מודה!!! מצטער על הפגיעה רק רציתי להביע דעה כנראה שיש דברים שלא אומרים, וצריך לשמור את זה לעצמך ולמנהל הפורום SORRY ושיהיה בהצלחה ואני מתכוון לזה שבת שלום וחג שמח

manys

New member
אה סליחה...

לא היה כאן עימות, ולא נראה לי שמישהו כאן ניסה ללמד אותך משהו. למעשה אחת מממטרות הפורום היא להביע דיעה (בין השאר גם פנטזיות, היכרויות ומודעות למכירת סלון ומקרר). לא כולנו חייבים להסכים עם הדיעות של אחד את השני ובטח לא לסרס אותן. אתה בן אדם בדיוק כמונו ודיעות או סטיות שונות לא אמורות להפריד בנינו. אין על מה להצטער והפה שלך פתוח לתגובות (יאללה תתפשט) אשמח להמשיך ולשמוע את דיעותיך, ומקומך איתנו בפורום דובים.

campari

New member
גיא, אל תבהיל אותי...

בפעם האחרונה שראיתי אותך היית כמו דק וחינני כמו ניצן של אספרגוס בבוקר אביבי. הייתכן שהחיים בגולה הפכו אותך לדוב קטן? או שההתעניינות שלך אקדמית בלבד? אני מנסה לדמיין אותך שמן ועולה לי רק גווינת פאלטרו עם החליפת שומן שהיא לבשה בסרט הגרוע ההוא... נו טוב, שיהיה. ולדובים של ישראל נאמר, בהצלחה! ותתחדשו על הפורום!

manys

New member
ושוב אני אומר, כן ירבו גברים כמוך

תודה גבר בהצלחה לכולנו

manys

New member
חברים../images/Emo110.gif../images/Emo19.gif../images/Emo107.gif../images/Emo118.gifשואלים

למעלה