חדש וצריך עזרה......

V. Ghost

New member
חדש וצריך עזרה......

אז ככה - ידע אין לי בקשר למאגיות ניסיון יש לי, לפי איך שהסבירו לי מאגיה שחורה אני אגדיר את זה שכמה אנשים כמעט נהרגו וסבלו מזה ומישהי נפצעה -המסכנה נכנסה בדלת זכוכית -קצת חשבתי רע והייתי באותו זמן בחו``ל אז הבנתי שמאגיה לבנה זה לכיוונים קצת יותר חיוביים אז אולי מישהו מוכן להסביר וללמד אותי קצת Visible Ghost דרך אגב אני בן 16.5

מומלץ לקרוא את הכתבות שבאתר זה....

שלום לך! אני מציעה לך לקרוא בעיון את הכתבות שכתבתי בדף הבית של האתר. מקווה שתמצא פתרונות - ובמידה ויש שאלות - אני כאן לעזור לך. בברכה צילה שיר-אל

נופר

New member
שלום :)

דבר ראשון ברוכים הבאים! תמיד נחמד שיש אנשים חדשים בפורום (כל עוד הם לא שייכים למגוון הבורים שכותבים כאן בזמן האחרון...). בכל אופן אני גם כן מציעה שתקרא את הכתבות של צילה, אולי הן יבהירו לך את המושג מאגיה לבנה. למאגיה יש כל מיני זרמים(אני מתעניינת בויקה למשל) והשאלה מה מושך אותך יותר. אם יש לך שאלות אתה יותר ממוזמן לשאול... BLESSED BE נופר :) נ.ב אני גם כן בגילך-17.

metalhead

New member
עזרה בוויקה

שלום נופר, שמעתי שאת מתעניינת בוויקה. אני לאחרונה התחלתי מאוד להתעניין בוויקה והזמנתי ספר באינטרנט. בינתיים עד שהספר יגיע חשבתי אולי תוכלי להסביר לי קצת על עקרונות הוויקה. ועוד משהו, אני חושב שאני קצת מבלבל את כל הקטע של כשפים עם וויקה כי לפי הבנתי יש בוויקה לחשים וכשפים למיניהם וזה ממש מעניין אותי. תודה רבה, MetalHead

נופר

New member
שלום

שלום, מה שלומך? אוקיי, אז גם אני די מתחילה ואני לא יודעת איך להסביר לך דברים בלי לבלבל לך הכל אז יש לי שתי הצעות: 1.יש ספר על ויקה שיצא לא מזמן (הספר היחיד שמתורגם לעברית...) קוראים לו ``כישוף וקסם`` של אמבר ק`. אני מציעה לך לקנות אותו. הוא מאוד מעניין והוא מספר על הבסיס של הוויקה. 2. יש אתר בעברית של ויקה: HTTP://WWW.GEOCITIES.COM/ISRAELWICCA אני מאמינה שהוא יעזור לך... אם תרצה משהו אני מוכנה לעזור BLESSED BE נופר

Rasta

New member
היי נופר.....

הי הנופר ,נהיית נושא מרכזי כאן בפורום ונשמע מעניין כל הקטע של הלחשים והכשפים למרות שאיני מבין ומתעסק בנושא הזה אל יותר במיסטיקה והרוחניות.. אני גלעד בן 17 מהמרכז.. אשמח לדעת עלייך קצת ONE LOVE גלעד. ICQ 777005

נופר

New member
היי גלעד

שלום, מה שלומך? אני מקווה שהכל מצויין... אני גם כן מהמרכז אבל אני נמנעת מלפרסם פרטים עליי כי הפורום הזה הוא בכל מקרה נחלת הכלל וישנם אנשים שעלולים להשתמש לרעה במידע שאתן :) אני צירפתי את ה-ICQ שלך לרשימה שלי. ה-ICQ שלי הוא 86820444 אשמח לדבר איתך BLESSED BE נופר

V. Ghost

New member
תודה......

תודה בכל אופן ,אני אקרא את ההודעות בפורום אביעד

למעלה