חדשה

Incubus Creep

New member
חדשה../images/Emo9.gif

היי:) אני כרמל, בת 15.5 הרבה זמן חשבתי לעצמי שחבל שאין פורום ל30STM אז שמחתי לראות שנפתח אחד
אין לי עדיין דיסקים שלהם אבל אני מתכוונת לקנות מאוד בקרוב. עניין אותי לדעת מה אתם אוהבים לשמוע חוץ מ30STM אני אוהבת לשמוע בעיקר Incubus, Muse, Jeff Buckley אבל יש עוד מלא. אז אשמח אם תענו לי ומקווה להשתלב ולהכיר פה אנשים^^

Broken sound

New member
היי^ ^ ברוכה הבאה.

אני שני.בת 16 ממודיעין. ממ לשמוע?? ממ דה יוזד. 30 כמובן. MCR.בויס ליק גירלס. פרום פירס טו לאסט.פיונרל פול א פירנד.הימ.וואי עוד מלא. השתלבות נעימה.

LoveYourHate

New member
ברוכה הבאה=]!!

אופק בת 14.5
האמת שאני שומעת HIM זאת הלהקה שאני הכי אוהבת אי אפ אי מטאליקה ניין אינץ נייל [שאני רוצה ממש ללכת להופעה שלהם] טול אם את מכירה[TOOL] סמאשין פאמפקין לקונה קויל[LACUNA COIL]אם את מכירה וכו וכו .. יש עוד הרבה אבל אלה בעיקר..
מקווה שעניתי טוב על השאלה

my reflection

New member
ברוכה הבאה:)

אני סתיו בת 13 וחצי מחולון
חוץ מאת 30 אני אוהבת לשמוע - כריסטינה אגילרה,MCR,פול אאוט בוי ,מרון 5 ודה יוזד ויש עוד

MoonyAvFreak

New member
היי ^__^

את בהרבה פורומים שאני בהם. יא אני מעיין, ברוכה הבאה, וכמו ששני [BROKEN SOUND] אמרה בקשר ללהקות. פשוט אם אני אתחיל..זה לא יגמר. :)

danduuu

New member
ברוכהבאה מותק../images/Emo24.gif

מה שאת שומעת זה מעולה
ואני שומעת בעיקר HIM, נייטוויש, ווית'ין טמפטיישן, MCR, דה יוזד, דורז, סונטה ארקטיקה, ועוד מלא אחרות שאני לא אתחיל לפרט פה למה זה לא ייגמר לעולם

TheMarsArmy

New member
ברוכה הבאה!

אני חן, בת 15 מפ"ת. חוץ משלושים אני שומעת גם: AFI, GNR, CIRCA SURVIVE, KILL HANNAH, DEPECHE MODE, NIN, כנסיית השכל, היהודים, AMY WINEHOUSE - סתמו.

PATD

New member
ברוכה הבאה! D:

אני תמר בת 17 ממבשרת
חח ורוב הלהקות שאני אוהבת נמצאות בחתימה

למעלה