חדשה בפורום וגם שאלה

pezpez

New member
חדשה בפורום וגם שאלה../images/Emo13.gif

שלום לכולם, כבר הרבה זמן משתתפת פסיבית בפורום ועכשיו החלטתי להפוך לאקטיבית.. כמה מילים עלי: אני אמא חד הורית לתאומים מקסימים, בן ובת, יהלי ומיכל, בני 11 חודש. האמת, כמה שקשה גידול תאומים, זו חוויה מדהימה! ועכשיו לשאלה/התייעצות: הקיץ הזה מביא איתו הרבה וירוסים בעיקר של שילשולים והקאות, הפעם הם "רק" חטפו שלשולים.. מה עושים? איך מפסיקים את העניין? הרופא שלהם אמר להמשיך לתת להם אוכל כרגיל עד שיגמרו השלשולים ושזה יעצר לבד, אבל זה די מתיש אותם וגם אותי במיוחד בלילות כשצריך להחליף טיטול כל שעה שעתיים, המסכנים.. הטוסיק שלהם כבר פורח! זהו בינתיים, מקווה שלא ארוך מידי בשביל פעם ראשונה

ממה מיה

New member
אוי זה מתיש

לגבי הטוסיק, כמה שיותר לאפשר להם להיות בלי חיתול ולאוורר קצת. לא להשתמש במגבונים אלא שטיפות במים עם נייר מגבת. בכל תנסי לחתל אותם במקומות נפרדים כדי לא להדבק כל פעם מחדש. והכי חשוב - נוזלים כמה שיותר ! תרגישו טוב

pezpez

New member
תודה

אני באמת משתדלת לא לנגב עם מגבונים אלא עם מים וכמובן משחה..

pezpez

New member
כן, אני שואבת הרבה עזרה ותמיכה..../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

.. מהפורום עוד מהתקופה הלא אקטיבית

lili5674

New member
אורז, ותמ"ל במים שהורתחו עם אורז

באמת צריך לתת לשלשול לעבור אבל... כמו שאמרת זה לא נעים - אז קודם כל לא לאכול הרבה, ולהקפיד לשתות הרבה. דבר שני - אם הילדים שותים תחליף חלב אז את המים ששמים כדאי להכין מראש כמים שהוררתחו עם אורז - זה עוזר מאוד ומעולה!!! טוסטים, תפוח אדמה, תפוח עץ, בננה. הייתי עושה יום של המאכלים האלו בכל מיני שילובים - וזה יעבוד. בהצלחה

pezpez

New member
המליצו לי על מי אורז

שערבבתי עם מיץ תפוחים, אבל ההשפעה נורא איטית, כנראה שצריך לחכות שיעבור ולקחת הרבה אויר, תודה בכל אופן

גם אצלי היתה ועדיין קיימת הבעיה ו..

אני מחזיקה בבית באופן קבוע "קל בטן" ונותנת להם וזה מרגיע אותם מאוד. כמו כן חשוב לתת להם אבקה שנקראת "פרוביוטיק" כי היא מחזירה את החיידקים הטובים וכן "מינרלי" של "טיפטיפות" שעושות את אותה פעולה. כמו כן חשוב להימנע ממוצרי חלב למיניהם ולתת מי אורז. בהצלחה..וברוכה הבאה, שכחתי, אני הילה אמא לשון וליאם בני שנה וחצי.

למעלה