חוסר משמעות בחיים

TipTip2013

New member
חוסר משמעות בחיים

חוששת שהדיכאון שלי מגיע מתוך חוסר משמעות ...וחוסר במטרה בחיים. אין לי שום דבר שאני אוהבת לעשות וגם אם יש דברים שאני טובה בהם האישיות והפחד שלי מונעים ממני אשכרה לעשות עם זה משהו.
מה עושים כשאין בשביל מה לחיות? איך פותרים את זה?

צר לי לבשר לך שדיכאון וחוסר משמעות בחיים...

אחד הם. הכוונה אחד יוצר את השני. אחד מזין את השני..סוג של מעגל סגור.

רק לשבור את המעגל. באמצעות השתתפות בסדנה או טיפול אישי.
ולחיים באמת אין משמעות.. חוץ ממשמעות שאנחנו נותנים להם.
הכל בידיך.

TipTip2013

New member
אשמח לשמוע על סדנאות

שיכולות לעזור לפתוח את הראש ולתת מוטיבציה והשראה

שלום

במקרה יצא לי לקרוא...והבנתי שאת מחפשת סדנא שתקדם אותך בחיים.אני משתתפת בסדנא מדהימה ואם תרצי פרטים אז תפני אלי במסר.
בהצלחה

היי, TipTip...

אני לא בדיוק מרכז לקידום סדנאות..

אני אישית עברתי טיפול של כמה שנים אצל פסיכולוג, קבוצת טיפול בהנחיית פסיכולוג.(אלה דרך קופא"ח).
באופן פרטי טעמתי טיפול שמאני ולבסוף למדתי N.L.P. ודמיון מודרך וגם טופלתי בשיטה הזאת.
כל הדברים שהזכרתי פה טובים ומועילים לדעתי. שמאניזם זה לאנשים שמוכנים לדברים
מיסטיים ואם את כזאת ממליצה על "איסוף רסיסי נשמה" ו"טיפול לפתיחת הלב".
כמובן אצל אנשים עם המלצות ונסיון.

&nbsp
חשוב לי לחזור ולהגיד שמשמעות לחיים אנחנו נותנים ואף אחד אחר לא יתן לנו משמעות מבחוץ.
ולפעמים דיכאון גדל ומשתלט על כל החיים ועל החשיבה שלנו ואז דיכאון הורס
הרבה תחומים ויחסים עם אנשים וגם משמיד את המשמעות של החיים עצמם.
בכל מיקרה טוב להיעזר באנשים ולטפל בעצמנו. לא כל דבר אנחנו יכולים לבדינו.

&nbsp

TipTip2013

New member
זו בדיוק הבעיה. שאני מאוד לא "רוחנית"

וזה מה שהפך אותי לצינית וסקפטית ודיכאונית עם הזמן.אין את הדבר הזה שיחזיק אותי, שאני מאמינה בו.
הכל מבחינתי שטויות וסיפורי מעשיות, ונחלתם של אנשים שמאמינים בשטויות הללו (למרות שזה בתכלס לא נכון! אני יודעת.ולא מנסה להעליב פה אף אחד שיש לו איזשהי אמונה. הלוואי שהיתה לי איזשהי אמונה) אני חושבת שהלכתי עם החילוניות שלי רחוק מידי ואי אפשר לחיות ככה. זה קשה. ואי אפשר לחזור אחורה, זה הכי מתסכל. ולא הייתי כזו פעם. כשהייתי צעירה בגילאי העשרה כן האמנתי בכלמיני דבריך וביניהם אלוהים וזה נתן לי אנרגיה אבל לא ניתן להחזיר את האמונה הזו ואני גם לא מעוניינת בכך.
מה כן? אין לי מושג.

נתתי את המיסטיקה כאופציה קטנה ודי שולית...

ודווקה לזה נתפסת..

אני יודעת מנסיון שדיכאון עושה אנשים מאוד חסרי אמונה וציניים.
את כולו 26(לפי הקרטיס). אז יעללה, תנסי, מה שיותר מדבר אליך כמובן.
לא מציעה קסם של פגישה אחת וגמרנו. לעשות סדרת פגישות עם פסיכולוג
או בקבוצה...אימון משולב ב N.L.P יכול להיות מצוין ולא דורש אמונה ברוחות ושדים.
זאת שיטה שעובדת על מנגנונים מוכחים מדעית של עבודת המוח והחשיבה שלנו.

&nbsp
&nbsp
&nbsp

TipTip2013

New member
nlp דווקא אני יותר מתחברת ל

השאלה על איזה סדנה אתם יכולים להמליץ לי...אני רוצה אם כבר אז ללכת למשהו שיש עליו המלצות טובות

יקירה, יש לי תחושה...

שאת לא ממש מוכנה לעשות משהו בנוגעה לעניין, לא משהו ממשי בכל אופן.

יש אינטרנת, פורומים. יש אפילו פורום N.L.P בתפוז.
יש מרכזים לבריאות הנפש ברחבי הארץ שם ניתן לפגוש פסיכולוג במחיר
נחמד.
תתחילי לברר.

avishaypsy

New member
סליחה, אני רק הערה...

קראתי את השרשור ואני רוצה להעלות מחשבה שחשבתי תוך כדי הקריאה. אני מתרשם שאת שואלת שאלות שמעסיקות אותך, אני מתאר לעצמי שזמן לא קצר. הבקשה להמליץ לך על סדנא כלשהי בלטה לי על רקע הדברים השונים שכתבת. אחד הדברים שמאפיינים סדנאות, טובות ככל שיהיו, הוא שיש להן אפקט קצר טווח: בדרך כלל מסיימים אותן בתחושת High שדועכת די מהר ואז, חוזרים למצב שדומה מאוד למצב שלפני הסדנא. זה יכול להתאים לדברים מסוימים, אבל ממה שאת מתארת, נראה שתהליך ממושך יותר הוא המתאים. את מדברת על אובדן משמעות, זה לא משהו שאפשר למצוא בסוף שבוע מרוכז שממלא באנרגיות. משמעות זה משהו שכרוך בחיפוש והתבוננות עצמית. אולי במקום בו את נמצאת כרגע, בו נראה שהכל חסר ערך, קשה לדמיין מצב בו את יוצאת למסע חיפוש ואולי בגלל זה הבקשה הראשונה/מיידית היא סדנא.
&nbsp
בהצלחה, בכל מה שתבחרי בסופו של דבר

למעלה