חדשה בפורום:)

עדניק4

New member
חדשה בפורום:)

טוב היי לכולם , התלבטתי הרבה אם להרשם לפורום הזה והחלטתי בסוף שכן XD טוב אז קוראים לי עדן , ומי שמכיר אותי יודע כמה אני אוהבת את יוני , הוא בעצמו מכיר אותי XD וגם הייתי במפגש האחרון שלכם ביהודה וישראל . האמת שבמקרה כי הייתי צריכה לראיין אותו אז גם נשארתי למפגש הכרתי בודדים מכם שאני לא בטוחה שזוכרים אותי אבל אין ספק שאתם נורא נחמדים :) בכל מקרה , נעים להכיר ואני מאמינה שעוד נפגש אם יהיו מפגשים של יוני :)

היי עדן, ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

משום מה את ממש מוכרת לי! עוד לפני המפגש שהיה עם יוני. אני מנסה לחשוב מאיפה
היה ממש כיף איתך במפגש, וכמובן שנתראה בהופעות ובמפגשים הבאים שיהיו בעתיד! השתלבות נעימה, וכיף שמצטרפים עוד אנשים לפורום
(מוזמנת להעלות חוויות בשרשור תמונות שעלה מהמפגש עם יוני!)

עדניק4

New member
אתם ממש מקסימים תודה :)

ופליצי קפיצי ,דיברנו קצת לפני המפגש כשהייתי ליד הדלתות כניסה של ההופעה,היית עם עדי שחם ודיברנו.אז כנראה משם אני מוכרת לך p: אגב שאלה שמעניינת אותי ,איך יוני יודע על המפגשים האלה ?איך אתם מודיעים לו ? :)

עדניק4

New member
אגב אני בת 15 וחצי מבת ים עולה לי' :p

תוסיפו בפייסבוק מי שרוצה :) http://www.facebook.com/profile.php?id=100000533180711#!/edebXD

עדיש16

New member
יש לנו איש קשר מיוחד שאחראי לזה ונבחר באופן

דמוקרטי. סתם, לגבי יש את הדרכים שלה, כי, בכל זאת, היא מנהלת הפורום, וזה הפורום של יוני בלוך אז חייבת להיות דרך שבא חברי הפורום יוכלו להיות בקשר עם מושא הפורום

למען האמת? ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יוני יזם את המפגש. הוא פרסם הודעה מיוזמתו ושאל אם אנחנו רוצים להפגש.

עדיש16

New member
חח, הייתה לי הרגשה

אבל לא הייתי בטוחה, אז לא רציתי לרשום סתם

עדניק4

New member
אבל רגע

זה לא המפגש הראשון שלכם לא ? אמרו לי שזה המפגש השלישי או משהו את כל המפגשים הוא יזם ?

זה אכן לא הראשון ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

לפני שאני הייתי מנהלת, היה מנהל אחר שהוא זה שיזם מפגש עם יוני בהופעה שהייתה בכפר סבא אאל"ט. מפגש שהיה לפני ההופעה ששאלו שאלות על האלבום וכאלה... היה עוד מפגש עם יוני שזה לא היה ממש מפגש, אלא צילומי קליפ ל-"לא קל, לא פשוט". הוא כתב הודעה בפורום בה הוא פרסם את התאריך של צילום הקליפ, ומי שרצה לבוא בא. את המפגש הזה הוא לגמריי לבד יזם, אונחנו זרמנו

עדניק4

New member
בלא קל לא פשוט הייתי :)

גם אני הצטלמתי לקליפ , כמובן איך אפשר לפספס דבר כזה ואני בדרך כלל מדברת איתו אחרי כל הופעה צריך לארגן עוד מפגש כשיוני יחזור מח''ול :)

דורון 345

New member
שלום ../images/Emo13.gif

אני דורון
ואני בת 14 ושבעה חודשים פחות יום! אבל אני עולה לכיתה י'

למעלה