חברי הפורום היקרים!

mgirl

New member
חברי הפורום היקרים!

שאלה(ות) לי אליכם! 1. איך אתם חושבים שמארק ופיטר יעזבו בסוף העונה?? 2. מה לדעתכם יהיה בין קרטר לאבי? 3. האם לדעתכם יקרה משהו בין מלוצ´י לצ´ן? 4. לדעתכם, אליזבת´ תתעצבן מנוכחותה של רייצ´ל בביתה או לא? תענו לי, כי אני לא מסוגלת להחליט... (חכמה שכמוני)... ולכל חובבי הדוליז, הנה דולי של רופא באי.אר שציירתי!! (זה לא דומה לאף אחד...)

Girly Girl

New member
הממ

קרטר ואבי ינשאו (איזה דימיון..) צ´ן ומלוצ´י יצאו קצת אבל לא יהיה משו מיוחד.. אליזבת´ תעזוב את מארק כי עובדה שהוא עוזב ובנטון.. למי אכפת ממנו..

mgirl

New member
ברצינות??

הם יתחתנו?? שיו, מה זה מתאים להם!! מגניב!! (מתרגשת...) טוב שאליזבת´ תעזוב את מארק. אם המפיקים חכמים, אז היא תצא עם רומנו בגלל שהוא הכריח אותה איכשהו, והוא ישתנה והם יתאהבו... מה, הם יתחתנו בעונה הזאת?? וואו, אני כל כך מתרגשת.. חחח

שלמונזה

New member
../images/Emo58.gif קטן

היי לכם, גם אני חולה על אי אר! מכל השאלות ששאלתם אני חייבת רק לציין ש... מארק הולך למות כמובן!!!! אליזבת לא תעזוב אותו, הוא יעזוב אותה
טוב קראתי את הספוילר הזה ממש ממזמן אז אני לא זוכרת איך זה ילך אבל מארק בטוח ימות באמצע משהו, אולי באמצע ניתוח - לא זוכרת!!! לגבי בנטון, הוא אכן יעזוב אבל יחזור אח"כ לעוד כמה פרקים כי המפיקים גילו שהוא חייב להם עוד 5 פרקים או משהו כזה וחייבו אותו למלא את החוזה זה הכל להיום ביי שלמונזה

RIPPER

New member
המוות של מארק../images/Emo58.gif

מארק ימות משבץ באמצע ריב בינו ובין אליזבת על הבת שלו אחרי שהבת שלו התינוקת בטעות בולעת כדור אקטזי שהיה שייך לבתו הגדולה

~*~gaL

New member
תשובות.. ../images/Emo58.gif

מארק ימות ככל הנראה. פיטר עוזב בגלל ריס.. אתם רוצים לשמוע את כל הסיפור?.. סוזן חוזרת פרק הבא ותהיה עם קרטר, אבל הם יפרדו. ככה שלכל הקארבים יש תקווה! תקווה! קארבי רולז! בין מלוצ´י לצ´ן לא יקרה כלום מהסיבה הפשוטה שהוא עוזב. ואליזבת´ ועוד איך תתעצבן.. ואת מוכשרת :)

למעלה