חדשים בעסק ויש שאלות

בנדה1

New member
חדשים בעסק ויש שאלות

אנחנו חדשים בעסק, היום פגשנו פונדקאית ראשונה,יש לנו מספר שאלות משהו יכול לעזור?

מירבי*

New member
ברוכה הבאה בנדה../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

כמובן בנדה, את יכולה לשאול כל שאלה שעולה בדעתך, בנוסף ישנה מערכת קישורים ומאמרים שיכולה לסייע לכם לקבל פרטים נוספים. בהצלחה מירבי*

אשמח לעזור במה שאני יכולה

שיהיה בהצלחה!

מירבי*

New member
בנדה, כוונתך למבחנים הפסיכלוגים?

אם כן, תדעי שיש לזה חשיבות עצומה, תוכלי לקרוא על זה במאמר המצורף מאת הפסיכולוג ד"ר רון גאגין, הוא פרט את כל המבחנים ואת הצורך בהם. התהליך לא מורכב בנדה, לא כולנו עמידים בפני תהליכים כאלה, המבחנים נועדו לגלות אפשרות לבעיות עתידיות,הן אצל הפונדקאית והן לגבינו כהורים מיועדים. נונה היטיבה לתאר באחת ההודעות שלה את תחושותיה בעניין... בהצלחה מירבי*

בנדה1

New member
קראתי את המאמר ובכל זאת

כבר עברתי בחיי מבחני מיון מהסוג הזה אבל זה נראה לי קצת יותר מדי, בכל זאת נתן לתהות על קנקנו של אדם גם מתוך שיחה ולפסיכולוגים אמורים להיות הכלים לכך, פשוט נראה לי קצת מיותר.

gagin

New member
המבחנים הפסיכולוגיים

בנדה וכל משתתפות הפורום שלום, רציתי להבהיר נקודה שגם היתה מהסיבה לכתיבת המאמר על הנושא: המבחנים הפסיכולוגיים נועדו לשם סינון מועמדים (הורים ופונדקאית) שאינם מתאימים לתהליך מסיבות שונות של מבנה האישיות שלהם, יכולתם לעמוד בתיסכולים, הגמישות ויכולת ההתמודדות שלהם עם מצבים חדשים ומשתנים. המבחנים לא נועדו לומר מי מתאים לפונדקאות אלא מי בבירור לא מתאים וזה הבדל חשוב. לצורך הקביעה הזו נדרשים נתונים אובייקטיביים וסטנדרטיים ולכן עושים את המבחנים ולא מסתפקים ברושם של המראיין שכן רושם כזה אינו עומד בקריטריונים הנ"ל ואינו בר השוואה לנתונים אחרים. טבעי לגמרי להיות "לחוצים" מהמבחנים, הרי זוהי סיטואציה לא ברורה ולא מוכרת, שקובעת במידה רבה מהלך עניינים מאד חשוב לכם, אך למרות זאת לא מדובר בתהליך שרירותי או מיותר אלא במכלול כלים מהימן ותקף שתוצאותיו אכן מאפשרות "לתהות על קנקנו" של הנבחן ולענות על שאלת התאמתו לתהליך הפונדקאות.

נונה33

New member
דרדסוש!!!בוקר טוב!!!!

זה הפסיכולוג נראה לי!!! לפי ההודעה שלו הוא כתב את המאמר על המבחנים הפסיכולוגים!!!! מה נשמע איתך?????... מתקדם משהו??????. יאללה יום טוב שיהיה........ נונהההההההההה שמתה לצאת מהמשרד ולהתחרדן על הדשא!!!!!!!!!!

אצלי כמובן העו"ד של הזוג חוזר היום

מח"ול ואני מקווה שישב מחר על התיקונים שהןןעדה בקשה ואז ישלחו את זה להם במהירות ...ואז סוף סוף החתימה...אני עדין מחכה..הכל מסודר רק מחכים לתקוני העו"ד שלהם וזהו חתימה ויוצאים לדרך אנחנו גם. דרדסית מאחלת יום נפלא לכולם

מירבי*

New member
מדובר בפסיכולוג שכתב את המאמר

על המבחנים הפסיכולוגים. ד"ר רון גאגין פסיכולוג קליני מומחה. מירבי*

נונה33

New member
בנדה!!!!!!! יופי שבאת!!!! נחמד פה!!

לדעתי כל העניין זה א י נ ט ו א י צ י ה !!!!! שלך ושלל בעלך!!!! רק אתם יכולים לדעת מה טוב בשבילכם!!! אם יש פאקים יגלו את זה בבדיקות ובמבחנים!!! בהצלחה בנדה!!!!!!!!! נונההההההההההההה

בנדה1

New member
תודה, שמחה להיות פה../images/Emo66.gif

בנסיבות הקיימות. מקווה שילך לכולנו בקלות. כל טוב

למעלה