חדשה-ישנה :)

xenadream

New member
חדשה-ישנה :)

הייוש
אני בפורום הזה כמעט שנתיים כבר... לחבר שלי קוראים שי, הוא קצין בהנדסה קרבית. אנחנו ביחד מאז מאי 2009, "שרדנו" ביחד את כל תקופת השירות של שנינו שכללה את כל המסלול שהוא עשה מהטירונות לאימון מתקדם לקורס מ"כים לקורס קצינים והשלמה, ואני בעצמי שעברתי בסיס וקורס קצינים (אני לא קצינה, אבל זה כבר סיפור אחר
) ונפרדנו בנובמבר האחרון בגלל.. אי התאמה? o_O חזרנו להיות ביחד לפני כמה שבועות באופן לא רשמי ועכשיו זה די רשמי, פייסבוק והכל XD אז הרשיתי לעצמי לחזור לפורום... קוראים לי גל ואני בת 20 כמעט 21, חיילת משוחררת, השתחררתי בינואר האחרון :) את שי הכרתי כשלמדנו בכיתה ביחד בתיכון אבל אז לא היינו ביחד, נהיינו זוג רק אחרי ששנינו התגייסנו חח :) ככה שכל הקשר שלנו התהווה בתוך המערכת הצבאית.. בקרוב (ביוני ב"ה) אני יוצאת להדריך במחנה קיץ בארה"ב לתקופה של 3 חודשים. אין לי מושג מה יהיה איתנו אבל יהיה טוב... אמממ, זהו נעים להכיר, שוב :)

היי ברוכה הבאה או משהו :)

היי אני אפרת, בת 17 וחצי בכיתה י"ב מתגייסת באוקטובר.. :) אני והאקס נפרדנו לפני 3 חודשים כי זה כבר לא היה זה,רבנו וזה לא התאים. אבל עדיין אנחנו שומרים על קשר.. שזה הכי מוזר לי. וגם אצלי ואצלו כל הקשר היה שהוא היה בצבא והוא עדיין שם. איך את מרגישה שעכשיו חזרתם? הרי מנובמבר עבר זמן.. זה לא מוזר לך? אני בטוחה שזה הזוי בהתחלה כזה חח אבל מה מבטיח לך שאם קודם לא התאמתם עכשיו כן? ולגבי המחנה קיץ, זה קצת בעייתי.. השאלה עד כמה אתם תסתדרו עד שתטוסי. שיהיה בהצלחה!

xenadream

New member
^_^

גם אנחנו רבנו המון בסוף הקשר.. ועכשיו כשחזרנו להיפגש הרבה שוב חזרו הריבים על הנושאים הישנים מפעם, אבל אני לא יודעתף יש לי תחושה כזאת של meant to be together. לא כל דבר או הרגשה אפשר להסביר, וזאת אחת מהם... אני החלטתי לזרום עם זה.. סביר להניח שניפרד לתקופה שאני בארה"ב, אני לא רוצה להחזיק אותו ב-HOLD כאן בארץ ואני חושבת שאני צריכה קצת חופש מהכל אם אני אהיה כל כך רחוק, וזה יהיה הדבר הנכון לעשות..

אז אם את חושבת שזה מה שיהיה,

בשביל מה לחזור? זה נראה לי דיי דפוק לחזור אליו ואז שוב להיפרד ממנו בגלל שאת טסה.. סתם בזבוז אנרגיות ובאסה מיותרת לדעתי.

אני בעד הגישה שלך..

אבל לפעמים צריכים גם להסתכל קדימה.. ואם תהיו ביחד כרגע ותקשרו עוד יותר, ואז יגיע הרגע להיפרד. לא יותר טוב לחסוך את הכאבי ראש ולב האלה?

למעלה