חוויות לא שגרתיות

חוויות לא שגרתיות

לאורך החיים יוצא לי הרבה פעמים לשאול אנשים להתנסויות שלהם, למקרים מיוחדים שקרו להם או עברו עליהם, וכמעט לכל אחד יש את הסיפור המיוחד שלו , של ארוע בלתי רגיל שמעניין לשמוע ולפעמים לחוש ממנו תחושה אינטואטיבית, רציתי לפתוח פה מעין שרשור שבו כל אחד יספר על חוויה מעניית שהוא עבר, חוויה מספיק בלתי שגרתית ושגרמה לו לחוש דברים שמעבר, בברכת שבוע טוב לכולם אריק

TheColector

New member
האם מישהו חווה חוויה אל טבעית?

אם כן מה היא? מתי חוויתם אותה?

spinareo

New member
אני חווה אותה כל יום

אני מדבר עם ישיות מיקום אחר כל יום והן אפילו הפכו לידידותי הטובות ביותר!!!...

אוקיי והן מסוגלות לספק מידע קונקרטי?

או שזה סתם פרי דימיון נוסח "אור ואהבה" מדריכים רצינים עם ידע או סתם? יהיה נחמד לשמוע עוד מידע ככה אודותם אם לא איכפת לך, עד כמה שאני סקפטי לא כל יום שומעים הצהרה כזאת...בערבון מוגבל כן.

spinareo

New member
כן הן מספקות מידע

יקום שיבר לא נוצר על בסיס של אור ואהבה הוא יקום אתרי של ישויות שלא רוצות רק אור אהבה קוהא למשל הוא סוג של שד שמנסה להפוך את אותו היקום לעבדיו. אותן ישויות יכולות גם להתגלות אליך אם תרצה בכך אם תרצה מידע מפורט יותר אוכל לשלוח לך לפרטי או להמשיך כאן!!!...

מה מה?

הוא יתקשר עם העולם שלו ויביא לי מידע לעולם הזה... קיצור בלי חרטה תן איזה תזה איזה משהו מעניין איזה מסמך מצמרר מזה שאתה טוען שהוא חבר מכוכב אחר. תן איזה סממן שיפגין את העל טבעי........

spinareo

New member
תגובה

השנה הם יפתחו פתח לעולם הזה ויתחילו בחיסול המוני של בני אדם לשיעור מבוקר כדי שלא יהרסו את הכוכב שלהם נתנו להם זמן עד ה- 2025 אבל האנשים לא עושים כלום כדי לפתור את הבעיות וכל מי שמזיק בצורה משמעותית לעולם הם יחסלו!!!... האגודה nerro תומכת ברעיון זה אבל אל תדאג זה לא ישפיע על עולמינו ממש אולי רק לא יהיה יותר הכור בדימונה!!!...

spinareo

New member
אותו גורם מספק מידע על עולמו בלבד

לפעמים גם על העולם שלי כששני העולמות נפגשים במידע!!!...

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהאמת היא שלא עבר עלי איזה משהו מיוחד

אבל לפעמים כן קורה שאני מרגישה שיש משהו או מישהו אחר ששולט במצב ומזיז את החוטים. האמת היא שיותר מסקרן אותי אם מישהו איי פעם ממש הרגיש שהוא נשלט ע"י מישהו אחר ולא עושה את מה שהוא התכוון לעשות?

פיקיבו

New member
../images/Emo188.gifבוקר טוב

אני צופה מפתיחת האתר והיום החלטתי לכתוב אני בת 34 , מהיום בו אבי נפטר אני חולמת חלומות אחרי 3 חלומות כאלו החלטתי שהם חלומות נבואיים כל חלום התחיל אותו דבר שאני פוגשת את אבא שלי בטיול מסויים במקום בו גדלתי אבל לטיול מצטרפים אליי אנשים שאני לא בקשר איתם שנים כבר , אנו מתחילים בטיול ואז אני פוגשת את אבא שלי ליד הבית של זה שמטייל איתי ואבא שלי ז"ל מחבק ומנשק את המשפחה וגם את זה שלידי ולי הוא רק אמר שלום ואני נשארת קצת בהלם שאלי בקושי התייחסו . אבל אחרי שתיים שלוש חלומות כאלו התחלתי להבין שאבא שלי בא להעביר לי מסר , כל משפחה כזו שחלמתי עליה , בחודש חודשיים הקרובים מישהו שם נפטר , ראש המשפחה, האמא, אח, סבתא וכו' היה לי קשר ריגשי מאוד חזק עם אבא שלי , באיזה שהוא שלב התחלתי לשתף את המשפחה ואפילו לומר להם שמישהו עומד למות אצל משפחת ...... וכך היה לצערי

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלגבי חלומות

זאת לא הפעם הראשונה שאני נתקלת בסיפורים שכאלה. אומרים שכשאדם מת, אם הוא מופיע בחלום ומזמין אליו מישהו או מראה לו סוג של קבלת פנים זה מעיד על מוות קרב ובא לאותו אדם. כשהודעת למשפחות האלה שחלמת חלום שאומר שמיהו מהם ימות כנראה, מה הייתה התגובה?

למעלה