חורף מפנק בפורום טיפקס
בואו תיהיו יצירתיים

1mayush

New member
חורף מפנק בפורום טיפקס../images/Emo70.gif בואו תיהיו יצירתיים

רוצים לקבל כירבולית ונעליי בית מתנת תפוז אנשים
? ספרו לנו מה אפשר לעשות עם כירבולית וטיפקס(הנוזל) והרעיון היצירתי ביותר יזכה בכירבולית ונעליי בית מתנה
את הרעיונות שלכם יש לשרשר להודעה זו בלבד! ולא להודעות של אחרים! רעיונות ישלחו כהודעה חדשה ימחקו!
כל גולש יכול להציע רעיון אחד בלבד
משך הפעילות: שבוע ! מ- 2.12 - 8.12 והזוכה יוכרז יום לאחר מכן.

../images/Emo183.gif../images/Emo137.gifיש לי הצעה מגניבה../images/Emo13.gif

ביום חורפי רטוב וקר להתכרבל עם כירבולית חמה וסגולה עם מוזיקה שקטה ומרגיעה.החלונות סגורים אבל הווילונות פתוחים שניתן יהיה לראות את הגשם,רק ביום.עם הטיפקס לצייר על בריסטול סגול עננים כבדים שמורידים גשם ולמטה בבית קטן וחם כוס קפה מהביל על השולחן ולידו סופגניה,לחנוכה כמובן.

רונה לי

New member
רעיון שלי

הטיפקס הוא כמו דבק,אז-לקפל את הכירבולית בגודל של תינוק,ואז להדביק פחות או יותר לפי המידה..והופה-יש לי כירבולית לאחיין שלי,וככה אוכל לכרבל אותו בלילות חורף קרים,ויהיה לו נעים

LLLSSS

New member
הרעיון שלי ../images/Emo3.gif

להסניף טיפקס, להתמסטל טוב ולהתכרבל בכירבולית של תפוז אנשים.

puma25

New member
חח גדול ../images/Emo6.gif מזכיר לי ש...

בילדות התמסטלתי מטיפקס...אוחח הילדים של פעם...

MAYA N

New member
../images/Emo47.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo6.gif

כן גם אני הייתי מהדור הזה חח ! היינו מתמסטלים מטיפקס...לא יכולנו להיות יותר עלובים מזה חח.

טיפקסית

New member
אפשר לעצב את החמסה של טיפקס מחדש

ולעטר אותה בעזרת טיפקס. מהכירבולית ניתן לגזור צורת חמסה ועליה לעשות עיטורים עם הנוזל,ולקבל חמסה אישית. מומלץ!

TheGuyOnTheBike

New member
אפשר לצייר עליה שפתיים

לקפל אותה, ולזיין אותה מה, לא? מה זה כירבולית?

1mayush

New member
...

קירבולית זו שמיכה דקה מפליז. והיא שימושית מאוד, מניסיון:p

ברודי

New member
רעיון../images/Emo62.gif

אפשר להשתמש בטיפקס בשביל למחוק את הלוגו של התפוז אנשים ואז אשכרה להשתמש בכרבולית בלי להתפדח :| חיחיחי... סתם

מאיה28ח

New member
רעיון מגניב

אני מציעה להתכרבל בכירבולית על הספה מול הטלוויזיה ואת הטיפקס פשוט למרוח כלק... חחחח

ס פ י ר ל

New member
הרעיון שלי../images/Emo9.gif

אפשר לגמור את הטיפקס בדרך כלשהיא(בעזרת לצייר על הכירבולית או משהו), ואחרי שהוא נגמר אפשר לשים אותו הפוך ופתוח על הכירבולית, וכך לעבוד על אנשים.
זה רעיון אחד, פשוט השלב הראשון בו הוא לגמור את הטיפקס....

למעלה