חדשות קצרות....

חדשות קצרות....

עשו לךכריסטינה ספיישל באמ טי וי יו קיי חצי שעה של הופעות ונראה לי התראיינות.....נקווה שזה יגיע מהר אלינו.....

עוד קצת....

מכירים את קלי קלארקסון? היא מאמריקן איידול ואלבום הבכורה שלה שייצא לפני יותר מחצי שנה לא נכתב על ידה, לפחות לא מרביתו. אחד השירים "מיס אינדפנדט" נכתב על ידי שני כותבים שעד כה היו אלמונים אך לא מזמן נגלה שזוהי כריסטינה! שכתבה לה עוד שיר פמיניסטי ("אנדראפרישיאייטד", "קאנט אולד אס דאון"). לינדה פרי, זו שעבדה עם כריסטינה על 4 שירים באלבומה האחרון ואף כתבה את הלהיט "ביוטיפול" עבדה לפני הכרותה עם כריסטינה עם זמרת הנוער פינק, לינדה הראתה לפינק את המילים לביוטיפול ופינק כמובן התלהבה אבל לאחר ששרה לינדה החליטה כי הזכויות יישארו אצלה מאחר שלא הגיעה לטונים הגבוהים...שהתחילה לעבוד עם כריסטינה לינדה הציעה לה את השיר שכמובן הסכימה וכמבון שהצליחה להגיע לכל הטונים הנכונים!!!! כריסטינה וג'אסטין סיימו לכתוב ולהלחין שיר לסיבוב הופעות הקרב המשותף שלהם!!! כריסטינה הופיע שנית בקריירה שלה בתוכנית סטרדיי נייט לייב עם השירים פייטר וביוטיפול.... במשך שלושה חודשים היה ניתן להצביע לקול היפה ביותר שהיה אי פעם באתר של אמ טי וי על פי אמ טי וי 2.... הרשימה מנתה 100 אמנים והנה התומצאות שהתקבלו... 1. MARIAH CAREY 2. FREDDIE MERCURY 3. WHITNEY HOUSTON 4. BONO 5. CHRISTINA AGUILERA 6. ALANIS MORISSETTE 7. KURT COBAIN 8. BJORK 9. CELINE DION 10. TUPAC SHAKUR כפי שאתם רואים כריסטינה מקום חמישי מה שממש מצויין יחסית שהיא היחדיה ברשימה שיש לה מתחת ל8 אלבומים! המשיכי כך כריסטינה!!! המגזין בלנדר...זה שכריסטינה הייתה בו על השער עם אזיקים לא מזמן, עשה מצעד של 50 הנשדים הסקסיות השנה וכריסטינה גם שם מקום חמישי! במצעד האמריקאי השבוע: ביוטיפול במצעד הסינגלים יורד למקום 15. ובמצעד הסינגלים "אדולטס" יורד ךמקום 14 האלבום סטריפט נשאר מקום 35. * לדעתי עוד שבועיים כבר על פי השמעות ברדיו יכנס פייטר שלאט לאט יטפס במצעד עד הגעתן לטופ 10 ואז האלבום יחזור גם הוא לטופ 10!!! נקווה.... זה החדשות לעכשיו....מבטיח להמשיך לעדכן שלכם תמיד....יוסי

לכריסטינה3 ../images/Emo70.gif כנסי../images/Emo70.gif

תודה רבה רבה על כל המידע שאת מביאה לנו!!! מה היינו עושים בלעדיך... יש לי רק עצה בשבילך, במקום לפתוח מלאאא הודעות חדשות את יכולה פשוט לכתוב הכל בשרשור אחד...

סליחה!!!?!?!?!?

רציתי להתחיל הרבה טופיק! הכוונה להרבה נושאים כי הפורום מת....

BaR ReFaEli

New member
למה את כועסת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

זה לא שאני כועסת עלייך שפתחת הרבה הודעות פשוט כל ההודעות שרשמת קשורות פחות או יותר באותו נושא... ואם תעשי הרבה טופיקים חדשים זה לא יעזור לפורום להתעורר... מה שהפורום צריך זה יותר אנשים שיכנסו אליו...

BaR ReFaEli

New member
אוי... שחכתי להחליף לשם משתמש שלי..

זאת אני celeste cid rulz אני במחשב של חברה שלי קרן

למעלה