חג שבועות שמח לכולם

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
גבינות זה לא בריא. בשר עדיף תמיד:
במיוחד בריא וטעים בשר אדום. צריך לנצל כל חג והזדמנות כדי לעשות אורגייה ענקית של בשר על האש. נעשה עסק: אתה תאכל גבינות. אני אוכל בשר......עם שמנת ופלפל שחור על השמנת....
גם בשר זה לא ממש בריא
אני עם הדגים. אם כבר חלבי, אפשר קיצ'רי (הנחשב לבריא) ולצדו לבן.

sl 3977

New member
גבינות זה לא בריא. בשר עדיף תמיד:
במיוחד בריא וטעים בשר אדום. צריך לנצל כל חג והזדמנות כדי לעשות אורגייה ענקית של בשר על האש. נעשה עסק: אתה תאכל גבינות. אני אוכל בשר......עם שמנת ופלפל שחור על השמנת....
ולשמנת רצוי עם הפלפל
השחור רצוי להוסיף בצל וטרגון או בזיליקום

חג שמח עם הרבה בשר ועופות על האש !
וכמובן עם כמה שפחות גבינות...... צריך לנצל כל חג להרבה הרבה בשר וטעים ! תיכף אעלה פצצה לפורום......
PDF: שקר ההנהלה מתגלה בכיעורו:
על-פי הקובץ המצורף אפשר להבין עד כמה חברי הועד צודקים. קראו טוב כל מילה ואולי תבינו שבאמת הגיע הזמן לפירוק ההנהלה. הדברים ממחישים את השנאה העזה לחקי. שימו לב כיצד מנסים לעבוד על העובדים. אבל גילה היא לוחמת בכל רמח אבריה והיא לבטח לא פראיירית של ההנהלה. סוף-סוף יראה הועד להנהלה מהיכן משתין הדג.... קיראו ותהנו כפי שאני נהנתי.... חג שמח עם הרבה בשר על האש !

easylivin

New member
PDF: שקר ההנהלה מתגלה בכיעורו:
על-פי הקובץ המצורף אפשר להבין עד כמה חברי הועד צודקים. קראו טוב כל מילה ואולי תבינו שבאמת הגיע הזמן לפירוק ההנהלה. הדברים ממחישים את השנאה העזה לחקי. שימו לב כיצד מנסים לעבוד על העובדים. אבל גילה היא לוחמת בכל רמח אבריה והיא לבטח לא פראיירית של ההנהלה. סוף-סוף יראה הועד להנהלה מהיכן משתין הדג.... קיראו ותהנו כפי שאני נהנתי.... חג שמח עם הרבה בשר על האש !
אבל זאת העמדה שבית המשפט קיבל אתמול.
כי הוא קיבל את עמדת ההנהלה, המפורטת במסמך המצורף. טענות הועד נדחו כידוע, ולנו האזרחים מכבדי החוק לא נותר אלא לסמוך על החלטת בית המשפט...

אבל זאת העמדה שבית המשפט קיבל אתמול.
כי הוא קיבל את עמדת ההנהלה, המפורטת במסמך המצורף. טענות הועד נדחו כידוע, ולנו האזרחים מכבדי החוק לא נותר אלא לסמוך על החלטת בית המשפט...
אל דאגה: לאחר הראשון ביולי ההחלטה שלה
לא תהיה שווה את הנייר עליו היא מודפסת. אי אפשר לסתום את הפה לועד עובדים חוקי במדינה דמוקרטית למעט אם מדובר בדיקטטוטורה או במדינה קוואזי דמוקרטית. ככל שעוברות השנים ברור לכולם שהשלטון בישראל לא שונה במאומה מהשלטון הקודם במצריים. מה חשבת? אתה באמת חושב שזו דמוקרטיה? פה מנסים לסתום לועדי עובדים שונים את הפיות אבל זה מתחיל להימאס לכולם. אם זה יימשך, תתחלנה הפגנות נגד השלטון גם כאן ולא אתפלא אם זה ייגמר בדיוק כמו במצריים ואולי עדיף כך. לפחות יפסיקו לסתום את הפה לאזרחים. טוב שלא עצרו את אנשי ועד הרכבת במעצר מנהלי.... לא ירחק היום והם עלולים למצוא עצמם בכלא קציעות כי העיזו להפגין מול איזה בית של איזה אלמוני שרוצה להשתלט על הרכבת........

easylivin

New member
אל דאגה: לאחר הראשון ביולי ההחלטה שלה
לא תהיה שווה את הנייר עליו היא מודפסת. אי אפשר לסתום את הפה לועד עובדים חוקי במדינה דמוקרטית למעט אם מדובר בדיקטטוטורה או במדינה קוואזי דמוקרטית. ככל שעוברות השנים ברור לכולם שהשלטון בישראל לא שונה במאומה מהשלטון הקודם במצריים. מה חשבת? אתה באמת חושב שזו דמוקרטיה? פה מנסים לסתום לועדי עובדים שונים את הפיות אבל זה מתחיל להימאס לכולם. אם זה יימשך, תתחלנה הפגנות נגד השלטון גם כאן ולא אתפלא אם זה ייגמר בדיוק כמו במצריים ואולי עדיף כך. לפחות יפסיקו לסתום את הפה לאזרחים. טוב שלא עצרו את אנשי ועד הרכבת במעצר מנהלי.... לא ירחק היום והם עלולים למצוא עצמם בכלא קציעות כי העיזו להפגין מול איזה בית של איזה אלמוני שרוצה להשתלט על הרכבת........
מעניין האם גם אנשי הועד חושבים כך...
במילים אחרות, שאין הם מחוייבים לצייט להחלטת בית הדין כי "השלטון בישראל לא שונה במאומה מהשלטון הקודם במצריים".
ברור שזו זכותם לחשוב כך (אין גם מניעה חוקית להאמין בתיאוריות קונספירצייה וגם לחשוב שאת בית המשפט בישראל מנהלת משפחת עופר על סמך הפרוטוקלים של זקני ציון...) אבל גם במדינה הכי דמוקרטית שיכולה להיות, לא תהיה להם שום זכות לפעול בניגוד לחוק. לשיטתי, שום ועד כזה או אחר אינו זכאי לשום דריסת רגל בניהול של חברה ציבורית (שאני כמשלם המסים מממן), ובטח שלא בקבלת החלטות לאומיות אסטרטגיות שאך ורק נבחרי הציבור שבממשלה ובכנסת רשאים לעשות. על זה הויכוח המשפטי, ואך ורק על זה. כי אפשר לדון רק על *השלכות* ההחלטתם של נבחרי הציבור על עובדי הרכבת, אבל לא על *עצם ההחלטה* כפי יו"ר הועד רוצה שהעובדים יעשו (וממש לא כל העובדים מסכימים איתה, כפי שראינו). זהו הנושא היחיד שבמחלוקת: לשיטתי ולשיטתם של הדוגלים בניהול מסודר ובמדינה מסודרת, לא ועדי העובדים ינהלו חברות ציבוריות, אלא הממשלה באמצעות אנשי ההנהלה הממונה. כן הפרטה, לא הפרטה - זה לא הנושא. עוד לפני שמגיעים לזה אם בכלל, צריכים לעשות הרבה מאוד סדר בניהולה של הרכבת, כפי שרובנו מכירים אותה. מי שדוגל בניהול על ידי ועדים למיניהם במקום זרועות השלטון החוקיות, לא ממש יכול להיחשב (בלשון המעטה) כתומך גדול בדמוקרטיה, אלא בשיטה דמי-סובייטית שמוכרת לי היטב (וכנראה שיותר טוב מאשר לרוב הנמצאים כאן - בוודאות ששואפת ל-100%). וכפי שלמדנו, "כאן לא רוסיה". (כל הזכויות שמורות לקוביז) שיהיה חג שמח ובהצלחה לכולנו!

מצב
הנושא נעול.
למעלה