חוק זכויות הסטודנט

• פותח הנושא yam 1
  • פורסם בתאריך

yam 1

New member
חוק זכויות הסטודנט

שלום לכולם, אני מנסה ללא הצלחה יתרה למצוא את הנוסח הסופי של חוק זכויות הסטודנט, כפי שאושר לפני ימים אחדים (29/5). את הצעת החוק הצלחתי למצוא באתר הכנסת, אולם האתר מתעדכן אחת לכמה ימים, כך שהנוסח הסופי אינו מופיע וכך גם לא באתר נבו. גם בגוגל מצאתי אך כתבות חדשותיות בנושא, בלא הנוסח עצמו. יש רעיונות? המון תודה מראש

שחרפר

New member
סבלנות :)

אתה יכול להזמין טלפונית את הנוסח הרשמי של החוק ולקבל אותו הביתה בדואר. מלבד הדרך המיותרת הזו אין ברירה אלא לחכות עד שאתר הכנסת יתעדכן והנוסח הרשמי יועלה. כל אתר שהוא, לא משנה מקורו, שואב את הצעות החוק, הפרוטוקולים והנוסחים הרשמיים מאתר הכנסת. הן בצורה ישירה והן בצורה עקיפה, כך שחבל על המאמץ לחפש את הנוסח באתרים אחרים. יום/יומיים/שבוע/שבועיים ותוכל לראות את החוק באתר הכנסת. (מלבד כמובן הצעת החוק שכבר הועלתה, אותה כבר מצאת)

שחרפר

New member
בינתיים ניתן לעיין גם בפרוטוקול וועדת החינוך

מיום ה-21 במאי 2007.

BlackUnicorn

New member
תיזהר, עוד תפגע בנשיות שבה... ../images/Emo8.gif

אתה לא רואה על החיוך שהיא בחורה?

שחרפר

New member
התגובה נוסחה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד :)

היום כבר אי אפשר לדעת. גבר/אישה/גם וגם וכד' :) סליחה רטרואקטיבית תתקבל?

BlackUnicorn

New member
אתה שואל אותי? :) ומדובר על אחת

הבחורות המקסימות יותר, אין לי ספק שהתשובה תהיה חיובית... מכיוון שהיא לומדת לאיזה מבחן ואני משמשת כחברתה הטובה, אני ארשה בחוצפתי הרבה להגיד בשמה שכן
(נקווה שלא תהרוג אותי כשתראה את זה
)

yam 1

New member
בזאת אני ממנה אותך לדוברת הרשמית שלי

עד ליום רביעי 14:00
תמיד טוב לרכך אותי קודם במחמאות
ותודה על התגובה- פשוט נחכה עד לעדכון האתר.

BlackUnicorn

New member
ואפילו שמתי לב, שכשאני מגיבה בשמך

אני נוטה להשתמש בסגנון הכתיבה התואם לך... מעניין הא? בסוף עוד אתחזה לך ללא ידיעתך *מחככת ידיים בהנאה*

שחרפר

New member
נוסח לא רשמי של החוק עלה היום לאתר הכנסת

חוק זכויות הסטודנט התשס"ז-2007 [חוק בקריאה שניה ושלישית-נוסח לא רשמי] מכאן: http://www.knesset.gov.il/privatelaw/plaw_display.asp?LawTp=2 או ישירות לקובץ: http://www.knesset.gov.il/privatelaw/data/17/3/145_3_3.rtf וגם להורדה בקובץ המצורף.

sacrament

New member
חוץ מנקודת הזיכוי במס

שלא רלוונטית עבורנו בזמן הקרוב- אני לא רואה פה שום דבר. אגב- לגבי מחברות הבחינה...בנוסח הקודם של החוק היה כתוב שהמחברות תוחזרנה לתלמיד לאחר בדיקתן, ואני מאוד התלהבתי שכן בתל אביב הפקולטה למשפטים לא מחזירה את המחברות. הדרך היחידה שלך לראות את המבחן זה סריקה שעלותה 4 ש"ח- שנה שעברה יצא לי 40 ש"ח במצטבר, והשנה כבר הגעתי ל30 ש"ח ועבר רק סמסטר אחד... פשוט חוצפה! ועכשיו שינו את הנוסח אז אפילו זה לא עוזר לי.

Atenolol

New member
קצת, משהו

ס' 15(ג) בכל זאת עשוי להביא לזה שיפסיקו לגבות כסף עבור הסריקה. ס' 18 נראה לי מהפכני - ועדת משמעת שכוללת נציגי סטודנטים במקום בית דין משמעתי. עשויות להיות לזה השלכות מרחיקות לכת בקשר לרמות הענישה.

sacrament

New member
שים לב

שסעיף 15 אומר שאפשר לתת עותק של בחינה במקום- ולקחת עלות שלו. הפקולטה יכולה לפרש זאת כסריקה ועלות סריקה. לגבי סעיף 18- אני מקווה שלא יצא לי לעשות בעיות משמעת באופן כללי, ולכן לפחות לעת עתה הוא לא רלוונטי לי.

yam 1

New member
תודה רבה על העדכון ../images/Emo13.gif

עשית את הפרופסור שלי אדם מאושר

שחרפר

New member
בשעה טובה ומוצלחת הנה הנוסח הסופי של החוק

ניתן להורדה מאתר הכנסת או בקובץ המצורף. - חוק זכויות הסטודנט הינו החוק הראשון בחוברת.

למעלה