חדשים ומבסוטים מכך

בן15 בן15

New member
שלום לכולם... :)

אני חדש פה ... סוף סוף אני מוצא פורום לWT בעברית... תגידו אתם חושבים שיפתח להם אתר בעברית בקרוב? אממ רציתי לדעת מה השיר שאתם הכי אוהבים של WT? אני לא יכול להחליט אבל אני יכול לתת המלצה חח זה שיר שלא כל כך מוכר לפי מה שהבנתי הוא לא יצא בשום דיסק אבל הוא כל כך יפה קוראים לשיר Say My Name הנה קליפ שמישהו הכין לשיר ממשחק אני חושב אבל זה עדיין יפה... חובה לראות ולהיות שקועים רק בזה חח הנה המילים: http://artists.letssingit.com/say-my-name-lyrics-say-my-name-vcrffq6 הנה הקליפ: http://www.youtube.com/watch?v=fdDNxYjlrbE מה דעתכם?

תתחדשו על הפורום!../images/Emo223.gif

חדשה פה.. הייתי גם קצת בקומונה אבל בעיקר קוראת סמוייה ספיר, עוד 4 ימים בת 17 ויש לי את רוב הדיסקים שלהם שמחתי לשמוע שיוצא להם סוף סוף דיסק חדש וזהו.. היי לכולם.

Blade Of Fire

New member
מה אביעד?

החלטנו להקים פורום לכל להקת גות' אפשרית?
חדש, כמובן.. עידן, בן 20, פ"ת ובטח רוב הפורום הזה מורכב מ50% מפורום נייטוויש

inbal287

New member
אממ היי, חדשה...

[אביעד, אולי... אולי אתה זוכר אותי מפורומים אחרים...] בכל מקרה, ענבלירון, 17 וחצי... אממ מזל טוב על הפורום
, הגיע הזמן
.

darklighter

New member
טוב, אז ככה../images/Emo190.gif

קודם כל תתחדשו על הפורום, אני יודעת שזה קשה מאוד לפתוח פורומים חדשים, בעיקר ללהקות לועזיות, ואפילו עוד יותר ללהקות גות' מטאל...אז כל הכבוד לכם
זכור לי שפעם אהבתי את הלהקה, אבל יש לי בעיה שנמחקים לי דברים מהמחשב/נהרסים לי דיסקים וכאלה... לא מצאתי פה עדיין מאמרים וכאלה, אז מישהו בבקשה יכול להסביר לי כמה דיסקים יש להם, עם שמות דיסקים ובאיזה שנה יצאו? הבנתי שהם התחילו ב2005? או שזה מלפני זה? אגב יש לי נטייה גדולה מאוד להימשך לרוק ומטאל אירופאי. תודה לכל מי שיענה, ובהצלחה עם הפורום

TheImpactBoy

New member
חח ממתי את שומעת מטאל?

איזה נחמד... אז שלום
אני אביעד, ואני אהיה עבדך הנאמן

TheImpactBoy

New member
גם אני אוהב מטאל אירופאי...

כנראה דפקו אותי חזק כשהיתי ילד עם כל המלודיות של דיסני
...

ברוכה הבאה ^^

ראיתי בעולם שלך שאת אוהבת מכושפות D: התעניינתי בגלל הכינוי..
מכושפות זה טוב
אז, איך קוראים לך?

inbal287

New member
אני מנהלת אותו חח../images/Emo3.gif

אבל את לא משם! קוראת סמויה?

למעלה