חדשה D:

אין לי כוח לחפש ../images/Emo6.gif

אני מכירה מטאליקה.. אבל אני לא אוהבת
אני שומעת מטאל אבל לא צרחות.. רגע זה נשמע דפוק >< כמו sonata arctica או HIM וכדומה

אחלה, FOB אבל ממש לא מטאל! D::

כאילו הכי לא.. טוקיו הוטל כבר יותר מטאל מהם

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מטאל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין אין עשית לי את השנה כפרעלייך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מטאל חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Silver Tongue

New member
לאלאלא חמדמדה

אימו הגיע מהז'אנר אימו משהו (אני לא זוכרת מה השם ><) ומשם זה התפתח לסגנון לבוש וכאלה..

וואו אנשים חיים בשעות האלו D:

תסלחו לי על החוסר ידע שלי >< אני לא מתעמקת מה זה ומאיפה זה בא. אני פשוט שומעת.. ומסתבר שאני שומעת מטאל ולא אימו
ושיש ז'אנר של אימו ><

לול, את פשוט הורגת אותי D:

אימו זה מהמילה אמוציונל באנגילת (הפירוש - רגשות) בעצם כל הקטע של "אני שונא את החיים, אני רוצה למות, לחתוך ורידים, שונאים אותי *בוכה*" זה משתייך לאימו.. בקיצור.. הבעת רגשות מופרזת ><" אימו זה סצנה שלמה. בגדים, שיער, מוזיקה, והתנהגות. רוב האימואים לא באמת חותכים ורידים אבל...
ויש בטאגליינס אני חושבת הסבר יותר אנושי ושלא נכתב מרוב שיעמום.. *הולכת לראות חברים*

אני שמחה שחוסר הידע שלי משעשע אותך ../images/Emo24.gif

וכמו שאמרתי, לא אכפת לי מה הז'אנר של זה ומאיזה חור הוא הגיע, אני פשוט אוהבת לשמוע את זה.. ולא צריך יותר פרוט, נראה לי שמספיק הבנתי
חשבתי שאימואים שומעים מטאל ומסתבר שיש גם ז'אנר של אימו XD אני אפתח לי כינוי חדש ואתחיל כאילו אני יודעת מה זה

פלאפאל

New member
זה אימו:

זה לא יעזור לפתוח כינוי חדש, כולם פה ממורמרים סתם כי הם נהנים מזה
אבל תשארי, זה מירמור מצחיק!

Devils Pet

New member
אפנה אותך לטאגליינס, ישם את כל המידע.

או בשפתה של סתיו: טגלוסינייליגלט.

למעלה