חודשיים אחרי סיפור ההריון והלידה

נייטי

New member
מדהים, מדהים, מדהים

אפילו שידעתי שסוף הסיפור יהיה טוב, בכל זאת אבדה נשמתי בכל פעם כשהפחידו אותכם. הרגשתי ממש איך אני בעצמי מאבדת דופק וחוזרת לנשום, מקבלת אסטמה וחירחורים ושוב נושמת בקלילות. הצלחת כ"כ מדהים להעביר את התחושה הזו של רכבת שדים שדוהרת בחושך עד שהיא יוצאת סוף סוף לאור הזוהר. מעכשיו מתוקה, הרכבת דוהרת רק באור ויש בה עכשיו שלושה מקומות לאמא לאבא ולילדה קסומה אחת. מתוקה שלי, תהיו לי בריאים שלושתכם, רק בריאים ומאושרים.

רוניה2

New member
אין ספק שזה סיפור מדהים

המון, המון מזל טוב. בין מסך הדמעות שיש לי עכשיו כשסיימתי לקרוא את הסיפור, אני מצליחה להקליד ולאחל לכם שוב המון מזל טוב.

נדיר שאני בוכה כשאני קוראת

סיפור הריון ולידה את יקירתי הצלחת להעלות דמעות בעיני תגדלי אותה בנחת ובהמון אהבה

מרגש../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif

איך בכל פעם שהיה נראה שיש בעיה גייסתם כוחות ממש מתחת לאדמה. כמה אמונה ונחישות היתה לכם. שתזכו להרבה נחת ובריאות ממנה

נורית

יושבת וממררת בבכי ולא יכולה להפסיק. כל מילה מפחיתה מעוצמת הרגשות. שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה!!!! המון המון מזל טוב לך, למישל ולנועה!!!

בנצ100

New member
כל כך נכון...

הסיפור מרגש וסוחט דמעות. יוגי עלי, ואני קוראת הכל שוב, וקצת מוחה דמעה, וחושבת, כמה נכון המשפט שרק עכשיו אני מבינה את גודל האובדן שהיה.

עכשו עם התמונה תוכלי להחליט בשביל

יוגי אם היא מתאימה לו {למרות שבדרכ היא זו שצריכה להחליט} נשיקות cany wait to see you both

galll11

New member
נורית כתבת כל כך מרגש ../images/Emo7.gif

לא הפסקתי לבכות... כל כך שמחה בשבילכם על הhappy end תודה ששיתפת אותנו נשיקות גל

רונה 4

New member
הצלחתי לקרוא בינתיים רק חצי מהסיפור

ואני כבר עם דמעות בעיניים, אז הייתי חייבת לעצור לשניה וללכת לחדש את חבילת הטישו לפני שאני ממשיכה, כי זאת שיש לי בטוח לא תספיק לי עד לסוף הסיפור. אני אכתוב שוב כשאסיים. נורית, כל-כך מרגש...

Tנקר בל

New member
נורית

מזמן לא בכיתי כך. שיהיה לכן רק טוב, לכל המשפחה האמיצה, המאמינה והחזקה.

רונה 4

New member
אני מייללת כמו חתול ../images/Emo108.gif

די, אני לא יכולה יותר. ממש לא מצליחה להפסיק לבכות. הילדה שלי בטוחה שקרה לי משהו. היא מדברת אלי, אני מנסה לענות לה שלא תרגיש שאני בוכה, והיא שואלת אותי: אמא, למה יש לך קול של עצובים? ואני מנסה להסביר לה שזה בכי של אושר... ממש עשית אותי מאושרת. איזה סיפור! תודה נורית. שיהיו לכם חיים נפלאים יחד. כל-כך כל-כך מגיע לכם. כל-כך הרבה עברתם כדי להגיע לרגע הזה. איזה חוזק ואילו תעצומות נפש, אכן רצון ברזל הביא אתכם סוף-סוף אל המטרה, מבורכים תהיו.

מדהימה, מדהימה ומופלאה ../images/Emo23.gif

את, מישל ונועה ליסה רחל - שתזכו כולכם לחיים ארוכים ארוכים של אושר ובריאות. כמה שמגיע לכם!!! באהבה ממני, האיש וקונדסון.

נורית יקרה

אין ספק שאת אשת ברזל. את יודעת כמה התרגשתי מההריון שלך, התפללתי בשבילך וקיויתי איתך שהכל יהיה בסדר. ואני יודעת שלמרות התקופה הקשה, ולמרות הזכרונות הקשים והאובדנים הנוראים שחווית, זכיתם עכשיו באוצר. וכל כך מגיע לכם. מאחלת לכם מהיום ואילך לדעת רק טוב. ליהנות מהביחד של משפחה מורחבת ולהיות בריאים ומאושרים. שיהיה המון מזל טוב!!!

כמה כוח ואמונה

יקירתי הסיפור המופלא שלכם נותן לי בימים הקשים שלי האלה כל כך הרבה כוח להמשיך תודה לך על התפילות ועל זה שאת כאן נשיקות וחיבוקים לנועה הקטנה ולמישל

משוש30

New member
איזה סיפור מרגש עצוב ושמח גם יחד

מחכה מאד כבר לראות את נועה במציאות

גרניטה

New member
כ"כ מרגש ../images/Emo24.gif

שממש אין מילים
אני יושבת בעבודה ובוכה ומחייכת כי אני יודעת שזה נגמר הכי טוב שרק אפשר

נורית, כמה בכיתי...../images/Emo24.gif

איזה סיפור מרגש. אין ספק שנועה הקסומה היא המתנה שמגיעה לכם אחרי דרך כה ארוכה
מחכה כבר לראות אתכן בארץ.