חופש הזנות

• פותח הנושא orot
  • פורסם בתאריך

טל קר

New member
כלום, בגלל זה שרשרתי לאורות ולא לך.

והסיבה שציינתי את זה, שלא מדובר במישהי שאכן שוכבת עם עשרות גברים לשבוע וטוענת שזה סבאבי באבי מנסיון אישי, אלא גם כן מישהי מהצד.

BooBee

New member
וכשמישהו מקלל אותך "בן זונה"

אתה לא מתעצבן, נכון? נו, אולי קצת יותר אותנטיות, מה אתה אומר? אני בטוחה שאתה תהיה מוכן שאחותך תעסוק בזנות בשם הדמוקרטיה. ותארגן גם הנחות לחברים שלך בשם הדמוקרטיה. ואתם תשבו ביחד ותריצו צחוקים בשם אותה זכות. איך מעצבן אותי כל הגברים האלה שבעד מיסוד הזנות, כל עוד לא מדובר בחברה/אחות/אמא שלהם. בושה. פשוט בושה.

BooBee

New member
אני מנסה להעביר כאן נקודה

הצטערתי לשמוע שלא הכרת את אימך. ועדיין, גברים בדרך כלל חושבים שזנות זה סבבה כל עוד זה לא קורה בבית שלהם, בסביבה הקרובה להם. זה הכל. רויטל.

Dorfl

New member
צביעות. אז?

גם נשים רבות חושבות שזה בסדר כל עוד זו לא הבת שלהן. אז? צבועות. החברה לא בסדר - הפתרון איננו מחיקה. אני, דרך אגב, לא רואה פסול בזנות, ואני לא רואה בעיה עם זה שבתי תהיה זונה. אבל אני לא יכול לדבר, כי אני לא אבא. חוץ מזה, נוכחתי לא פעם שהחינוך שקיבלתי חזק מההיגיון. אבל, עקרונית, אני לא רואה בזה שום דבר דבר פסול. זה לא אומר שאני הולך לבקר את הבת שלי במקום העבודה יום אחד, או שאני אהיה מאושר מזה. בכלל, אני לא אהיה מרוצה אם הילדים שלי יעבדו בעבודה שדורשת פחות מתואר ראשון, אבל זה כבר משהו אחר.

וכיוון שאתה תומך בגילוי עריות

אפשר להבין גם למה אתה לא רואה בעיה בכך שבתך תהפוך לזונה, פשוט א י ן מילים!..

Dorfl

New member
תומך?

אמרתי שאני מתנגד לחקיקת חוקים שיאסרו גילוי עריות בין שני אנשים מעל גיל 18 ואשר אינם מתבצעים בכפייה. לא אמרתי שאני עומד לקחת חלק ביחסים שכאלו. אני נגד כל התערבות לא נחוצה של המדינה בחיי האזרחים, זה הכל. נא לא להשמיץ ולהוציא דיבה.

Dorfl

New member
למעשה לא, אבל זה כבר לא עניינך.

כדי לספק את סקרנותך - זה קשור לזה שלא זכיתי להכיר את אימי.

augustus

New member
במה תתעסק אחותי

זה ממש טיעון נמוך. לא כל דבר שלא מתאים לאחותי לא אמור להיות קיים. אני לא רוצה שאחותי תעסוק בזנות, אחותי היא יועצת השקעות, ואני גם לא רוצה שהיא תחזור למלצר, כמו בתקופת הלימודים שלה. למעשה, יש הרבה דברים שאני מאחלת לאחותי עוד פחות מהעיסוק בזנות. לדעתי, אין דבר משפיל יותר עבורה מלהתחתן בטקס דתי ואח"כ להפוך לעקרת בית, זאת רק אחת מהדוגמאות, אני יכולה לחשוב על עוד כמה. אלא מה - במקרה כזה, איש לא ירוץ להציל את אחותי, כי לגיטימי יותר להיות רכוש של גבר מאשר להתפרנס ממין עם גברים.

BooBee

New member
אני לא כתבתי באף מקום שהיא זונה

ציינתי בעצמי שהיא מתפרנסת מסאדו והשפלות. אז מה בדיוק את מבקשת ממני, טל?

הבעיה היא

שאם הזנות תהיה חוקית, יהיה קשה יותר לשים את הידיים על אלה שאתה רוצה להילחם בהם מלחמת חורמה...

יקירותינו ויקירנו, הנושא שאתן דנות

בו, לא רק שהוא חשוב - הוא קריטי. אלא שהפורום הזה אמור לעסוק בצמיחה של נשים, בקריירה שלהן, ולהוות מעין קבוצת תמיכה לנשים בענייניהן היום יומיים, ודיונים תאורטיים בנושא הזנות - כל כמה שהם חשובים בעינינו - אינם נראים ממין העניין. האם אפשר להעביר את הדיון לפורום פמיניזם, ששם הוא מתאים מעיקרו? תודה לכולכן.

BooBee

New member
רוני, סוריאליסטי עד כמה שזה נשמע

הפעם אני לא מסכימה איתך. לא מדובר כאן על זנות בעד ונגד, אלא מדובר כאן על מיסוד הזנות כעסק כלכלי. נשים יפצחו בקריירה של זנות וזה מאוד קשור לפורום הנ"ל. מה גם, שאני רוצה לתהות בעניין השפעת מיסוד הזנות על מעמד הנשים בכלל בעבודה. אני כבר צופה שנינויות מהבוס שלי שיגיד לי שאם לא טוב לי עם התנאים, אולי כדאי שאני אהיה זונה, כי עכשיו זה חוקי. סתם דוגמא, מוקצנת אמנם, אבל שוב לא יכולתי להתאפק על החשיבה היצירתית והמעוותת שלי. רויטל.

העניין, רויטל, שהדיון הפך לתאורטי

על זנות וזה לא מתאים לנושא הפורום, מה גם שיש לזה בית משלו - לא רע בכלל. ההשפעה על שוק העבודה ועל נשים עובדות היא דיון שונה ועניין - שאינו על זנות בעצם ואברך עליו אם יתפתח בנפרד.

Dorfl

New member
מחקר

היום סיימתי את הבגרות האחרונה שלי, ובעוד כמה דקות אני עתיד לצאת מהבית במטרה לנסוע עם חברים למועדון חשפנות - צפו לדיווח כן - האם זלזול עלה בי כלפיי החשפניות, כזה שמסביר את ההשפלה שמייחסים למקצוע? האם נראה שהן מרוויחות מעט, או יותר גרוע, האם הן שפחות? כל זאת ועוד - עוד מעט.

אנא דווח על כך בפורום פמיניזם

הנושא אינו שייך לפורום נשים וקריירה.

nirdagan

New member
חביבי, אם מס הכנסה לא יודע כמה

אנשים מרויחים, איך אתה תדע?

Dorfl

New member
איך?

ככה: כל נערה חילקה בממוצע 10 לאפ-דאנסים, כל לאפ-דאנס נמשך בין 2 דקות לחמש דקות, ועל כל לאפ-דאנס היא קיבלה שטר של 20 ש"ח. חשבון פשוט? ובל נשכח את שבעים השקלים שכל לקוח שילם בכניסה.

למעלה