חוצפהה!!!! כנסווו!

מגודלת8

New member
חוצפהה!!!! כנסווו!

איתן ומאיה ניצחו בכבוד גמרו את כול השוקולד !! יפה, קיבלו נקודות. עכשיו רז הנקבה הזאת "אלרגי" , ייקבל (ותאמינו לי שייקבל, יש לו 305723074 מעריצות שאגב מתייחסות רק ליופי ולא לפנמיות,) ייקבל 100 נק'! ולמה ואיך? פתח תפה המציא סיפור מסריח ווואו! לאיתן ומאיה היה ניצחון אמיתי, זה היה קשה והכול, והוא כלווום. בואו עכשיו ניתן לכול מי שמפסיד במשימה כולשהיא עוד משימה! למה? כי הוא הפסיד, לא השתתף, וכד'. במשימה של הגועל נפש הזה בתוך הדלי, מאיה לא השתתפה, הורידו לה נקודות וסבבה! עכשיו נותנים לו עוד משימה ועוד נק'?! חוצפה!

נוי130

New member
ממש ממש ממש חוצפההה

למה מגיע לו עוד משימה עם נקודות ועוד משהו קל יותר בהרבה?!?!? פשוט חוצפה!! למה מגיע לו 100 נקודות??? איזה שטויות!! תצביעו שיעלה לו 20, לא מגיע לו 100!!!

נוי130

New member
../images/Emo46.gifאני פשוט לא מאמינה

לא מספיק שרז קיבל משימת שקר ובטח גם יקבל על זה 100 נקודות, גם עכשיו הוא צריך לעשות משימת אכילה של משהו אחר ואז יביאו לו עוד נקודות?!?!?! זה לא פייר מה זה החוצפה הזאת

מגודלת8

New member
../images/Emo46.gifנכון יש לו 2 משימות ו2 הזדמיוניות לנק'!

שלחתי להפקה מייל!!

yaela178

New member
מה אתם מפגרים?! כנסו לזה ->

אין קשר בין המשימת שקר לבין המשימת האכילה שהוא אולי יקבל!!! שאלו בכלל לפני כל מה שקרה מי מבין המתמודדים ימצא שקר ויגרום לכולם להאמין אנשים הצביעו לרז וזאת המשימה שלו בלי שום קשר למה שקרה עם השוקולד!! חוץ מזה מה חוצפה ולא פייר למה את רוצה שיעשו לך את זה?! יש לו אלרגיה אז למה דווקא שוקולד לא יכלו לעשות משהו אחר?! זאת בעיה של ההפקה כל מה שקרה עכשיו אם היו בוחרים מאכל אחר הוא היה עושה את זה יפה מאוד.. כרגיל ההפקה אשמה בהכל אז די להאשים אותו ולהגיד שזה חוצפה!

ואתמול מאיה נפסלה וגילתה לרז למרות שאמרו לה ל

שמור בסוד שהייתה לה משימה להתעלל בו למה לא הורידו לה גם נקודות !!

loveumaya

New member
בזה אני מסכימה איתך .

שמאיה או סוזי או כל אחד אחר אז פרשו ממשימה כלשהי אף אחד לא אמר לעשות להם משימה חוזרת למרות שאני אוהבת את רז והכל זה ממש לא הוגן.

JasPoint

New member
ומי שהכי נדפקה זאת סוזנה

בגלל רז היא הפסידה את המשימה ועכשיו מי שיכול לקבל פיצוי זה רז ולא סוזנה... הזוי

zyyhgy

New member
יואו אתם ממש מטומטמים בלי להעליב!!1

מאיה פרשה מהשימה מרצון! רז פרש, כי הוא אלרגי לה וזה כבר סכנה רפואית! מה אתם לא קולטים?

למעלה