חורף אופנתי עם תפוז
אנשים

חורף אופנתי עם תפוז../images/Emo43.gifאנשים

חיה דורון, המנהלת המקצועית של מרכז שלבים - מרכז שיקומי לטיפול בהפרעות אכילה, תתארח הערב ב-20:00 בפורום הפרעות אכילה ותשיב לשאלות הגולשים. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=198&MessageId=125088397
כמה אופנתיות אתן החורף? פורום אופנת נשים רוצה לראות את הסטייל החורפי האופנתי במיוחד שלכן ומזמין אתכן לתחרות נושאת פרסים! העלו לפורום תמונה שלכן, לבושות ומאובזרות בלבוש חורפי אופנתי ומיוחד. שלוש גולשות יזכו בתכשיטים בשווי מאות שקלים, מתנת המעצבת נטע ליבנה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2061&MessageId=125173142
רוצים לעצב ולהשפיע? אנו מזמינים אתכם לחשוף בפנינו את הצד היצירתי שלכם ולעצב את הסיכה הרשמית של פורום איפור וציור גוף: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=413&MessageId=125171712
מערכת הבחירות של תנועת קדימה בראשות ציפי לבני תיפתח הערב בשעה 19:00 בשידור חי מבנייני האומה בירושלים, רק בבלוגTV http://he.blogtv.com/Shows/21595
שוקי קדוש, ממקימי מרכז "אילופים", העוסק בין השאר בשילוב כלבים בטיפול באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים יתארח מחר בשעה 20:00 בפורום בעלי חיים במערכת החינוך וישיב לשאלות בנושא המפגש בין ה"מטופל" והכלב, הקשר עם בע"ח, לימוד טכניקות של שליטה, חינוך ואילוף דרך כלים התנהגותיים ושילובם עם הנחייה קבוצתית ועוד. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1017&MessageId=125141840

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gif"לא משקה ת'חתולים,בועט בעציצה.."

!!

שלומיתת

New member
נחשו מה?? ../images/Emo3.gif

כללי: *שם: *זכר/נקבה: *גיל: *גובה: *משקל: *מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? * מהו מספר המזל שלכם? * כמה חברים טובים יש לכם? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? * מי הזמר המועדף עליך? * מי הזמרת המועדפת עליך? * מי הלהקה המועדפת עליך? * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? * מה השיר המועדף עליך בכלל? * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? זה או זה: * סופגניה או לביבה? * ספגטי או מקרוני? * גלידה או ארטיק? * מגנום או מגנום לבן? * תותים או דובדבנים? * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? * בשר או עוף? * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? * אורז או פתיתים? * מלווח או ג'חנון? * חמאה או גבינה? * סלט ירקות או סלט פירות? * מסטיק או סוכריה על מקל? * רוק או פופ? * רוק כבד או רוק רגיל? * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? * המומינים או דרדסים? * טלנבלות או מדע בדיוני? * בידור או דרמה? * אמטיוי או וי אייג' ואן? * הוט או יס? * האלופה או השיר שלנו? האם אי פעם: * שברת פעם שן? * עשית טיפול שיניים? * הקאת במקום ציבורי? * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? * טעמת קליק XL? אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? * רצית שיהיה לך זנב? * ראית סרט כחול? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? * בלעת כפתור? * תיקנת מורה על שגיאה? * נתקעת במגלשה? * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? * התאהב פעם במורה? * באבא\\אמא של חבר\\ה? * בדמות מספר\\סרט? * במישהו מאותו מין? * חווית אהבה חד צדדית? וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? * ואחת אהובה שפשטה רגל? * צבע שיש לכם סלידה ממנו: * יש לך חיית מחמד? *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) * הורים גרושים? * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? * חוטיני זה סקסי? כן\\לא * מה סקסי בעיניך? * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי? * שומע עכשו מוסיקה? * היום שצריך למחוק מהשבוע- * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? עכשיו: * צריך לשירותים? * מלטף חיה? * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? * על מי אתה חושב עכשו? * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?

שלומיתת

New member
!

כללי: *שם: שלומית *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 18 בקרוב *גובה: ממ *משקל: ממ *מידת נעליים: 38-9 כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 0 * מהו מספר המזל שלכם? אין לי * כמה חברים טובים יש לכם? יש מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? רוק * מי הזמר המועדף עליך? יוני בלוך, אורן ברזילי * מי הזמרת המועדפת עליך? אפרת גוש, יהודית רביץ * מי הלהקה המועדפת עליך? סינרגיה, קספר * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? זוהי סדום- איפה הילד * מה השיר המועדף עליך בכלל? יש הרבה * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחי * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? יש הרבה * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 1 או 2 זה או זה: * סופגניה או לביבה? לביבה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? ארטיק * מגנום או מגנום לבן? לא נוגעת בדברים האלה * תותים או דובדבנים? שאלה קשה * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? עוגת גבינה עם שוקולד! * בשר או עוף? בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? חמאה * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? ממ * חמאה או גבינה? די, אני משמינה מכל השאלות האלה
* סלט ירקות או סלט פירות? סלט ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? המומינים! * טלנבלות או מדע בדיוני? לא זה ולא זה * בידור או דרמה? דרמה לרוב * אמטיוי או וי אייג' ואן? וי אייג' ואן * הוט או יס? לא יודעת * האלופה או השיר שלנו? פיכ האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? חח כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא שזכור לי * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? כן * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? עם השוקולד הלבן בפנים * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא חח * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? הו כן * רצית שיהיה לך זנב? חח לא * ראית סרט כחול? לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא:| * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? תיקנתי בשקט והיא שמעה
* נתקעת במגלשה? חחחח * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כן * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? יש מצב חח * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא נראה לי * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? zara! איזה פאקצה אני יוצאת חח * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ורוד * יש לך חיית מחמד? לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) לא * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? לא * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) ממ, לא משהו מוגדר * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? כן * חוטיני זה סקסי? כן\\לא תלוי למי * מה סקסי בעיניך? צריכה לחשוב על זה * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? בלוז * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי? לא נראה לי, אין לי מזל בזה * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- שישי!!! * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? כן * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? קצת עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? כן * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? על מה שיהיה מחר * מה אתה חושב על אותו אדם? זה לא אדם * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כן

../images/Emo137.gif

כללי: *שם: אור *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 19 וחצי *גובה: נו באמת
*משקל: נו באמת!!! *מידת נעליים: 37-8 כמה סוכר בקפה/תה? 2! * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 8 * מהו מספר המזל שלכם? 2, זה תמיד ביחד! * כמה חברים טובים יש לכם? יש מספיק! מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? רוק * מי הלהקה המועדפת עליך? סינרגיה * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? קרוב אל ליבך - רמי קליינשטיין * מה השיר המועדף עליך בכלל? קשה לי לבחור! * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון. * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? לא ספרתי * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? יש לי דיסק אחד צרוב באוטו, שהוא כל פעם מתחלף באחר, והקודם נעלם באורח פלא זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה * ספגטי או מקרוני? לא ולא * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום! * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד * בשר או עוף? תלוי * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? אורז אבל תלוי איזה * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? הממ גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? פירות * מסטיק או סוכריה על מקל? סוכריה! * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? דרדסים כמובן! * טלנבלות או מדע בדיוני? הממ * בידור או דרמה? בידור * הוט או יס? הוט! * האלופה או השיר שלנו? נרהאלי שהאלופה, לא ראיתי השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) כן, בכיתה ט', ארגנתי מרד כיתתי נגד המורה להיסטוריה! והייתי הדוברת הכיתתית, ממש כבוד. * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? כולם! * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול? לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כן * נתקעת במגלשה? לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? לא * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? כן * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כן, שוקי והפצפונים! וגם סוויץ' למי שזוכר את המשקה! * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? הפנינג וחנויות של שטויות * ואחת אהובה שפשטה רגל? המ * צבע שיש לכם סלידה ממנו: * יש לך חיית מחמד? לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) לא ממש, כמה מילים פה ושם * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? לא * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) יש הרבה * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לא * זכית בהגרלה כלשהי? כן, פעם אחת בקייטנה אז זכיתי בהגרלה וקיבלתי דולפין כזה מעץ, מאז לא זכיתי בהגרלות... * שומע עכשו מוסיקה? כן * היום שצריך למחוק מהשבוע- ראשון * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? כן עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? המ * מה אתה חושב על אותו אדם? אחלה * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא הודגש באמצעות מדגישומטיק

בת אלי91

New member
..

כללי: *שם: בת-אל *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 17 *גובה: *משקל: *מידת נעליים: 38-9 כמה סוכר בקפה/תה? 1 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 0 * מהו מספר המזל שלכם? * כמה חברים טובים יש לכם? יש מספיק :) מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? רוק,פולק-רוק * מי הזמר המועדף עליך? תום יורק,ג'ף באקלי,אסף אבידן * מי הזמרת המועדפת עליך? ממ * מי הלהקה המועדפת עליך? יש הרבה * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? בימים האחרונים נדבק לי השיר 'כשזה עמוק' * מה השיר המועדף עליך בכלל? שאלה קשה! יש הרבה * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחי * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? יש,אבל לא מספיק * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 1-2 זה או זה: * סופגניה או לביבה? לביבה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? לבן * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד * בשר או עוף? בשר * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? דרדסים * טלנבלות או מדע בדיוני? - * בידור או דרמה? תלוי * אמטיוי או וי אייג' ואן? VH1 * הוט או יס? יס * האלופה או השיר שלנו? - האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? לא * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כמובן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא נראה לי * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) ממ לא חושבת * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) לא נראה לי * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? מי? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? חחחחח לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול? לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? לא,לא יצא לי * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? יכול להיות * נתקעת במגלשה? חח עדיין לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? לא * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? לא * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? בערך וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? יש * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא * צבע שיש לכם סלידה ממנו: צהוב! * יש לך חיית מחמד? כן *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) בערך * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? כן * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) גבהים * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי * חוטיני זה סקסי? כן\\לא לא * זכית בהגרלה כלשהי? כן * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- ממ * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? קצת עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? בין היתר * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? אף אחד * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא

galitixd

New member
אוי שלומית השאלונים האלו מצוינים! ../images/Emo13.gif משעמם..

כללי: *שם: גלית *זכר/נקבה: נקבה *גיל: 15 *גובה: 1.60 *משקל: 45.. או שיותר *מידת נעליים: חח..37-38 כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 6 * מהו מספר המזל שלכם? 2 * כמה חברים טובים יש לכם? אימ.. לא קצת :] מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? ישראלית, פופ רוק, רוק * מי הזמר המועדף עליך? הופמן נחשב לזמר או ללהקה? חחח * מי הזמרת המועדפת עליך? * מי הלהקה המועדפת עליך? סינרגיה * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? סינרגיה-טוב לי לבד * מה השיר המועדף עליך בכלל? סינרגיה - לחבק אותך * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון ומטאל * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? 3 * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? מי סופר אותם חחח זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה * ספגטי או מקרוני? זה לא אותו הדבר?O.O * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? לבן * תותים או דובדבנים? שניהם! * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד * בשר או עוף? עוף
* עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים [יש לי איתם יחסים אינטימיים!] * מלווח או ג'חנון?מלוואח * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? פירות * מסטיק או סוכריה על מקל? שניהם * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? חחח.. ישראלית * המומינים או דרדסים? שניהם * טלנבלות או מדע בדיוני? גם שניהם D: * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? MTV * הוט או יס? יס * האלופה או השיר שלנו? האלופה! האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא. לא שזכור לי לפחות * עשית טיפול שיניים? כה * הקאת במקום ציבורי? נראלי * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? חח, יש מצב * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? יענו אופי רוסי? כול המורים אצלי כאלו! * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) יאפ.. ואני לא באמת אתיחל לספר XD * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) אימ... לעבור תשנה כמה שיותר מהר.. * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא.. עישנתי, לא מלחץ חברתי * טעמת קליק XL? יאפ אם כן,מהו המועדף עלייך? אין * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? כן... לא אחרי יום אבל * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) כה * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? חחחח יכולהיות * רצית שיהיה לך זנב? חחחח לא * ראית סרט כחול? בלי כוונה, אחים שלי האלה! אוח! * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? אהו!!!!! אהכמ, כן יכולהיות * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! * נתקעת במגלשה? חחחחחחחח ישמצב * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? לא שזכור ליO: * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? כן! * במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? לא וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא נראלי * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? חנות מממממממממתקים :) * ואחת אהובה שפשטה רגל? כן
רעיה * צבע שיש לכם סלידה ממנו: * יש לך חיית מחמד?כן
*דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) יאפ * הורים גרושים? נייט * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?אא... הדובי הורוד? ^~^ * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) חושך.... * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי על מי * חוטיני זה סקסי? כן\\לא זה לא נוח חחחח * מה סקסי בעיניך? שרירני עם גופיה:] * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? איטלקיתD= * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? מבט * זכית בהגרלה כלשהי? לא * שומע עכשו מוסיקה? כה * היום שצריך למחוק מהשבוע- ראשון * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? כה * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? לפעמים כן, לפעמים לא עכשיו: * צריך לשירותים? חחח לא * מלטף חיה? כשאני אלך לישון, אני אבדוק שהכל בסדר עם הכלב שלי- ואז אלך למיטה * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? כה * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? חחחחחחחח לא * על מי אתה חושב עכשו? הכלב שלי :] * מה אתה חושב על אותו אדם? לא אדם.. כלב. והוא הכי חמוד בעולם!!!! * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? חחחחחחחח כן.. לישון!

דין1231

New member
ישששששששששש

כללי: *שם: דין *זכר/נקבה: נקבה נקבה *גיל: 17 ומשהו *גובה:1.63 *משקל:45 *מידת נעליים:39 כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 8 * מהו מספר המזל שלכם? 5 * כמה חברים טובים יש לכם? 1 הכי הכי טובה ו4 טובות בכללי מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? אין משהו ספציפי הכל בא לי בטוב * מי הזמר המועדף עליך? וואי איך אני שונאת תשאלות האלה * מי הזמרת המועדפת עליך? * מי הלהקה המועדפת עליך? סינרגיה * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? * מה השיר המועדף עליך בכלל? * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? זה או זה: * סופגניה או לביבה? מממ.. לביבה * ספגטי או מקרוני? ספגטי! * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום לבבבבבבן * תותים או דובדבנים? תותים טהטהטהטה * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? שוקולד :) * בשר או עוף? בשרררר אחולמניווקקיי :):) * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד! * אורז או פתיתים? אורז.. * מלווח או ג'חנון? חחחחחח התקלתם אותי... שניהם :) * חמאה או גבינה? גבינה!! איכס חמאהההה * סלט ירקות או סלט פירות? שניהם * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק אופקורססססס * רוק או פופ? תלוי.. * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל.. * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? דרדסים!! * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות * בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן? מה? חחח טיוי............... * הוט או יס? וואלק לא יודעת היה לי הוט יש לי יס.. הכי טוב יס מקס כי אפשר להקליט! * האלופה או השיר שלנו? האלופההה ברורררר האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? לא שזכור לי * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? ברור.. אני המחדשת * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? וואלה לא * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) שקיות מים :) :) :) * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? חח לא * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) כן לא משנה * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? חחח לא :| * טעמת קליק XL? וואלקקקקק כןןן אם כן,מהו המועדף עלייך? הלבן עם הביפנוכו * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? חחחחחח לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? נושנוש שלי היא מה שיהיה לי * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? חח כן * רצית שיהיה לך זנב? לא * ראית סרט כחול?וואלק לא * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? חחחחחחחחחחחחחחח לא.. למרות שנורא רציתי * בלעת כפתור? חח לא * תיקנת מורה על שגיאה? ברור * נתקעת במגלשה? חחחחחחחחחחח לא * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? כן! * התאהב פעם במורה? איכ לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? חחחחחחחחחחחח לא * בדמות מספר\\סרט? לא :| * במישהו מאותו מין? לללללללאאאאאאאא * חווית אהבה חד צדדית?לא חוויתי אהבה אח שלי וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כן :( גלידה חמה שזה לא באמת גלידה זה כמו קרם בו בגביע * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? חנויות מהסוג של ENTER * ואחת אהובה שפשטה רגל? המכולת של פיני :( * צבע שיש לכם סלידה ממנו:צהוב חרדל * יש לך חיית מחמד? צב :) *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) רוסית וספרדית * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? הבובה שלי מגיל 4 * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) לא חסר לא חסר * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי על מי * חוטיני זה סקסי? כן\\לא תלוי על מי! * מה סקסי בעיניך? גבריםעם כפות ידיים וזרועות גבריות שלובשים חולצת פולו או סריג * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?חחחחח מה * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני?מראה חיצוני....... * זכית בהגרלה כלשהי?שהייתי קטנה.. זכיתי באופניים :) * שומע עכשו מוסיקה?לא * היום שצריך למחוק מהשבוע-כל השבוע חוץ מיום שבת.. שיהיה יום שבת לנצח!! * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? כן * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? סוג של.. עכשיו: * צריך לשירותים? ממ לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?כן :( * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?וואלה לא * על מי אתה חושב עכשו?:) * מה אתה חושב על אותו אדם? שהוא מקסים * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? כן:( להתחיל ללמוד למבחן באזרחות:(

menori

New member
איזה כייף! התגעגעתי:)

כללי: *שם: ספיר *זכר/נקבה: נקבהP: *גיל: 15 *גובה:1.62:( *משקל:*******חסוי:) *מידת נעליים: 39 כמה סוכר בקפה/תה? לא שותה לא זה ולא זה * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 4 * מהו מספר המזל שלכם? 8 * כמה חברים טובים יש לכם? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? רוק * מי הזמר המועדף עליך? המ... * מי הזמרת המועדפת עליך? אברילP: * מי הלהקה המועדפת עליך? סינרגיה חחח, ואוואנסנס, ופאראמור, ומיי כמיקל רומאנס
ועוד כמהP: * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? תראי זה אני, snow white queen, Decode, ועודP: * מה השיר המועדף עליך בכלל? תראי זה אני! * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית ושחורה * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? משהו כמו 25 נראה לי * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 2>< זה או זה: * סופגניה או לביבה? אפחד * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? גבינה * בשר או עוף? צימחונית
* עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? חמאה * אורז או פתיתים?אורז * מלווח או ג'חנון?מלווח * חמאה או גבינה?גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ?רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראלית * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? מד''ב * בידור או דרמה?בידור ודרמה * אמטיוי או וי אייג' ואן? MTV! * הוט או יס? הוט * האלופה או השיר שלנו? אפחדD: האם אי פעם: * שברת פעם שן?
P: בגיל 3>< * עשית טיפול שיניים?
=\ * הקאת במקום ציבורי:
* שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי?
חחח * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? הא?.. * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא שזכור לי חח * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לסרטים * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)
, לסרט שראיתי * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא עישנתיP: * טעמת קליק XL?
אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? מי?D: * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? D:
חחח תודה לאל * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח):
* רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?
* רצית שיהיה לך זנב?
..וגם כנפיים..D: * ראית סרט כחול?..... * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? מה נהיה? חח * בלעת כפתור?
* תיקנת מורה על שגיאה? המון * נתקעת במגלשה?
* שנאת שם מסוים בגלל מישהו?
* התאהב פעם במורה?
* באבא\\אמא של חבר\\ה?
* בדמות מספר\\סרט?
חח * במישהו מאותו מין? * חווית אהבה חד צדדית?
וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?
* יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?
* ואחת אהובה שפשטה רגל? * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ורוד * יש לך חיית מחמד?
*דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)
* הורים גרושים?
* יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?
* פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) מלהיות לבד.. באור בחושך.. לא משנה חח * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?
* חוטיני זה סקסי? כן\\לא
* מה סקסי בעיניך? * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? שינייםD: * זכית בהגרלה כלשהי?
..בכדורP: * שומע עכשו מוסיקה?
* היום שצריך למחוק מהשבוע- שלישי! * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?בבצפר.. * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?
כלכך עכשיו: * צריך לשירותים?
ת'אמתD: * מלטף חיה? לא>< * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?
* תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?
* על מי אתה חושב עכשיו? * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?
סתם כי משעמם לי..

../images/Emo204.gif

כללי: *שם: שירן *זכר/נקבה: נ *גיל: 18 *גובה: 1.68 *משקל: *מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? 1 וחצי * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 2 * מהו מספר המזל שלכם? אין * כמה חברים טובים יש לכם? אממ מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? הכל מהכל.. כמעט * מי הזמר המועדף עליך? אנריקה, עברי לידר, רמי * מי הזמרת המועדפת עליך? ריטה * מי הלהקה המועדפת עליך? * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? * מה השיר המועדף עליך בכלל? * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? דיכאון * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? לא ספרתי * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? כנ"ל זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה * ספגטי או מקרוני? ספגטי * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? לבןןן!! * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? גבינה * בשר או עוף? בשר? * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? אורז * מלווח או ג'חנון? מלווח * חמאה או גבינה? גבינה * סלט ירקות או סלט פירות? שניהם * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ? רוק * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? שניהם * המומינים או דרדסים? מומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות * בידור או דרמה? דרמה * אמטיוי או וי אייג' ואן? וי אייג' ואן * הוט או יס? הוט * האלופה או השיר שלנו? האלופה האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? כן * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? כן * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? בערך * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) אמ כן. * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? הירוק עם השוקולד לבן! * פגשת אי פעם את מתי אטלס? לא * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?לא * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)לא שזכור לי * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כן * רצית שיהיה לך זנב?לא * ראית סרט כחול?כן * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?לא * בלעת כפתור?לא * תיקנת מורה על שגיאה?כן * נתקעת במגלשה?כן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?כן * התאהב פעם במורה? :) * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? כן * במישהו מאותו מין? כן * חווית אהבה חד צדדית? כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? לא * ואחת אהובה שפשטה רגל? * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ורוד * יש לך חיית מחמד? לא *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) בקטנה * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לא :) * חוטיני זה סקסי? כן\\לא תלוי על מי, בגדול זה סקסי. * מה סקסי בעיניך? * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? ג'ז * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי? לא * שומע עכשו מוסיקה? לא * היום שצריך למחוק מהשבוע- ראשון ושלישי * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? פה ושם * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? אין לכם מושג כמה. עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? עליה * מה אתה חושב על אותו אדם? מתגעגע.. * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא?.

למעלה