חדר שידורים חוזרים !!

webguy

New member
חדר שידורים חוזרים !!

להנהלת תפוז יש חדר לשידורים חוזרים של ללא ספק 26 זה לא מוסרי ללא אישור מהמצולמים לשדר אני לא יודע את המצב החוקי אני לא עו"ד אבל אחת המצולמות התחננה בפני ללא ספק 26 להפסיק את השידור והוא סרב !!!!!

fishgirl

New member
אני כבר לא חוזרת לפה בגלל זה בדיוק!

סתם חבל שיש אנשים שלא מכבדים פה את רצונם של אחרים. זאת הפעם האחרונה שאני משדרת וזה רק בגללו ובגלל אהבלים אחרים כמוהו! אני לא יודעת מי התחננה בפניו לא לשדר אותה אבל כמישהי שגם שודרה ללא הסכמה אני בהחלט מבינה. לכל מי שאהב לראות אותי, אני מתנצלת אבל אולי כדאי שגם אתם תשלחו תגובה על כך, זה רק פוגע בכם בסופו של דבר... ביי!

אתה שקרן ! ובכלל כל הבכיינים תתבגרו

שלום חברי הפורום אדון webguy פירסם את השטות שהוא כתב פה אחריי שהעפתי אותו מהחדר שלי. אז אדון webguy אתה ממש "נטול אינטרסים"...אם היו לך עיניים וקצת שכל לקלוט היית רואה שבשיחה בין הזוג(לא בחורה מסכנה) לביני-הוסכם לבסוף שאכבד את בקשתם - אז יצאת חמור קופץ בראש. ושקרן. ואם הייתי יכול להשתמש בפורום בשפה יותר קשה הייתי ממשיך... הדברים הבאים מכוונים לכולם: השידורים החוזרים שלי מתקיימים לפי חוקי תפוז בלוג ואני לא סוטה מהם אפילו במילימטר. אני לא נכנס אל אנשים לבית ומציץ להם או מקליט אותם בסתר- אני רק מסובב אליהם את המראה לפנים ומראה להם את עצמם. זה שיש להם בעיה לראות את עצמם זה לא בעיה שלי. בעצם רוב השדרנים והמגישים בטלויזיה אומרים על עצמם שהם לא מסוגלים לצפות בשידורים של עצמם. אז הם מבקשים מהטלויזיה לא לשדר שידורים חוזרים? נו באמת קצת בגרות תתבגרו וקחו אחריות למעשים שלכם. אנשים בארץ הזאת לא יודעים מה זה בלוג. בלוג זה חשיפה..חשיפה שאנשים בוחרים אייך לחשוף את עצמם..ואם בחרתם לחשוף את עצמכם בעירום..אני השק חבטות של הרגשות אשם שלכם? תלכו לפסיכולוג. יש ביקוש אדיר חסר תקדים לחומר שאני משדר..ונכון אין למשודרים שליטה על כך, ברגע שנחשפתם -נחשפתם תרתיי משמע. תמשיכו עד מחר לאיים שאתם לא תשדרו יותר ובלה בלה בלה..על מי אתם מאיימים? תתבגרו. אף אחד לא הציץ לכם מתחת לחצאית- תלמדו לקחת אחריות למעשים שלכם. מאות אנשים צופים בשידורים שלי אני מקבל עידוד ותמיכה בלתי פוסקת. ואני ממש לא רואה סיבה להפסיק זאת. ואת האמת אני לא גם לא רואה איזה אינטרס יש לתפוז להפסיק אותי..אני מושך לחדר שלי בממוצע 600 איש. כולם צופים בחדר שלי..משוטרים..בחורות..זוגות..ועד גברים. אתם יודעים למה החדר שלי כזה מצליח? כי אני משדר קטעים שאנשים לא ראו..לא יצא להם לראות..ואני מאפשר להם לראות את הקטעים שהם פיספסו. אני משדר באיזור למבוגרים בלבד בשעות מאוד מאוחרות של הלילה. אני יודע בדיוק למי השידורים שלי מכוונים. לאנשי הבלוג בלבד ולא מעבר לכך. הסיבה השניה להצלחה שלי--שלא צריך להתחנן לאף אחת שתוריד את הבגדים או להחמיא לה רק בשביל לראות חזה. אנשים לוקחים את הראש אחורה שמים את הרגליים למעלה וחווים בשידור חוזר את מיטב הקטעים של החשיפות בבלוגtv . ואני לקחתי לאנשים את השליטה מהידיים והם משתגעים מזה..ולמה? כי הם לא יודעים לקחת אחריות למעשים שלהם. בואו אני אגלה לכם סוד קטן ..אתם יודעים שמאות תמונות שלכם חשופים ערומים מופצות בעשרות פורומים ואתרים בארץ ובעולם? אני רק פאזל מאוד מאוד קטן מתוך החשיפה הזאת. אז את מי תאשימו עכשיו שקטעים ותמונות שלכם מופצים בעולם? ברגע שנחשפתם נחשפתם לציבור הרחב. אף אחד לא איים עליכם להחשף..אתם אוהבים את זה..אתם אוהבים את הפידבקים את המחמאות..ומה שקורה הפעם שאפשר לראות אתכם בלי להתחנן לאף אחד. תשדרו לא תשדרו..יבואו עוד 1000 אחרים במקומכם. אנשים בבלוגtv עושים דברים פי אלף יותר גרועים ודפוקים..אנשים פותחים חדרים עם שמות שיקריים..של "כוסית מחפשת".."שלישיה לוהטת" ומה הם משדרים? קירות וארונות..זה פייר? זה הוגן? זה מעניין מישהו ש400 איש יושבים להם בחדר ומחכים כמו טמבלים שאולי משהו יקרה.. זה חלק מעולם האינטרנט. חשיפה..חופש המידע..בחירה שלכם מה תחשפו על עצמכם..עירום..יומנים אישיים..ועוד. להתעורר.. רק לידע הכללי: הרבה בחורות שפנו אליי בצורה מסודרת ומנומסת וביקשו שלא ישדרו אותן נענו בהתאם. אני לא מפלצת. מי שיכבד אותי אני אכבד אותו. רק אני מחליט למי להענות ואת מי לשדר ואת מי לא. כל עוד אני לא עובר על שום חוק ופועל לפי החוק במדינת ישראל ובאתר תפוז- אף אחד לא יוכל למנוע ממני להמשיך לשדר שידורים חוזרים. וגם אם תפוז יחליטו למנוע את העניין העניין יעקף באתרים אחרים. אז עדיף לתפוז שהאנשים יהיו אצלו באתר ולא אצל המתחרים. אני לא מבין.. אני משדר אנשים במציצנות? הכנסתי למישהו פה מצלמה לחדר המיטות? אתם בחרתם מיוזמתכם האישית לחשוף את עצמכם..בעיה שלכם שאתם לא יודעים איך להתמודד עם התוצאות. תתבגרו ותיקחו אחריות על המעשים בחיים שלכם. לא בא לכם לראות את עצמם? אל תכנסו לשידורים שלי. יש מספיק אנשים שאני משדר שמפרגנים לי ומבקשים אישית את הקטעים שלהם יודעים טוב מאוד לצחוק על עצמם שצריך ולקחת אחריות מלאה לחשיפה שלהם. מילה אחרונה לfishgirl --יצא לי לראות את השידורים שלך. אייך את התייחסת לאנשים שהיו אצלך בחדר? הקשר בין המילה כבוד לבינך - הוא מיקרי בהחלט. את הבחורה האחרונה בעולם שיכולה לדרוש כבוד ממישהו. זילזלת באנשים שהיו אצלך בחדר..ובשביל מה? בשביל זוג השדיים שלך? והרגשת את עצמך מינימום אלוהים..ועל מה? עכשיו למדת שהגלגל יכול להסתובב..תתני כבוד לאנשים שבאים לראות אותך לפני שאת דורשת מהם משהו. מה קרה לקחתי לך את השליטה מהידיים? את לא יכולה יותר להפנות את המצלמה לכיוון האקווריום המטופש שלך? ולשחק באנשים בחדר שלך ולחשוב שהם חפצים שלך? מה שאת עשית בחדר שלך היה שיא הביזיון של היחס כלפיי אנשים ,ואת האחרונה שיש לה זכות לבקש כבוד. צחקת עליהם זילזלת בהם..עכשיו את רואה מה יצא לך מזה. לסיכום- אתר תפוז נתן את הצ'אנס לראות ולהראות כל אחד לפי שיקולו. אני לקחתי את הצעד הזה קדימה ומשדר שידורים חוזרים. לא יותר ולא פחות מזה. בברכה ומצטער על אורך הדברים ללא ספק 26

ללא ספק---אתה כזה פתאטי -אלוהים

אני לא מאמין שכל מה שיש לך בחיים האלה לעשות..זה להקליט אנשים במשך 24 שעות,ואחרי זה עוד לשדר את הקטעים. אין לך חיים?? אני נכנס לבלוג הזה פעם בשבוע ולפעמים גם זה לא..כי יש לי עוד כ"כ הרבה דברים אחרים לעשות ביום יום. ואתה..זה מה שאתה עושה כל היום?? אתה ממש מעורר רחמים. תמצא חיים אדוני. מסכן

webguy

New member
תגובה !!!

אכן אתה צודק האתר הוא מיפגש בין מציצנים לאילו הנהנים מחשיפה אבל השאלה היא אם העתקה ללא אישור היא חוקית ? כל שאר הדברים שלך ילדותיים שמעידים על האישיות שלך !!!! אם אני לא יעשה את זה אחרים יעשו אתה אומר !!! תמיד יהיו כאילו שיעשנו סמים האם זה עושה את זה חוקי? אתה תוקף את פישגירל אישית כאילו ההקלטה שלה היא נקמה על זה שהיא מיתגרה באנשים בחדרה מישהו מכריח אותך להיות בחדרה ? העובדה היא שגם אתה הגעתה להבנה עם אחת הבחורות לא לשדר אותה יותר האם חשבת לשאול לפני שאתה משדר ? ולא להגיע לוויכוח !! אז למה הסכמתה להפסיק לשדר אותה ולכבד את בקשתה אם אתה טוען שזה חוקי? המסקנה שגם אתה מבין שמשהו לא בסדר מה שאני אומר תישאל רשות לפני שאתה משדר חומר מוקלט !!!!! אין לי דבר אישי נגדך אני מדבר מהבחינה החוקית והמוסרית בלבד !!

webguy

New member
תשובה מפורום המשפטי !!

אדון מעתיק !!! פניתי לפורום אינטרנט בתפוז בניהול עו"ד ותשובתו המעשה שלך מהווה הפרת זכיות יוצרים !!!! אבל לא גניבה !!! כלומר אתב בר שפיטה בגין הפרת זכיות יוצרים כפי שאסור לשדר כדורגל מיס כך אסור לך לשדר קטעים ללא הסכמת המצולמים !! אז לשיפוט שלך !!! אפשר לתבוע אותך !!!

xtc2

New member
אין כאן הפרת זכויות יוצרים

בגלל שמי שמשדר לא כתב "כל הזכויות שמורות"

webguy

New member
תשובה ל xtc2

יש ויש !! בדף הכניסה לתפוז בתחתית הדף ראה :--- copyright@1996-2004

JasonV

New member
אני אומנם לא עו"ד

זה תשובת העו"ד מהפורום(לנוחיות כי לא הבאת לינק ישיר להודעה) "במידה ואותו אדם לא קיבל אישור מבעלת הזכויות, שידור קובץ ווידאו בסיטואציה שאתה מתאר, מהווה הפרת זכויות יוצרים, אך לא גניבה." השאלה מי הוא בעל הזכויות? ובכן מתוך תקנון תחרות "כרישי הטלוויזיה"(לא מצאתי תקנון שמתיחס לבלוג שלא במסגרת התחרות): " הזכויות המלאות, לרבות, מבלי להגביל, כל זכות של קניין רוחני, בתכניות, על פי הגדרתן לעיל, תהיינה נתונות במלואן ובאופן בלעדי למשתתפים שהעלו את התכנית ולהם בלבד. בהעלאת תכנית במסגרת התחרות מעניק המשתתף, באופן בלתי חוזר, רישיון בלתי מוגבל בזמן או בהיקף לתפוז בכל זכות שיש לו ו/או למי מטעמו או שיבוא במקומו או בשמו, במישרין או בעקיפין, בקשר עם התכנית, לעשות בתכנית כל שימוש שהוא, לרבות מכירה, שידור, שכפול, עריכה, עיבוד, שינוי או כל שימוש אחר, והוא מוותר באופן בלתי חוזר על כל דרישה, טענה ו/או תביעה כנגד תפוז ו/או מי מטעמה בקשר עם התכנית, לרבות, מבלי להגביל, כל תביעה לקבלת תשלום מכל סוג שהוא בגין שימוש בתכנית, לרבות בגין שימוש מסחרי או שימוש במסגרת שידור בטלוויזיה או בכל אמצעי אחר." בקיצור, כל הזכויות שיכות לתפוז או למי מטעמה, אפשר לטעון ש"ללא ספק 26" הוא בהחלט מטעמה של תפוז ואם הוא קיבל אישור(ולפי דבריו הוא קיבל) אז אין "קייס" (ושוב אני לא עו"ד, זאת רק דעתי).

webguy

New member
ומה עם חדר שלא בתחרות?

אני לא מאמין שתפוז תרשה להשתמש בסרטים אם המצולמים מסרבים !!! ראה תגובת אחת המצולמות ................... פניתי לתפוז ונחכה לתשובה !!!

למה בכל דבר למצוא את הרע?

זהו נגמרו על הפיגועים? המדינה שלנו מדינת שלום ושלווה שרק ללא ספק 26 עושה עוול לאומי? למה פנית ליעוץ משפטי? היית פונה ישר ליועץ המשפטי לממשלה. ועכשיו ברצינות..לאותו אחד שאמר שאני פטתי..אני לא רואה אותך ממטר..הנושא הנדון פה לא דן בהאם משעמם לי או לא..ומה אני עושה עם החיים שלי..אז עדיף לשתוק אם אין לך משהו חשוב לומר. למר webguy ..תראה אני מבין שאתה מייצג את הצד המוסרי של העניין..ומנסה כמה שיותר לא לעשות מהעניין אישי אלה יותר להוביל איזה מחאה נגד השידורים החוזרים. תשובה אחת לך ולעו"ד - אין לכם קייס. קודם כל אני נמצא במסגרת שידורי תפוז..ולכן כל הזכויות שידור והפצתם נעשים בתוך אתר תפוז אז אין הפרת תנאים..קפיש? זה כל עו"ד מתחיל יאמר לך. כל התקנון שהעתקת לפה מתייחס לאותם אלה שמעתיקים ומשדרים זאת מחוץ למסגרת תפוז..כי תפוז הוא הבעלים היחיד של הקטעים המשודרים כאן..לא אני ולא אף אחד. צודק העורך דין שאומר שזה לא חוקי שזה מועתק על המחשב..אבל אין לי חלופה לשמור את הקטעים בשרת של תפוז. עכשיו מי אמר שהקטעים שמורים על ההארד דיסק האישי שלי? אולי הם באתר ? שמאפשר שמירת קבצים..?. אם יוצע לי לשמור את הקטעים באחריות אתר תפוז אני הראשון שאשמח על כך. אלה שמשדרים את הקטעים לא בעלי זכויות יוצרים כי הם לא יוצרים כלום הם משתפים אותנו בחייהם הפרטים. והמצלמה שלהם מספקת מראה לחיים שלהם. הם לא מדווחים על הקטעים שלהם שכקטעי יצירה שאין להעתיק לגנוב או לשכפל אותם-זה בלוג. בלוג זה שיתוף אחרים עם חייך. ברגע שהם בוחרים לשתף- האחריות חלה עליהם. על מה הם יכולים לדרוש זכויות יוצרים? על ציצים? על סקס בשידור חיי? זה יצירה? זה מוקלט באולפן עם שחקנים שמקבלים כסף? זה עסק? זו חשיפה ולא יותר. לגביי העניין של הבקשות. תשמע אני לא חייב בתכלס לאף אחד כלום. מי שבא וביקש ממני יפה לא לשדר..מתוך רצון ושיקול אישי שלי לא שידרתי. כבוד הדדי. מי שבא וצעק וקילל וקרא לי בשמות קיבל את אותו יחס בהתאם. וטעות מאוד גדולה שלך...אני לא צריך לרדוף אחריי אף אחד ולבקש ממנו רשות. מי שזה מפריע לו שיבוא ויאמר את הדברים בצורה מנומסת ואני אשקול לפי ראות עיני. אתר תפוז לא אוסר עליי לשדר- ואני ממשיך בקו הזה. לסיום - אינטרנט זה עולם פרוץ. לא עולם סגור לא עולם חוקי למהדרין ובטח לא עולם שמתיימר להיות מושלם. שיש את האיסור על כניסת ילדים מתחת לגיל 18 אתה חושב שאתר תפוז יכול לאכוף את זה? אתה יודע כמה נכנסים והם לא מעל לגיל 18? אז למה אתה לא מקים על זה צעקה? למה אתה נטפל אליי? מה שאני עושה הוא לרווחת האנשים בבלוג..ולא ההיפך. אני משרת ציבור שלא יצא לו לראות את כל הקטעים וכולה משדר לו את הסירטונים בשידור חוזר שכבר שודרו פה כבל עם ועדה. לא עורך לא מפברק לא מצנזר- משדר שידור חוזר. כל עוד תפוז מאפשר לי את השידורים החוזרים- אני אמשיך אותם במסגרת חוקי תפוז. כל השוטרים בבלוג משתפים איתי פעולה מלאה ואפילו חלקם מבקשים קטעים..וצופים ביחד בשידורים שלי. נראה לך שאם הייתי עושה משהו בלתי חוקי הם היו משתפים איתי פעולה? תחשוב קצת מעבר לקטנוניות.. ללא ספק 26 - שלא מבין מה רוצים ממנו

quiet251

New member
בלי להיות עורך דין

אתה בסך הכל לקוח, ולא עובד, או מישהוא אחר שהוסמך ע"י תפוז ליצגו. כך שאין לך מה להסתמך על זכויות תפוז. ואם תסתכל בחוץ- שידורים במסגרות אחרות של קטעים ששודרו, ללא רשות- זוכים לתביעות. ובאשר להבט המוסרי. "זה בידים שלי" שכתבת. זה שורש הרע. ההגינות מחייבת ש תבקש רשות, ולא תעשה חסד, אם תרצה.(והאם כל אחד יכול לדעת מי ירצה לשדר?). לדעתי על תפוז להבהיר את הדברים, ואף לחסום מי שנוהג כמוך. אני חושב שכל הדברים האלה עולים רק מפני שמדובר במשהו חדש, ועוד לא הספיקו להכיר, לקבוע כללים מלאים, ולהערך לפיקוח מתאים. אתה וכמוך רק תגרמו שיהיה שימוש מוגבל מאד במדיה הזאת. אם בשל חשש אנשים מהתופעות שאתה מיצג, ואם בשל חשש הספקים(תפוז) מתביעות.

shanibe

New member
כי לא עושים את זה ../images/Emo31.gif

יש אנשים שלא מסכימים, והדרך היא לשאול מי מסכים ומי לא. אתה חסך התחשבות, חסך תרבות וחסך נימוס. קארין

אחחחח..אתה כזה עלוב...חחחחחח

אתה בן 26????? אני מרחם עליך ,איש. אבל באמת. באמא שלי. אני פשוט משתתף בצערך. אתה כ"כ מעורר רחמים.איש אין לך חברה??? אתה עובד בעבודה מעניינת? יש לך סיפוק בחיים הפרטיים שלך?? איש,אני מציע שתלך להיבדק. אבל מהר וברור שאתה לא רואה אותי ממטר. אתה נמצא בחיים שלך..בנקודה כ"כ נמוכה ..שאין סיכוי שתראה בנאדם כמוני. מסכן כל היום רק מקליט ומקליט אנשים מהבלוגים??? ליבי ליבי עליך ידידי. ברצינות

whateva

New member
חוסר כבוד בסיסי

זה פשוט מגעיל... תהייה בן אדם ותבקש רשות!

whateva

New member
באיזה חדר אתה היית?

אני הייתי בחדר שלה והיא לא זילזלה באנשים בכלל...היא הייתה מתוקה ואחלה. עדייף שתסתום אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר!

ללא ספר אתה כן איש מפלצתי ../images/Emo31.gif

אני ראיתי שהזוג אמייזינג גרייס התחננו שתפסיק את ההקרנה של מה שהם עשו... (כמובן בהסכמה וברצון טוב) הם התחננו שתפסיק לשדר אותם: התשובה המכוערת שלך הייתה: לא-עד שהקטע יגמר! לא מעניין מה היה קורה אם ראית את אחותך בסצנה ארוטית משודרת שוב ושוב? שהרבה ילדים קטנים מגחכים בצורה מרושעת שהיא מתחננת שמי שמשדר אותה יפסיק מעניין!

תגובה ליש נביא בעיר ותגובה כללית..

אם הם עשו את זה בעצמם זאת אומרת שהם החליטו לשדר את זה לכולם וכולם יכלו לגחך גם בפעם הראשונה.. מה מונע מהם "לשדר" את זה בפעם השנייה בדיוק? הרי גם ככה אלפי צופים ראו את זה לא? והם שידרו את זה בעצמם אני חוזר !

למעלה