חדשים בפורום,

יכול להיות שאלו הסיבות...

אבל זה עדיין די מרגיז אותי שתמיד שמים את שניהם ביחד,כי הם בכלל לא דומים..הם באמת דמיוניים אבל יש הבדל בינהם.. המשחק של אנדר נשמע נחמד...אני אחפש את הספרים
אני קראתי כל כרך בנפרד ואני גם מעדיפה את זה ככה...זה פחות מייאש מלקרוא הכל ביחד
חחח יהודים את יודעת..

אני התחלתי את שה"ט הראשון בפסח.

פשוט אין לי כוח לקרוא את זה, למרות שאני רוצה. הקריאה של זה די מייגעת. וזה מעצבן, כי זה דווקא מעניין.
כבר כמה חודשים לא נגעתי בספר ויש לי עוד כמה פרקים טובים. קנינו מהדורה של שלושת הספרים בספר אחד+נספחים שכאלה, כך שאני לא מתכוונת לעזוב את זה לנצח זה רק... יחכה קצת.

את מתכוונת לספר הגדול הזה נכון?

לא מבאס לקרוא בו?נראה לי שנרדמת היד רק מלהחזיק אותו דקה
הקריאה קצת מייגעת בהתחלה אבל זה בהחלט שווה...אל תוותרי
כמו שאמרתי,בהתחלה זה לא זורם,אבל אחרי שעוברים את 100 העמודים הראשונים זה הרבה יותר זורם..

כן, הוא בהחלט גדול ../images/Emo3.gif

כשאני קוראת זה על המיטה ככה שהוא מונח על הכרית וזה דווקא די נוח. כבר סיימתי את החצי הראשון, כך שאין את עניין 100 העמודים הראשונים. P: מה שכן, ההקדמה על ההוביטים הייתה מתישה ביותר. X_X

חחחחח..

גם אחרי 100 העמודים זה עוד כבד ותקוע כזה?:X זה קרה גם לחברה שלי אבל ממש עודדתי אותה ובסוף היא סיימה את הספר
ההקדמה על ההוביטים באמת מתישה,אבל חשובה...אני מניחה שטולקין פירט עליהם כ"כ כדי שאנשים שלא קראו את ההוביט ידעו מי אלה ומה אלה הוביטים

Blade Of Fire

New member
האמת שאתה בקצב טוב

לקח לי בערך שנה לקרוא את הטרילוגיה של שה"ט
תתאמן על רומח הדרקון. סיים בולשיט של מבנה הקוסם-גמד-אלף-לוחם (ויצור קטן שעושה המון) שיוצאים להציל את העולם רק בכתיבה פחות מתוחכמת

Blade Of Fire

New member
ממש לא

הוא מחולק לטרילוגיות, ככה שאת לא חייבת לקרוא הכל.... אפשר לקרוא גם רק את רשומות רומח הדרקון ויהיה לך התחלה, אמצע וסוף בלי קישורים למיליון ספרים אחרים....

חחחח לא,

זאת סדרת פנטזיה. בני אדם, אלפים, גמדים, אורקים, אלים. סדרה ממש מעולה, והיא בסיסית כזאת ולא מסובכת:) היא מחולקת לטרילוגיות, כשהספר הראשון שאת צריכה לקרוא הוא "דרקונים של דמדומי הסתיו", שהוא מטרילוגיית "רשומות רומח הדרקון". :)

תודה לשניכם :]

האמת היא ששמעתי על הסדרה הזו די הרבה (כלומר שמעתי את השם ולאו דווקא על התוכן P:) ואני באמת רוצה לקרוא את זה.

dralan

New member
אם כבר יש דיון על פנטזיה ורומ"ד...

אז קראתי את כל ספרי רומ"ד בעברית (חוץ מאגדת הומה) וחוץ מזה גם את the dark diciple הראשון ואת הטרילוגיה the elven nations. פנטזיה - קראתי כל מיני סדרות, אלו שאני זוכר: מחזור שער המוות, טרילוגיית האלף האפל, חפצי הכוח, חרב האופל, סוחרי הספינות החיות והרואים למרחק

אגדת הומה זה הספר החדש נכון?

שמעתי ש-The Elven Nations ממש טובה..אפשר לשאול מה דעתך עליה?
אגב,המשפט הראשון בחתימה שלך,הוא משפט שרייסטלין אומר באחד הספרים של רוה"ד,נכון?

dralan

New member
ובכן

אגדת הומה זה האחרון שיצא (אני מחכה שהוא יגיע לספריה) The Elven Nations זה טרילוגיה מעולה (קראתי את הראשון במסגרת ה-book report באנגלית אבל לא יכולתי להפסיק לקרוא...). היא מספרת את הסיפור של קית'-קאנאן (אם ככה כותבים את זה) (שבבעלותו הייתה החרב קטל-דרקון שהוזכרה ברשומות) ועל פיצול ממלכות האלפים. המשפט הראשון הוא של רייסט' בסוף "דרקונים של דמדומי הסתו".

גמני מחכה שהוא יגיע לספרייה../images/Emo9.gif

אני חושבת שזה קית' קאנאן..חחח..זה לא ההוא שאיחד את כל העלפים?(או שאני מבלבלת אותו עם מישהו אחר) אני ממש רוצה לקרוא את הטרילוגיה אבל אני שונאת לקרוא ספרים באנגלית
אז המשפט הוא מתוך דרקונים של דמדומי הסתיו..משום מה חשבתי שהוא מדרקונים של ליל חורף
..יש לי זכרון של נעל..חבול|

למעלה