חברי הפאנל למחר הם :

ליאור144

New member
חברי הפאנל למחר הם :

ליאור שליין אורנה בנאי גורי אלפי וחבר הפאנל הנוסף יהיה : שלום אסייג!! גדול שהוא בא לפאנל לדעתי יהיה קורע!! החברת כנסת שתהיה איתנו מחר היא ח"כ דליה איציק ובנוסף יהיו איתנו גם דניאל סלומון וזאב רוח

ליאור144

New member
גדול ששלום אסייג יהיה מחר לא?לדעתי זה יהיה

מעניין ומצחיק .שלום אסייג אחד הגדולים ואני אוהב תהומור שלו. מעניין עם ליאל הלכה בסוף היום לשם? יש חבר פאנל 1 שאני מת שיביאו אבל נראה לי שבגלל העבר שלו עם שליין הוא לא יבוא או יזמינו אותו

OOOO0

New member
כן, הוא מאוד מצחיק.

נשמע שיהיה כיף. כן, גם אני תוהה לגבי ליאל. מקווה שכן יצא לה להיות היום בצילומים ושהיא תספר לנו חוויות משם כשתוכל. את מי אתה מת שיביאו?

ליאור144

New member
חשבתי שזה ברור הייתי מת לראות את אבי גרייניק

כחבר 4 בפאנל רמזתי שזה הוא בזה שרשמתי על העבר שלו עם שליין.........

OOOO0

New member
חח כן, זה היה ההימור הראשוני שלי

אבל אז חשבתי על זה שליאור הסתכסך עם עוד כמה אנשים בעבר שלו אז אולי אתה לאו דווקא מתכוון לגרייניק.... כן, גם אני הייתי שמחה לראות אותו בפאנל. הוא, גורי ואורנה יכולים להיות שילוב טוב.

ליאור144

New member
כן עכשיו שאת אומרת נזכרתי ששליין הסתבך עם

כמה אנשים בדרך חח [עד היום אני זוכר תבלאגן שהיה עם הנצרות והמערכונים של זה :} ] אבי גרייניק יכול להיות תוספת משמעותית לפאנל אבל אני מעריך שהעבר בינו לבין שליין לא יאפשר את זה . אני יודע שגרייניק עזב את התוכנית עם בטן מלאה על שליין וסיפרתי לכם את זה בפורום הקודם

S™eX

New member
האמת,אני לא חושבת שגרייניק מתאים לתוכנית הזאת

שלא לדבר על זה שאין שמץ של כימיה בינו לבין שליין ,לפחות ממה שאני ראיתי בתכנית...

ליאור144

New member
ליאל זה לא הפורום המתאים לצאת נגד אבי

גרייניק במיוחד לא בפורום שאני מנהל אותו ידוע כמה אני אוהב אותו וכמה שנאתי תסוחר סמים שהחליף אותו ימח שמו וזכרו אלרן דקל.
בלי קשר לכימיה בין שליין לגרייניק גרייניק כן מתאים לתוכנית כזו הוא סטנדפיסט מוכשר ולא רק זמר

S™eX

New member
לא יצאתי נגד אבי גרייניק

רק אמרתי שלא בטוח שהוא מתאים לתוכנית... בכל מקרה,מצטערת אם הכעסתי אותך.

ליאור144

New member
צחקתי איתך אל תקחי אותי ברצינות חשבתי שהבנת .

הפרצוף הכועס היה כשהזכרתי את אלרן דקל שאני לא אוהב כ''כ . יכול להיות שהוא לא מתאים רק בגלל ששליין שם אבל הוא מתאים לתוכניות בידור באופן כללי פשוט שתדעי שאנחנו כאן בפורום מאוד אוהבים את גרייניק וזוכרים לו את הימים כמנהיג הלהקה סליחה אם נפגעת מהדיבור לפעמים אני מנסה לצחוק איתכם כנראה צריך לדעת איך

S™eX

New member
../images/Emo6.gif חשבתי שבאמת כעסת

ואל תדאג,לא נפגעתי...

ליאור144

New member
לא לא כעסתי חח אבל תדעי בכללי רק שאנחנו

תמיד בעד גרייניק יש לנו בפורום אהדה גדולה אליו אהבת את ההוא שהחליף אותו בלהקה?סתם שואל מתוך התענינות

ליאור144

New member
הבעיה שלי שהיה קשה לי שהחליפו את גרייניק זה

לא אישי נגד דקל עצמו כל 1 אחר שהיה בא לא הייתי אוהב אבל ככה זה כשמתרגליים לגרייניק בלהקה

למעלה