חזון קשה

שמוצקין

New member
חזון קשה

אני שואל את עצמי (ןאתכם) האים החזון שמטריד אותי לאחרונה על אפשרות שימוש בנשק רדיולוגי או גרעיני הוא סתם פחד ,או שיש פוטננציאל ממשי לדבר כזה. מי שיש לו אינטואיציה בקשר לעניין מתבקש להגיב ואני מבקש רצינות.

שמוצניק--תרגע

שלום לך שמוצניק וברוך הבא למשפחתינו המוארת- והמודעת אני מייעצת לך בכל ליבי לשחרר את הפחדים שלך מדברים רעים- אישיים או כלליים- מכיוון שיש משפט שאומר נבואה שמגשימה את עצמה אז בבקשה להימנע מלהזמין על ידי חשיבה- או מילה את המציאות שלא רוצים בה הבן- במימד החדש בו אנו חיים- כל מילה וכל מחשבה מיישמת עצמה מיד לא כמו שהיה פעם- היום אנו חשופים לאנרגיות שונות מבעבר אז בא לא נתן כח לדברים השליליים- להיפך בא ונעצים את הדברים הטובים לכן שמוצניק יקר השתדל חזק חזק- ומאד- לשנות את תבניות החשיבה שהיו- ואת דפוסי ההתנהגות שהיו- הם לא אקטואלים או רלוונטים לכאן ולעכשיו אז שלח מאורך- והאר את המציאות- ואם כולם יעשו זאת- הרי שנוכל לשנות את רוע הגזרה- וזאת רק על ידי חשיבה רוחנית וחיובית אני מקווה- ומאחלת לך ולכל השאר הצלחה בשינוי המימדי שכל אחד בסוף יקח חלק בו רק בחיוביות באור ואהבה מקווה שהבנת והתחברת לדברים שנאמרו לך כמסר בכבוד רב אביגיל

smile2life

New member
אין נביא בעירו../images/Emo35.gif ../images/Emo57.gif

שמוצקין יקר
, אם כבר לראות משהו אז אני מעדיף לראות דברים טובים ואוהבים - על תקן נבואה שמגשימה עצמה. תקשרת לעצמך טיל כימי או ביולוגי ובעתיד הרחוק אם זה יקרה (חס וחלילה) אתה מעלה לעצמך את אחוז הסיכון לפגיעה. שמוצקין אתה מפזר לאוויר אנרגיות שליליות ומעלה את הסיכון שדברים מעין אלו יקרו. תקשורים מעין אלו שייכים לאוייבי מלך מלכי האהבה שמידי פעם מצליחים להגניב מסר אלינו ולערער את האהבה שבנו. יהלוך מלאכים, מני

דרמה, דרמה, דרמה

בוא ננסה לזכור:
אנחנו יוצרים את המציאות שלנו
אנחנו אחראים על כל בחירותנו ועל תוצאותיהן
אנחנו מאושרים שלך באהבה בן

עצה קטנה ומועילה

אהלן כאשר יש לך מחשבה שלילית ואתה חש שזה לא טוב, תרגל עצמך ואמור "בטל ומבוטל". זה עובד. פאול

למעלה