חדש בפורום + שאלה

TwistedLogic

New member
חדש בפורום + שאלה

שלום אני חדש פה..משחק מנג'ר מאז CM01/02 האגדי. השאלה שלי היא: כשמתחילים משחק חדש ובוחרים ליגות לשחק בהן יש אפשרות בכל מדינה לעשות: Playable או View Only. השאלה שלי היא מה ההבדל בין View Only לבין לא לבחור בכלל את המדינה. תודה

אם לא תעשה כלום

למשל בליגה הישראלית, אתה לא תראה אולי 95% מהשחקנים, מצב של View Only נותן לך אפשרות לראות מה בדיוק הולך שם, רק שלא תוכל לשחק באותה ליגה. מה שמעניין אותי לדעת אם יש הבדל בין View Only ל-Playable מבחינת צרכי משאבי המערכת של המשחק. אם אין הבדל אני אל לא רואה שום הגיון בתוספת של View Only, כך שאני משאר שזה עובד יותר מהר מ-Playable.

GIOVANINI

New member
המשך שרשור שאלה אבל זה בקשר לFM החדש

חבר שלי קנה את המשחק ואמר שיש בעיות של באג של פציעות וגם אחרי שהוריד את הפטאץ יש עדיין באג פציעות אבל פחות. האם זה נכון ששחקנים נפצעים הרבה? או שהפטאץ כן תיקן את זה?ואם עדיין יש בעיות בבאג הזה האם מתכוונים להוציא פטאץ חדש שיתקן את זה? מי ששיחק בבקשה שיענה לי זה יעזור לי להתבלט אם לקנות עכשיו או לחכות

כולם מתלוננים על פציעות

אם יצא פאץ נוסף? אני מאמין שיצא. יש הרבה בעיות עם המשחק.

GIOVANINI

New member
יש שמועות או הודעה מתי יצא הפטאץ 02?

כי נראה לי לא כיף לשחק עם כל כך הרבה פציעות איזה עוד באגים יש אם אפשר לדעת?

עוד לא שמעתי על פאץ חדש

אבל שמעתי מלא תלונות, אז נראה לי זה בלתי נמנע. סיימתי עונה עם בארסה, היה לי סגל מלא אולי 4 פעמים כל העונה, אבל עם בארסה הצלחתי להעביר עונה.... לא היה נורא כל כך. עם קבוצה קטנה נראה לי זה היה מאוד קריטי. איזה באגים? חופשה- כנראה זה רק בפיראטים משהו עם XML- נתקע ככה סתם היו מלא אי הבנות עם הPhone Activation Issues היו עוד כמה נראה לי...

באבו25

New member
ג'יואבני

לא להתקרב למשחק!! אני משחק מאז שנת 1997 במשחקי מנג'רים למיניהם, ו-2009 הכי גרוע ששיחקתי בו מעבר לעובדה שצריך מחשב חזק כדי להריץ אותו (וזה כמובן הגיוני עם פיתוח המשחקים במשך השנים), הבאג של הפציעות משבית את ההנאה מהמשחק... כל דקה נפצע שחקן אחר. לא מבין את הטמטום של מפתחי המשחק הזה, למה לגעת בתכנות הרנדומלי של הפציעות.... ומלבד זאת, אין גולים !! 10 משחקים עם מכבי חיפה, שום גול 10 משחקים עם מילאן ושום גול..... בינתיים אכזבה גדולה המשחק הזה. עד שלא יוצא פטצ' אני מעדיף לקרוא עיתון מאשר לשחק...

למעלה