חדשה כאן
*waves*

hilaxcx

New member
חדשה כאן../images/Emo13.gif*waves*

היי אנשים. קוראים לי הילה אני בת 14 וחצי(עולה לכיתה י') ואני מנהריה. הפורום הזה מושלם בשבילי כי אני מאוהבת בבריטניה!תמיד אהבתי מאוד את האיים הבריטים וכל מה שקשור בהם (מהתרבות וההיסטוריה ועד לאנשים באנדרגראונד) לפני חודש בערך טסתי ללונדון וזה היה הטיול הכי יפה שהיה לי איי פעם (לא שהיו כ"כ הרבה..חחח)! תמיד רציתי לגור שם כי אני מרגישה נורא שייכת לשם ועכשיו אני גם דיי מתגעגעת:p אני מתכננת לטוס לשם גם בשנה הבאה כי אין מצב שאני אשרוד בלי חח...גם כשאני אעשה טיול לפני/אחרי צבא (סביר להניח ששניהם חח) אני רוצה "לכבוש" את בריטניה ולסייר ברובה (גלזגו - יורק - ליברפול - קרדיף -לונדון זה מסלול נחמד) כי כמו שמישהו כאן אמר שלונדון זה לא אנגליה כמו שניו יורק זה לא אמריקה (כ"כ נכון!). אני חושבת שאני דיי משוגעת כי מאז הטיסה לא החלפתי לשעון ישראל ואני עושה הכל בזמן GMT .. תיקראו לי טיפשה. (מישו: "טיפשה!" ) . anyway.. אני מקווה שאין לכם חור בראש (או בעיניים?) כי יש לי נטייה לדבר שטויות ולהגיד דברים ממש לא קשורים (מה?! מי אמר גבינה?!) אז...שיהיה לכם יום נעים ולכל מי שטס לאנגליה בזמן הקרוב...אני מקנאהההההה!:p luv Hila xCx

AmiTutiT14

New member
טיפשה../images/Emo70.gif

סתםםםםםם
ברוכה הבאה מותק
אני עמית, עוד שניה בת 14, עולה לכיתה ט', מירושלים (
) כמוך גם אני מאוהבת באנגליה, מתכוונת להעבוד לגור שם ברגע שאני אסיים תיכון (בהפרש שיהיה לי בין בתיכון לצבא) וגם אחרי הצבא. ברגע שהגעת לכאן, אפשר לומר עליך שיש לך טעם טוב
ותרגישי חופשי להגיד דברים מפגרים.. זה עדיף מאשר שימשיך להיות פה שומם
אז תהני בפורום

hilaxcx

New member
איזה חמודה../images/Emo13.gif

עמית! איזה מאמי!
לדעתי צריך לפתוך טופיק ולשים בו את היציאות המוזרות שלי
אגב...יש לך מסנג'ר? אם יש לך ובא לך להוסיף אותי אז: [email protected] יציאה: אני לא רוצה להיות קב"ט כי קב"ט זה קקי בטוסיק

shv2004g

New member
ודרך אגב,

עמית טסה לכמה זמן אז היא תענה לך רק כשהיא תחזור לארץ!

למעלה