חברס קצת יחס לא יזיק -ניסיון שני

חברס קצת יחס לא יזיק -ניסיון שני

בס"ד העלאתי את הפרומו למופע שאני וחבר שלי עושים ביחד לכל אירוע ורציתי ממכם ביקורות ותגובות ולא קיבלתי כלום........... אולי הפעם..................קצת תגיבו......... הנה הסרט בפעם השנייה ואני מקווה שגם אחרונה................ תהנו ותבקרו ותגיבו!

זה לא קשור יחס..

פשוט לפי תקנון הפורום אסור לעשות כאן פרסומות... אבל בכללי המופע ממש מגניב! בהצלחה!!

א-ה-ב-נ-ו ../images/Emo13.gif בטירוף

צפינו בזה עכשיו פעמיים רצוף, הילדים מרותקים למסך, והכי חשוב- בזכותך הבת שלי למדה להגיד "עוד פעם" תודה גדולה
{אגב, הטלפון בסוף להזמנות ממש אבל ממש לא נוח לקריאה, שווה לשנות את הפונט}.

לא מתלהב...

ראיתי דברים יותר מדהימים!! שהיה כאן פסטיבל לתאטרוני רחוב בבת ים (יהיה גם השנה[סוף החודש הזה]) הם עשו דברים הרבה יותר יפים!! ויותר מפחידים!!

יא חסר פרגון..... ../images/Emo13.gif

בשביל מתחילים זה לגמרי טוב! ואם הילדים שלי התמוגגו אז הוא עשה לי את השבועית

אמרתי שהם‎..‎

לא טובים?!? הם פשוט מתחילים!! אבל בשביל ההתחלה זה סבבה‎.. בראבו!

אח שלו

בס"ד למיטב ידיעתי לא כל מה שמצולם זה מה שהבנאדם יודע זה הרבה יותר שונה מה שראית ברחוב............ כי ברחוב גם ממנו היית מתלהב יותר............ וחוץ מזה זה לא סרט מקצועי מספיק כי הכרטיס שלי כבר יצא והייתי צריך סרט לכרטיס............. בכל מקרה אני לא צריך להוכיח לך ש9 כדורים זה יותר ממה שהם עשו אצלך פשוט אני ישתדל בשנה הבאה להעלות את עצמי במקצועי!!!

אתה מוזמן לבוא..

לפסטיבל בת-ים זה יהיה בסוף החודש הזה!!טיילת בת-ים כניסה חופשית! תראה איזה דברים הם עושים שם!‎.. אבל גם אתה תותח לא אמרתי שלא

בסג

New member
שהיה../images/Emo26.gifכשהיה/כמו שהיה/כאשר היה/כמו אשר היה

ככה זה במכון לב??!?‎..‎

אני מתחיל לחשוש קצת‎...‎ /tapuzforum/images/emo3.gif תשמור לי מקום אני בא!‎..‎

למעלה