חוץ מאלברט יש עוד צדיק בסדום ? סליחה,בפורום ?

TAINTED SAINT

New member
חוץ מאלברט יש עוד צדיק בסדום ? סליחה,בפורום ?

חוץ מאלברט יש עוד מאזוכיסטים\יות שצמים היום ? אלברט צום קל ונעים,חם באופקים...כוס קולה קרה בטח היתה באה לך עכשיו בזמן..... תגיד גבר,מותר לך לכתוב בפורום בתשעה באב ? מחזיק לך אצבעות,תתפלל בשבילנו,אם לא אתה אז מי..... TAINTED SAINT

סויה 1

New member
יש לך מושג לאן נעלם גונגו?...

ואני צדיקה גדולה... אלברט גם ממני צום קל..ושיבנה בית המקדש במהרה בימינו...

TAINTED SAINT

New member
אין לי שמץ,אבל מה שבטוח,יש בטח היכן שהוא כרגע

כנראה פורום או קומונה שהמושג תשעה באב מקבל בזכותו היום משמעות מיוחדת.... לא אתפלא אם השילוב של גונגו,הצום והחום יגרמו למספר אשפוזים היום... אני גם צדיק,פתחתי את הבוקר בכריך פסטרמה,חמאה,גבינה צהובה וחרדל,לפחות צמתי כשלוש וחצי שעות [כשישנתי] תשעה באב נהדר גם לך
TAINTED SAINT

גונגו אומר בוקר טוב

גונגו אומר תודה על אחלה רעיון ! גונגו היום מוכה יגון גונגו היום ינסה להחזיר דתים בתשובה ! גונגו מלא באור ואמונה גונגו אומר להתראות גונגו הולך לגדל פאות גונגו עכשיו הולך לבקר בישיבות גונגו ילמד היום על החיים לפי גונגו גונגו היום יחזיר חרדים בתשובה ! גונגו היום גדול בתורה ! גונגו היום נחמד גונגו מכה על חטא גונגו מביא בומבות לחוטאים ברשת גונגו מריק עליהם בקשת גונגו היום ירביץ תורה גונגו היום מגדלור לגולה

TAINTED SAINT

New member
סויה ../images/Emo70.gif מה עשינו ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

גונגו בפורומים הדתיים....והם מותשים מצמא ורעב....מסכנים.... TAINTED SAINT

גונגו אוהב סויה

גונגו מתחתן עם סויה גונגו עושה נעים בגב לסויה גונגו מבשל ממותה לסויה סויה חמודה סויה טובה

SINFULLY SEXY

New member
לא גונגו לא ../images/Emo70.gif

סויה כולה פוזה
סויה מזייפת
רק אני גונגו-רק אני
חייבת לצאת לעבודה-בארבע גונגו-מבטיחה
ביייייייייייייייייייייייייי

למעלה