חג שמח לכולם...ועכשיו אני צריכה עזר

מרפי

New member
חג שמח לכולם...ועכשיו אני צריכה עזר

היי לכולם יש לי בקשה קטנה: לבן זוגי יש יומולדת 34. אני רוצה להפתיע אותו עם יום מיוחד, אבל מצד שני - לא לבזבז יותר מ 200 שקל. חשבתי להתחיל עם ארוחת בוקר בחוץ. ספא וכו' - מאוד יקר, וגם נראה לי די מצחיק להביא אותו לטיפול ולהמתין בחוץ... מה עוד אפשרי לעשות אחרי ארוחת בוקר? משהו יצירתי בעיקר? שאין בו השקעה כספית גדולה... הסתכלתי כבר בקישורים ולא ממש מצאתי משהו שמשך את תשומת ליבי המון תודה על כל עזרה מרפי

pilpelet4u

New member
אמממ...

תעירי אותו בבוקר ותביאי לו ארוחת בוקר למיטה (את יכולה לקשור בלון הליום בצורת לב למגש... את יכולה עם ברכה קטנה או משהו שירמוז לו או יסביר לו מה הוא הולך לעבור כל היום. את יכולה שירי יומולדת ברקע... מה הוא אוהב ? יש לו תחביבים מסויימים ? את רוצה משהו להכין - כמו חפש את המטמון ? או לעשות פעילות כלשהי ? את יכולה לקחת אותו לטיול אולי באיזה נחל בצפון אם הוא אוהב לטייל. את יכולה לקחת אותו לסיור במפעל לשוקולד הקרנה פרטית של סרט בצהריים קחי אותו לארוחה במסעדה טובה. אולי אפילו לעשות לו הפתעה במסעדה עם חברים... אחרי זה תלכו לעשות עוד משהו ובערב את יכולה לקשור לו את העיניים ולקחת אותו לפיקניק רומנטי בים עם נרות בתוך כוסות וכו'... תספרי לנו עליו - מה הוא אוהב לעשות אולי זה יוכל לעזור להציע לך רעיונות...

הדס100

New member
אולי תקחי אותו לספארי?

או ללונה פארק? או לאיזה פינת חוף מבודדת שבה תכיני לו קומזיץ קטן? או משהו בלילה? לאור נרות? יש המון אופציות...

מרפי

New member
אתן נהדרות המון תודה

חשבתי להתחיל את היום עם שירי יומולדת בדיסק לקחת אותו לארוחת בוקר ברעננה - אגם קפה בערב - סטנד אפ לתת לו את פנקס הקופונים כפי שראיתי כאן רעיונות... הייתי מתה לעשות גם את המשחק "חפש את המטמון" עם פיצ'פקסים קטנים שאחביא לו בבית, אבל אני לא יודעת איך עושים זאת. הוא אוהב מאוד ספורט, ספורט אתגרי, רכיבת אופניים, הליכה, ריצה.... קפיצה על חבל וכו'. הוא אדם פשוט ביותר, וקל להפתיע אותו עם שטיות קטנות. אני פשוט רוצה "לרפד" את כל היום שלנו בהפתעות קטנות קטנות בלי להשקיע הרבה כסף תודה רבה

ShirShir

New member
~אחרי ארוחת בוקר~

תאכלו ארוחת בוקר במסעדה על חוף הים ואז לטיול על החוף...
טיול ופיקניק ארוחת בוקר בפארק/יער יפה...
סרט בסינמה סיטי וארוחת בוקר ב"טל בייגל'ס" שנמצא שם.
טיול בנחלת בנימין/שינקין ובית קפה.
אולי ארוחת ערב והצגה/סטנדאפ?
מוזיאון, תערוכה...
טיול בחיפה, קסטרא, מפרץ חיפה, נוף ממרכז פנורמה, סיור בגן הבאהים, המושבה הגרמנית.
טיול במדרחוב של זכרון יעקב וארוחת בוקר באחד בתי הקפה היפים שיש שם. אם אני לא כ"כ בכיוון שלכם, אז ספרי לי מה אתם אוהבים לעשות, מה בראש שלכם.. אולי נוכל לתת עוד רעיונות. מזל טוב!!!!!

מרפי

New member
מה עושים עם חפש את המטמון?

מחביאים פתקים בבית?
אין לי מושג איך לעשות ומה לכתוב....

pilpelet4u

New member
תיכנסי ל

טאגליינס - שרשור חגים - יום האהבה - יש שם איזה כמה הודעות שבאחת מהן רשום על "חפש את המטמון" שאני עשיתי לחבר שלי... את לא חייבת לעשות את זה כזה גדול אבל ככה תביני את העקרון ותקבלי רעיון איך לעשות לו... מקווה שעזרתי ושהבנת...?

למעלה