~ חוויות חברי הפורום מהופעות ~

Lp Fairy

New member
המופלאה בנשים

הייתי אתמול בהופעה באלפנט קרית חיים.. הופעה שקראתי שתתקים עוד לפני חודש... ורק חיכיתי לראות את המודעות...וכבר ידעתי עם מי אני הולכת. קניתי את הדיסק של עלמה לפני חודשיים בערך...אולי אפילו יותר.. ואחרי יומיים שלושה ידעתי את כל מילים בע"פ...לא הפסקתי לשמוע אותו..כל פעם שעלמה שודרה בגלגלצ כל השכונה הייתה שומעת. היא באמת זמרת מיוחדת עם קול שבהחלט לא נשמע כאן לעולם. הגעתי להופעה בסביבות 9 וחצי כשפתיחת השערים הייתה ב9. תפסנו מקום יחסית טוב באמצע... והיא עלתה ב22:40... לא חשבתי שיהיה כזה איחור... גלות בבל השניה.. התרגשתי לרגע..ואז זה פשוט נעלם. אולי כי ציפיתי יותר מידיי מההופעה הזאת.. עם הזמן ההתרגשות הלכה ודעכה... ובאמת שניסיתי...אפילו את השיר שאני הכי אוהבת שלה "דע" פשוט לא התרגשתי.. בהחלט עלמה בעלת קול מדהים.. ואיכשהו היא התגברה על הבאסים והכל... אבל...אין לה אינטרקציה עם הקהל.. כמה שהיא באמת ניסתה.. זה לא ככ הלך.. יכול באמת להיות שזה עניין של זמן... אני מאוד מקווה... מה שכן...המופלאה בנשים קיבל וואחד שואו!! השיר הזה בהחלט בוצע באופן מדהים!!! בסופו של דבר..כן נהניתי... כי בכל זאת עלמה זהר!!!! בתקווה שעוד חודש כשהיא תופיע בביט בחיפה..יהיה יותר טוב..[= *אני ברגע של שיתוף* [=

lifie

New member
במילה אחת...

WOW ועכשיו בהרבה מילים ... היה מדהים !!!!!!!! ההופעה הייתה באיחור קליל... ב22:25 במקום ב-22:15 בהתחלה היא התרגשה ושמעו את זה בקול שלה ... אבל אחר כך היא קצת דיברה עם הקהל ... וקצת השתחררה... כמובן שהיא שרה את השיר על פליטי דרפור... פעם ראשונה ששמעתי אותו שיר מעולה !!! היא שרה עוד שיר חדש שנקרא אושר... שיר אהבה מעולה!!!! היו ביצועים מעולים ל "מופלאה בנשים" שגם ככה הוא שיר חזר... והביצוע רואים שהוא היה מכל הלב... ול "אין עליך" ביצוע סוחף... אחרי "אגוטריפ" היא אמרה שהיא זוכרת איזו דרך ארוכה היא עשתה עד שהיא הגיעה לאן שהיא היום ... היא מגדירה את עצמה כ"סופר מלצרית"... ואז היא אמרה ... ועכשיו אני כאן צריכה לשיר ... גם אחרי שריסקו לי את הלב ... ואני כמובן פלטתי "אוווו" אז היא הסתובבה אלי וחייכה (חמודה) מיגל היה מעולה -כמובן שהוא היה בהדרן ביחד עם אחרי הנפילה... קיצר היה משובח!!!! התנצלות קטנה... תומר סורי לא צילמתי את מיגל בוידאו ... הייתי אחוזת התרגשות סורי ... אבל כן צילמתי קצת תמונות אמנם מהפלאפון אבל איכות סבבה ... אז תהנו שיהיה שבוע טוב וקסום שלכם אורי

lifie

New member
ועוד אחת אחרונה

כן אני יודעת אין הרבה... הייתי מרוכזת בהופעה... פעם הבאה אני אשתדל יותר שיהיה שבוע קסום!

ה אiר

New member
../images/Emo41.gifפסטיבל התמר../images/Emo41.gif

אז.........הייתי בפסטיבל, עלמה עלתה והופיעה {לא לפי הסדר} עם: אגו טריפ, עם הגב, גלות בבל השניה, מיגל, 40 מעלות בצל, שיר חדש על הפליטים. היה יחסית קצר, היא היתה מופע פותח שאחריה עלו מוש&ברי. היא המון תקשרה עם הקהל, למשל אחרי 'אגו טריפ' היא אמרה "תבואו אחר כך מאחורה, אני אספר לכם למה היא בוכה..."
וכשמישהו קרא לה "כוסית!" מהקהל, היא הסתובבה וחייכה
היה כיף, אווירה טובה. והרי התמונות:

למעלה