חדשה ישנה

Nikita 121

New member
חדשה ישנה

היי לכולם!
שמחתי לקרוא בעמוד הראשי על הפורום החדש! אני מכירה את הפורמט הישן שהיה קומונה. השתתפתי בו בעבר אך הפסקתי משום מה (לימודים לתואר, התחתנתי.. )
בכל מקרה אני שמחה לחזור!
אני לא יודעת אם אותם אנשים שהשתתפו בקומונה עדיין כאן.. אבל אני זוכרת לטובה את הדמויות הפועולות בקומונה :)

בטוחה שיהיה פה כייף :)
אני רוקמת כבר 10 שנים.. עובדת בעיקר על עבודות גדולות לעצמי וקטנות לאחרים (תעודות לידה / נישואין ). מכורה לאתר של HAED ורוקמת 2 עבודות ענקיות של החברה הנ"ל עם המון הפסקות לעבודות קטנות באמצע :)
לאחרונה סיימתי רקמה מהממת בשם blue eyes של KUSTOM KRAFTS . מרח אני הולכת למסגר . התמונה המצורפת היא של העבודה ממש אחרי שסיימתי, לפני ששטפתי וגיהצתי..

ברוכה הבאה

חיפשתי את הניק שלך בקומונה ולא ראיתי אותו. יכול להיות ששינת ניק?
הנמר הזה מזכיר לי רקמות של סבינה22 שיצאה ללימודים והתחתנה.......
לא השתנו ממש הניקים, הצטרפו כמה חדשים.
"טעים מאד" זו אני, פשוט החלטתי להשתמש בניק שאיתו אני בכל הפורומים ונפרדתי קצת בעצב מהניק הקודם.

Nikita 1211

New member
ברח לי .. יש לי 2 ניקים דומים

ניקטיה 121 וניקיטה 1211 .. אחת בבית של ההורים ואחד מחשב בבית שלי.. אני פשוט גרועה בלזכור ססמאות :)

והשם הפרטי אגב הוא סבינה :)

colibri

New member
ברוכה הבאה (השבה)

אילו עבודות של HAED את רוקמת?
אני בדרך להתחיל את הראשונה שלי - Faery Tales. היום השלמתי את קניית החוטים (90 צבעים!)
הנמר שלך מהמם!

Nikita 1211

New member
העבודה הראשונה שהתחלתי היתה

sol, luna & stella - של selian fench
סיימתי את 2 הנשים הראשונות וזנחתי את העבודה (אבל אני הולכת לחזור אליה ובגדול ברגע שאני מקבלת את הseat stand שהזמנתי מבריטניה...
כי אני לא מסוגלת להחזיק ביד את החישוק עם כל כך כל הרבה בד (הסטנד מאפשר בעצם לרקום עם 2 ידיים מאחר ואין יותר צורך להחזיק את החישוק/מסגרת. והיתרון כמובן שאפשר לרקום בעזרת 2 הידיים וזה מהיר פי 2... :)

את הרקמה הזו התחלית לפני יותר משנתיים לדעתי וכמובן עשיתי מליון הפסקות באמצע...

מצרפת תמונה מעודכנת של העבודה הנ"ל ובהודעה נפרדת את הHAED השני...

Nikita 1211

New member
והעבודה השניה נקראת

the awakening of psyche by Seignac Guilluame
תמונה מהממת של צייר צרפתי מהמאה ה19. תמונה מהממת פשוט אך ענקית (לא התוודעתי אז לקאונטים השונים של בדי אאידה ועבדתי רק על 14. היא יוצאת כמעט מטר עשרים )

סורי על איכות הצילום.......

colibri

New member
גם אני הולכת לרקום על אאידה 14

פשוט כי לא מצאתי משהו אחר והייתי קצרת רוח להתחיל...

באמת זה יוצא ענק. אבל יש בזה משהו - תמונה אחת בגודל כזה יכולה לעשות את כל העיצוב של החדר, לא?

בינתיים אני בשלב סימון הבד.
העבודת של יפהפיות!

Nikita 121

New member
תודה רבה רבה!!!

בדיעבד אני רוצה להתחיל עבודות HAED אחרות בעתיד הרחוק, אחרי שאסיים את ה2 הללו, על קאונט יותר קטן 16 או 18 והלוואי מעל 20 אם אשיג ידי על מנורה עם זכוכית מגדלת :)

למזלי השניה היא מאוד בהירה (ולכן גם קשה לרקום אותה כי זה המון המון גוונים של לבן, בז' בהיר -כל הווילון מאחורי האישה הערומה) ולכן לא רואים כל כך את הבד הלבן מאחורי האיקסים.
בתמונות אחרות שרקמתי, כמו הטיגריס שהעלית לפני כמה ימים ממש הפריע לי שראו את הרקע הלבן מאחורי האיקסים. בתמונות אחרות שראיתי בפייסבוק, הרקמות נראות ממש כמו תמונה, בכלל לא רואים את הבד ...

התאמה בין חוט לבד

כשבוחרים בד צריכים לבחור חוט שמכסה.
בדיוק מה שכתבת אבל עם תכנון מראש כך שלא מגיעים לאי כיסוי מלא של הבד.
לרקמה על אידה 14 מתאים לרקום עם 3 חוטים של מולינה אל 8 בתנאי שאת רוקמת X על ריבוע ואז הX הוא די קטן.
אני מתכננת עכשיו סמפלר עם חוטי 8 על אידה 14.
עם איזה חוטים את רוקמת? אני שואלת במיוחד כדי שלא אכנס למילכוד הזה שבו רואים את הבד......

Nikita 121

New member
אני כבר 10 שנים רוקמת על אאידה 14

ותמיד 2 חוטי DMC . פעם אחת רקמתי עם 3 חוטים,דווקא ממש לאחרונה, רציתי לראות איך הכיסוי והכל .. רקמתי סימניה קטנה של טיגר מפו הדוב. ולא הייתי מרוצה, האיקסים יצאו לי שמנים למדי ופחות אסתטי ממה שאני רגילה.. רציתי לנסות על עבודה קטנה כדי לראות באמת את ההבדל של 2 חוטים לעומת 3. יכול להיות שהאשמה שהיה לי קשה ולא נוח בגלל שהיה המון חצי איקסים בגלל שזה סימניה וכל הסכמה גם היתה קטנה ...

אני יכולה להגיד שחברה ממש טובה רוקמת רקמה של חברת HAED תמונה מהממת עם 3 חוטי DMC בבד אאידה 14. הכיסוי יוצא מהמם אבל מאחר וזו תמונה ענקית של 80 ס"מ או אולי אפילו מטר - הכמות חוטים שהיא משתמשת כפולה ואפילו משולשת מהכמות הרגילה אם היתה משתמשת ב2 חוטים. ובעבודות של HAED יש כ120 חוטים .. זו כמות אדירה והוצאה כספית לא קטנה...

לכן מסקנתי לעבודות הבאות הגדולות מאוד - להשתש באאידה 18 / 20 כך התמונה תצא קטנה יותר מבחינת המימדים - והכיסוי של החוטים יהיה מעולה..

colibri

New member
גם אני רוקמת עם שני חוטים

ואף פעם לא היתה לי בעיה של כיסוי. שתי העבודות הגדולות (טוב, קטנות יחסית לHAED, אבל בכל זאת) שעשיתי לאחרונה - הנוף ותיבת נוח - כללו כיסוי של כל השטח, והייתי מרוצה.
אבל יכול להיות, שאם הבד לבן, והרקמה בצבעים כהים - למשל, בתמונת האגדות של HAED שאני עומד להתחיל יש הרבה אזורים של שחור ו/או כחול כהה - זה עלול להיות יותר בעייתי... טוב, ננסה ונרגיש.

Nikita 1211

New member
אני יכולה לנחם בכך שאחרי שהטיגריס

עבר שטיפה ידנית וגיהוץ האיקסים טיפה התרחבו והתוצאה נראית יותר טוב.. ברגעי שיחזור מהמסגור אני אעלה תמונה :)
אני באמת בהתחלה לא הייתי מרוצה כל כך כי הטיגריס רקום מצבעים כהים ובמיוחד כל הכחול -שחור שהיה לי בפינה אחת של הטיגריס גרמו לבד הלבן ממש לבלוט אבל שוב, זה ממש השתפר אחרי השטיפה.

אני בטוחה שהעבודה שלך תראה מעולה! בסה"כ אנחנו תולות את התמונה על הקיר ומרחוק התמונות נראות מעולה וממש לא רואים את הבד הלבן ברקע מאחורי האיקסים.

האובססיה החדשה שלי לגבי הקאונטים הקטנים יותר זה כדי לחסוך בבד.. ככל שהמימדים יותר קטנים זה נראה שהרקמה מתקדמת יותר מהר.. אני מרגישה שאני לעולם לא אסיים את הHAED השני שלי כי יש לי כל כך הרבה עוד לרקום.. כמעט מטר בד!

בגדלתי את צילום העבודה של הגיישה

וראיתי שאת עובדת עם שני חוטים וזה ההסבר לאי כיסוי מלא של הבד.
בגיישה תעברי ל 3 חוטים וזה יפתור את בעית כיסוי הבד.

Nikita 121

New member
היי

דווקא התמונה שהעלתי של הגיישה (ויש המון התקדמות מאז) זה בעיקר חצי איקס של חוט 1 ע"פ ההוראות של dimensions מאחר וזה הרקע לגיישה.
הגיישה עצמה תירקם על 2 חוטים ואיקס מלא. והצבעים כל כך עזים - אז הכיסוי נראה טוב ...

אעדכן הערב תמונה!

אמאדובה

New member
אני זוכרת את העבודה הזו

ברוכה השבה! שאלתי את עצמי איפה את... מזל טוב לחתונה!
הרקמה אכן מדהימה. כמה זמן לקח לך לרקום?

Nikita 1211

New member
הייי :) את הטיגריס הזה התחלתי מסתבר

לפני שמונה חודשים בערך (לפי התאריך שמצאתי על התמונה הראשונה שצילמתי) אבל עשיתי כל הזמן הפסקות באמצע, 2 חברות התחתנו אז רקמתי להן "תעודת נישואין" לכבוד החתונה ועוד כל מיני פיצ'פקאס קטנים...
בחודשים האחרונים תיקתקתי את הטיגריס כי בעלי כבר לחץ (התמונה שלו, הוא ביקש תמונה למשרד החדש שלו) ולמרות ההריון והעייפות.. עשיתי את זה :)

למעלה