חדשה

חדשה

היי קוראים לי לינוי, אני בת 12 וחצי מקרית שמונה. ניגנתי בפסנתר איזה חודשיים ועזבתי (כי הייתי צריכה ללכת לקונצרט ולשיר היה שם מאוד מצחיק ואני לא בקטע ו...) אני כותבת (מי שרוצה עזרה בכתיבת מילים!! שלחו מסר!!! ) ולפעמים מלחינה. אני אוהבת כל סגנון מוזיקה שקיים חוץ מ:מזרחי, רוק כבד ו- ded metal (מקווה שרשמתי נכון..) מתה על : avril lavin, black eyde peas , אברי לידר, ו'אוונסנס'. מקווה להשתלב מהר !

dreamerman

New member
נעים מאוד..

אני חן בן 17 מנגן על גיטרה שלוש שנים, מלחין ומחפש כותבים... אל תדאגי, את תשתלבי מהר.. (לא שיש כל כך הרבה מה להשתלב.. הפורום בן שבוע וקצת) אוו.. קריית שמונה.. זה קצת ממש בקו המלחמה... מה קורה אצלכם? איך מסתדרים? (אני מיישוב ליד באר שבע)

orguy

New member
נעים גם לי!

אני אור בן 18, כותב כבר ארבע שנים שירים, מלחין רק שנתיים, מאמין במה שאני עושה, מוזיקה עבורי היא בשביל הנשמה ואם היא תוסיף גם פאן בחיי זה יהיה סבבה, נקלעתי למוזיקה ממש ברצף של טעויות, אבל זה כבר סיפור אחר, אני באמת מחפש מישהו שיסכים להלחין שיר שלי ואולי אפילו גם לשיר אותו, אגב יש לי שירים מקוריים משלי, הופעתי כמה פעמים ושיתופי פעולה יעשו לי רק טוב!

hagarshtar

New member
ברוכה הבאה../images/Emo118.gif

אני הגר אבל את יכולה לקרוא לי הגרי [:

YuviR

New member
וולקאם :)

אני יובל, בת 14 מהצפון :) אני שרה ולפעמים מנגנת על הגיטרה הקלאסית החיננית שלי, אליזבת'. תהני

למעלה