חורף
בתפוז
אנשים

gal214

New member
משום מה לא הצלחתי לצרף קישור ../images/Emo122.gif

http://www.youtube.com/watch?v=szwbB9_0eU4

hila3000

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

אמנם באיחור קצת, אבל בכל זאת
אני הילה, בת 20, מהדרום :] אני גם ממש אוהבת את ההרמוניות בשירים שלהן.. זה בעצם הייחוד שלהן מעל כל להקת בנות אחרת, זה מה שעושה -אותן- לבנות נחמה..
כמה פעמים ישבתי כבר על הדיסק והקשבתי לכל שיר והפרדתי מכל שיר את הקול של כל אחת..(לא באמת..רק בשמיעה) ו..כל הכבוד להן :]..יש קולות הרמוניים שלא פשוט לחשוב עליהן ו"להמציא" אותם לשירים מסוימים.. שיהיה לך בכיף פה

אני עדיין לא בשלב שאני יכולהלהפריד את הקולות

שלהן. מפניי שרק קניתי לדיסק. אבל הקטע הוא שאני גם לא מכירה ממש את הקולות שלהן בנפרד. אני מכירה אבל די במעורפל. אני מכירה את הקול של דנה עדיני בגלל רבות הרכים ואת הקול של קרולינה אני מזהה כי הוא מאוד בולט. אבל באופן כללי אפשר להבחין שכל קול הוא שוה וייחודי. זה בעצם מה שיוצר את ההרמוניה הנפלאה.

mekl

New member
השלב שבו מתחילים לחשוב איזה קול זה של מי../images/Emo6.gif

אחחח...
איזה כיף זה!

hila3000

New member
אממ זה די פשוט

יעל עושה ברוב השירים את קולות הסופרן, הגבוהים... אז לא קשה לזהות. קרולינה זאת קרולינה..יש לה גוון קול מאוד מיוחד שקל לזהות, אבל יש 2-3 שירים בדיסק שהקולות שלה ושל דנה משתלבים וקשה להבדיל ביניהם, כי זה אותו קול משני (ולא 2 קולות שונים). דנה, שמתי לב ברוב השירים, היא לא באותו level עם שני הקולות האחרים, לא יודעת למה עשו את זה ככה ולא הגבירו אותה קצת.. אז לפעמים קשה לשמוע אותה ולהבחין בדיוק בקול שהיא עושה. זהו

אכן דיסק מעולה!!

ברוכה הבאה אלינו, אני ניר:) את יותר ממזונמת להשאר ולכתוב...

למעלה