חדש פה

suomesta

New member
חדש פה

היי , אני חדש במשחק ומנסה להשיג מידע על המתרחש, אני קורא את הפורומים אבל אין מידע מספק בנוגע לשחקן המתחיל , הכל מספרים שם מנ'ק מבט של שחקנים וותיקים ,כלומר כאילו הוא כבר בדרגה 100 (העיקר הכוונה לא לדרגה ) בכל מקרה אשמח לדעת אם קיים בשרת שלי שרת 3 צ'ט של שחקנים שנמצאים און ליין או יותר מידע לגבי המתרחש בשרת , למשל אני כרגע עדין בשלב של כפר ראשון ואני רק מגדיל את היבולים טיט וברזל אבל מרגיש שאני עושה משהו שהוא לא נכון , באיזה שלב של המשחק צריך או כדי לצור ברית ועם מי ? מתי אני יכול לצור נק' מפגש אם בחרתי ללכת בדרכי שלום (עלאק מסחר דיפלומטי ? ) סליחה על שאלות ה NOOB שלי אבל חדש!!!!!

lightflake

New member
אתה מכיר מדינה בעולם שבחרה בדרכי שלום

ולא בנתה צבא ונשארה קיימת? זה לא תלוי רק ברצון שלך אלא של אלו שסביבך והטבע האנושי הוא להלחם ולנצל אחד את השני אז אם לא יהיה לך צבא פשוט יבזזו אותך כל הזמן, אלא אם כן תדע להמנע מזה (נקיק גדול, מלכודות אם אתה גאלי, לגמור את המשאבים לפני שהם תוקפים - אתה גם יכול למצוא כפר קרוב אליך ולהסכים איתו על עזרה הדדית ואז כשתוקפים אותך תקיפה רצינית להעביר את כל המשאבים עם סוחרים ואת החיילים שלך להעביר אליו כתגבורת ולתת להם לחזור בידיים ריקות - בסוף יעזבו אותך) אבל בסוף תהיה גדול ותצטרף לברית כדי שלא יתקפו אותך כל הזמן מתי להצטרף לברית? מתי שמקבלים אותך.. לבריתות הטובות יש רף כניסה גבוה כי הם רוצים להרוויח ממך ולא רק שאתה תהנה מהם. אני גם מתחיל ואחרי שבוע שאני משחק בשרת 1 ובמהיר כבר מבין די טוב מה הולך אבל עוד יש לי הרבה ללמוד - בקיצור נהנה מהכיף של המשחק אני הרבה יותר נהנה בשרת המהיר שם הכל זז מהר בכיף ולא צריך לחכות שנה עד שמשהו קורה

suomesta

New member
איך מצטרפים לשרת המהיר ?

ולגבי המלחמה חחחח כן אני יודע שעל זה בנויט המשחק אחרת אני לא נמצא במשחק הנכון
לוקח המון זמן עד שדברים נבנים ועד שהכל קורה אני מנסה להבין מה יותר טוב בהתחלה : לבנות משאבים לדרגה גבוהה יותר או במקביל ללמשאבים לבנות גם בתים ? כמו כן אני מנסה לתקשר עם הסובבים איתי אבל אין תגובה רבה

lightflake

New member
בהתחלה שאתה נרשם שואלים אותך איזה שרת

יש שם שרת מהיר speed X3 אני מתקשר חלק מהאנשים לא עונים חלק מאוד נחמדים וחלק תוקפים אותי חח לדעתי קודם כל לדאוג למשאבים לדרגה גבוהה שיהיה הרבה משאבים (ואולי לדברים אחרים חשובים לאט לאט כמו שוק ומאוחר יותר שגרירות כדי להצטרף לברית ומחסנים כדי שבלילה לא יתבזבזו לך משאבים...) הכל תלוי איך אתה משחק וכמה אתה נמצא ליד המחשב נראה לי שהגאלים איטיים ולכן לא שווים כמו הרומאים אבל אני גם מתחיל כמוך (למרות שכבר עם 130 אוכלוסיה) ומצאתי ברית נחמדה שמגנה עליי מתוקפים.

suomesta

New member
נ'ק מפגש

משום מה אני לא מסוגל לצור נ'ק מפגש סיימתי את כל הקווסטים של אדון הקווסטים ויש לי זיקוקי דינור אבל נק' מפגש אני לא יכול לבנות , מה הבעיה ? ולתאר את המצב מסביב למבנה המרכזי שלי יש נקיק , מחסן ו שוק כך שאני די בבעיה מה לעשות ?

6543218

New member
יכול להיות שלא חיפשת במקום הנכון?

לנק' מפגש יש אתר בנייה מיוחד. אפשר לבנות את המבנה רק בשטח ליד הבניין המרכזי. יש לו צורה כזאת של חצי ירח מלבני או משהו כזה
בכל מקרה הנה קישור עם הסבר+תמונה

suomesta

New member
כן לקח לי קצת זמן אבל מצאתי

כנראה לא מוכשר במיוחד

suomesta

New member
לאיזה כיוון להמשיך ?

הגעתי לשלב שבו יש לי נ'ק מפגש מגורי חיילים שלב 1 יש לי מחסן נקיק ו הבית הראשי בלבלב 4 שות היבולים שלי ברמה 3-4 האם מפה להתחיל לאמן חיילים ? לעלות קודם כל משאבים ? לעלות את רמת מגורי חיילים בשביל להגיע לבניית אקמדמיה? או לצור הרבה פלאנקס ( דרך עגב אני גאלי ) תודה על העזרה מקודם

lightflake

New member
לפי דעתי האישית

עד שתהיה מספיק גדול להכנס לברית חזקה שתגן עליך אתה עומד להיות מותקף ולכן בגלל שאתה גאלי הכי טוב זה שלא תאמן חיילים כרגע בכלל! אלא תבנה מלכודת ותעלה אותה לשלב גבוה ותגדיל את הנקיק שלך כמה שיותר (הגודל כן קובע
) וככה תהיה מוגן בהתחלה ואז תוכל להרחיב את השדות כמה שיותר שתוכל אחרי זה לבנות בקלות צבא גדול משאבים זה הכי חשוב זאת האסטרטגיה שלי עם הגאלים (הנקיק של הגאלים הוא כפול בגודל וגם הם היחידים שיש להם מלכודות אז תנצל את היתרונות האלו) אה ותכתוב בפרופיל שלך שיש לך המון מלכודות ושאתה משחרר שבויים רק בתמורה למשאבים -> זה ירחיק חלק מהגנבים ממך... בהצלחה!

אני ממליץ לך משהו אחר

עד שיהיה לך רעם טאוטטס שהוא החייל בזיזה המושלם בטרביאן, אל תבנה מלכודות. או תחכה בסבלנות עד שיהיה לך מספיק משאבים, או שתבנה כמה פלנקסים ותתחיל לבזוז כפרים קטנים של פחות מ10 תושבים. לאט לאט תגדיל את מספר הפלנקסים עד שתהיה לך כמות של 20-30, וכנראה כבר בזמן הזה תוכל לחקור ולבנות את הבניינים הנכונים בשביל לחקור רעמים. חבל לבזבז כסף על המלכודות ו"לעצבן" משתמשים חזקים שיבואו לבזוז אותך. עדיף תשאיר להם אדמה חרוכה, כלומר שיהיה לך פחות מ1200 מכל משאב (כשהנקיק ברמה 10), ככה הם יחזרו בידיים ריקות וזה האמת, די מבאס.

suomesta

New member
תודה !!!!

החלטתי שאני אעלה את המשאבים שלי במקביל העלה את הנקיק ומגורי חיילים לכיוו בניית אקדמיה , ובסוף את המלכודות , רב השחקנים סביבי עם אוכלוסיה נמוכה משלי כך שנראה לי שאני במצב בסיידר במיוחד שאני משחק לא בשרת המהיר כך שהם משחקים פחות אני מניח (או שאני טועה ) ולסוף את המלכודות והחיילים על מנת שאוכל לבנות במהירות את כל הצבא

lightflake

New member
תסביר משהו בבקשה

הנקיק שלב 10 של גאלים מכיל 2000 משאבים בסך הכל אז למה אם הוא עם 1200 מכל משאב אז הוא מסודר? זה לא הולך לפי כל המשאבים ביחד? ז"א 1200X4= 4800 אז עדיין יכולים לגנוב לו 2800 לא?

lightflake

New member
אההה זה 2000 מכל משאב וואו!!!!!!!!

איזה אדיוט אני... חשבתי סה"כ 2000 ואני בניתי כבר 6 נקיקים כמו דפוק כמה כסף הוצאתי על זה... וואיי חחח

זה 2000 מכל משאב

אבל אל תשכח שלטאוטונים יש בונוס, שהם לוקחים שליש עליון ממה שיש בנקיק. לכן אתה צריך להקפיד שלא לעבור את ה1366 (בערך) כדי שלא יקחו ממך כלום וילכו הביתה מיואשים :)

למעלה