חדשה בפורום וצריכה עיצה

חדשה בפורום וצריכה עיצה

אני בקשר עם גבר מהמם,אני רוצה איתו קשר רציני למטרת נישואים.הבעיה שהוא נכווה קשות בנישואים הראשונים ועכשיו הוא לא רוצה נישואין פעם שניה.מה עלי לעשות?אני מאוהבת בו עד הגג..ואני רואה שקשר רציני ומיסוד הקשר לא יקרה כי הוא טוען שהוא כבר לא מאמין בנישואים,נראה לי שבסוף אני יפגע ברמות קשות.ומצד שיני גם עכשיו אם אני יפרד ממנו אני יבכה ימים ולילות!!!

חדשה בפורום וצריכה עיצה

אני בקשר עם גבר מהמם,אני רוצה איתו קשר רציני למטרת נישואים.הבעיה שהוא נכווה קשות בנישואים הראשונים ועכשיו הוא לא רוצה נישואין פעם שניה.מה עלי לעשות?אני מאוהבת בו עד הגג..ואני רואה שקשר רציני ומיסוד הקשר לא יקרה כי הוא טוען שהוא כבר לא מאמין בנישואים,נראה לי שבסוף אני יפגע ברמות קשות.ומצד שיני גם עכשיו אם אני יפרד ממנו אני יבכה ימים ולילות!!!

קירה71

New member
לא נראה שיש לך מה לעשות במיוחד לאור העובדה

שהוא הבהיר לך חד משמעית את עמדתו. מה עדיף? פרידה או להישאר ביחד? זה כבר החלטה שלך ובלבד שאת מבינה שהוא איתך לא יתחתן

הנה רעין מבהיל

בארוחת ערב קחי אותו ועוד זוג חברים תוציאי טבעת ותגידי "הנה אתה מקודש לי".... האם זה יתפוס ברבנות...? וואי לי וואי לי..

א ש לי

New member
את יכולה לבחור.

לבכות ימים ולילות או לבכות שנים רבות. "ואני רואה שקשר רציני ומיסוד הקשר לא יקרה " השנים יקרות, חבל עליהם חבל עלייך, כואב אבל את חייבת להמשיך.

my sunshine

New member
השאלה

היא לא אם הוא רוצה נישואין או לא... כי אם שניכם אוהבים אפשר גם ללא נישואין אפשר נישואין אזרחיים, אפשר לגור ביחד עם הסכם, אפשר המון דברים. אבל אם הוא לא מעונין בקשר רציני, סימן שהוא עדיין לא שם ו/או שהוא לא באמת אוהב. אז = תעשי חושבים. אולי אינך צריכה להיות שם.

למעלה