חג שמח לפורום

pezpez

New member
חג שמח לפורום../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif../images/Emo157.gif

חג שמח לכל חברות וחברי הפורום היקר הזה שמשמש בית חם מקשיב ותומך בזמנים טובים וגם בפחות טובים שיהיה לנו חג שמח אביבי, בלי הרבה אכילה
(קצת קשה...) עם כל הלב: פזית, מיכל ויהלי

פזיתוש ../images/Emo9.gif

איזה תמונות מדהימות - ואיזה יופי רואים שאת גרפיקאית. מדהימים ביופיים. גם אני מאחלת לך ולכל חברות הפורום חג שמח וכשר עם הרבה הצלחה בגידול הניסיכים ואושר בלב. נשיקות

pezpez

New member
../images/Emo51.gif בנות על המחמאות ../images/Emo9.gif

חניל'ה, למה את מלחיצה את המערכת?... לא עשיתי את הברכה לאף אחת, בינתיים.. הייתי ממש שמחה לעשות לכן גם העתק, הבעיה העיקרית היא שאני בקושי ליד המחשב בימים אלה, 2 הקטנים חולים ואני די מתרוצצת ביניהם, אז לפסח בטח לא אספיק, אבל אם יש איזה ארוע אחר שאתן רוצות להשתמש בברכה הזו אתן יכולות לשלוח לי במסר תמונות ופרטים ואני מבטיחה לעשות לכן ברכה (רק לתת לי התראה קצרה..) זהו לבינתיים, אני שומעת את מיכל בוכה.. נשיקות, ושוב, תודה

שוב חחחחחחחחח

אל תדאגי לא קיבלתי כלום - אני צוחקת על התגובות שלך. חוץ מזה אני חושבת שהגיע הזמן להתעלק על פזית לפני ערב חג. פזיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תעשי לנו גםםםםםםםםםםםם אנחנו גם רוצותתתתתתתתתתתתתתתתתת.

כל הכבוד לך!!!../images/Emo6.gif

אז עכשיו כולם על מאיה דורון ................. גם אני רוצה כזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!

גלית2006

New member
פזייייייייייית../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo25.gif

איזה יופי עשית... אני רוצה גם

חג שמח

איזה ברכה מקסימה. מיכל ויהלי כאלו מתוקים. בטח כל ברכה תיצא איתם מדהימה זה לא חוכמה. שיהיה חג שמח. נו וברור שגם אני רוצה כזו ברכה.

frige

New member
חג שמח לכולם../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

ממש יפות התמונות ויותר מי שבתוכן.
שרית

../images/Emo157.gifחש שמח!../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif

פזיתוש- התמונות מדהימות! ממש! גרפיקאית דגולה! אני
מקנאה! חג שמח לבנות הפורום היקר, כשר (למי ששומרת) וחגיגות (למי שלא) הרבה משפחה, חברים ואהבה!

juanes

New member
חג שמח!

שהחג יעבור בקלות! בהצלחה לכולם עם המצות

mishmish04

New member
חג שמח וחגיגי

ראשית - פזית - יופי של ילדים ויופי של עבודה. ולכל החברות שלי בפורום: חג שמח וטעים חג של יציאה מעבדות הניקיונות והטיפול בבית-ילדים-בעל (לאו דוקא לפי הסדר הזהב) לחרות וחופשה מפנקת חג אביב בלי מחלות ואלרגיות חג חרות מבוסים מעצבנים חג מצות רזות ולא קניידלך . . . .אבל טעימים ! ובקיצור - כל הטוב שיש לעולם הזה להציע. לכל הנוסעות לטייל ולחגוג - תיזהרו בכבישים ותשמרו על עצמכן היטב.

נטע555

New member
פסח שמח לכולם

פסח של מנוחה לכל מי שיצאה מעבדות לחירות,לפחות לכמה ימי חג...

למעלה